Zdano  Dołączył: 23.10.2006
Wszystko to prawda ale to był Dada, który wszystkich tam znał od początku istnienia tego przybytku.

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Z marca, najpóźniejsze zdjęcia z gośćmi z zewnątrz mam z 23:45.

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
tref napisał/a:
Ochroniarz też będzie miał stres

Tego najbardziej się obawiam. Poza tym - komuś się będzie chciało iść/jechać w nocy z powrotem na kwaterę?

Zdano  Dołączył: 23.10.2006
Pewnie miałeś źle ustawiony czas w aparacie. ;-)

Najwyżej o godzinę :mrgreen:

Z ciekawości sprawdziłem. Ostatnie z cmentarza mam z 17:11 a zachód słońca pod koniec marca jest koło 18-tej. Czasy na zdjęciach mam poprawne. :-P

tref  Dołączył: 05.09.2006
plwk napisał/a:
Nie zawsze limitował, były dodatkowe noclegi w kuszetce. Któregoś razu część naszych też miała mieszkać poza skansenem, ale ostatecznie zwolniły się miejsca.
kuszetki to jednak teren skansenu, a to ze coś miało być, a nie było...

Po remoncie liczba miejsc spadla i nawet Dada podporządkował się temu. Nie było spania na podłodze, kręcenia się poza kwaterami na mieście.

Po prostu boję się, ze zrobi się problem z błahej przyczyny, a przecież chodzi nam o to, żebyśmy mogli tam przyjeżdżać.

To jedyna impreza, która organizowana jest dwa razy do roku. Więc tym, którzy tym razem się nie pojawią, proponuję poczekać do wiosny.

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Enzo napisał/a:
To jedyna impreza, która organizowana jest dwa razy do roku. Więc tym, którzy tym razem się nie pojawią, proponuję poczekać do wiosny.

Chyba robicie zbyt duży problem, tylko pojęcia nie mam dlaczego i zaczynam wątpić w niektóre sprawy.
Jeśli ktoś będzie chciał przyjechać do Chabówki, może to zrobić bez niczyjej zgody. Noclegów jest sporo i są całkiem dobre, zarówno w Chabówce, jak i w Rabce Zdrój. Na teren skansenu przeznaczony dla zwiedzających, w określonych godzinach, czyli 10.00-15.00, również wolno wejść każdemu.

0bleblak napisał/a:
Chyba robicie zbyt duży problem

Znany jestem z tego. Mówią o mnie Człowiek Problem.

0bleblak napisał/a:
Na teren skansenu przeznaczony dla zwiedzających, w określonych godzinach, czyli 10.00-15.00, również wolno wejść każdemu.

Jeśli chce się odwiedzać zwiedzających to pora jest odpowiednia. Ale Dadówkowicze w tym czasie zazwyczaj są gdzie indziej. Później brama jest zamykana.

Enzo napisał/a:
pyciar, zapraszam. W razie czego wysyłam Ci swój numer na pw.
Fenol, SlicaR - wpadniecie? Obiecuję, że tym razem nie będę Was zaganiał do pracy (nie takie rzeczy obiecywałem...).

Czy to zaproszenie na wizytę w godzinach otwarcia skansenu? 8-) :mrgreen:

Enzo napisał/a:
0bleblak napisał/a:
Na teren skansenu przeznaczony dla zwiedzających, w określonych godzinach, czyli 10.00-15.00, również wolno wejść każdemu.

Jeśli chce się odwiedzać zwiedzających to pora jest odpowiednia. Ale Dadówkowicze w tym czasie zazwyczaj są gdzie indziej. Później brama jest zamykana.

Enzo... przestań ;-) W góry też zabronisz nam z Dadówkowiczami pójść ? Pozwól, że ludzie sami zdecydują.

plwk, to ja poproszę o sprecyzowanie, bo się gubię. Czy piszemy o tym, że trzy osoby zajrzą na chwilę, będąc przejazdem? Czy rozmawiamy o sytuacji gdzie część osób, której nie ma na liście organizuje sobie na własną rękę nocleg i de facto przesiaduje z uczestnikami od piątku do niedzieli?

Ktoś gdzieś napisał, że chce non stop z nami przesiadywać? Może ktoś chce nas odwiedzić, będąc przypadkowo przejazdem. :evilsmile:

plwk, na cztery osoby z rezerwy (plus pozostałe niezapisane osoby), jedna ma jak widzę kłopot. Odpowiadam za uczestników, jeśli chodzi o resztę - umywam ręce. Jeśli zacznie się robić bałagan i Skansen będzie miał z tym problem - stanę po stronie Skansenu. Jesteśmy gośćmi, nie gospodarzami.

Enzo napisał/a:
plwk, na cztery osoby z rezerwy (plus pozostałe niezapisane osoby), jedna ma jak widzę kłopot. Odpowiadam za uczestników, jeśli chodzi o resztę - umywam ręce. Jeśli zacznie się robić bałagan i Skansen będzie miał z tym problem - stanę po stronie Skansenu. Jesteśmy gośćmi, nie gospodarzami.

Na pewno nie mam w związku z tym żadnych problemów. Nie byłabym przejazdem np. bo przyjadę celowo w tym terminie, jeśli już. Moja sprawa, gdzie będę spać, jeśli nie mogę w skansenie. Wiem jaki jest regulamin skansenu i się do niego dostosuję, przypadkiem kogoś odwiedzając. To chyba nie robi żadnego kłopotu i kończy temat.

Cytat
To chyba nie robi żadnego problemu i kończy temat.

Oczywiście. Tylko dlaczego od dwóch tygodni przerabiam temat 0bleblak - Dadówka? Telefonicznie, emailowo i na forum...

Naprawdę chylę czoła przed pozostałymi organizatorami. Jesteście wielcy. Bo mi się już dziś nie chce.

Masz już przygotowanie, żeby zorganizować w przyszłości PPD.

Enzo napisał/a:
Cytat
To chyba nie robi żadnego problemu i kończy temat.

Oczywiście. Tylko dlaczego od dwóch tygodni przerabiam temat 0bleblak - Dadówka? Telefonicznie, emailowo i na forum...

Ale po co i dlaczego ? I to od dwóch tygodni.... Jeśli macie jakieś sprawy personalne, rozwiążcie to ze mną, skoro jestem jakimś problemem. Tak byłoby najprościej i najuczciwiej przede wszystkim.

macioh  Dołączył: 28.12.2006
Zmieniając temat, czy na miejscu jest sauna i wanna z jacuzzi?

Skocz do: