ObSztetke  Dołączył: 30.09.2015
Pożyczę K-50; K-30 lub podobnego na dzień 13.01.2018 Cytuj
Elo, elo ;) Taka nietypowa sprawa. Otóż posiadam Pentaxa K-50, którego będę używał do pewnego zlecenia w dniu 13.01.2018 (od bardzo wczesnych godzin porannych do popołudnia). To tania puszka ale jestem sprzętowym onanistą dlatego mimo, że mam ją blisko 2 lata, nadal wygląda jak nowa i działa bez najmniejszych zastrzeżeń. Potrzebuję jednak zapasu. Nie wyobrażam sobie, żebym powiedział zleceniodawcy Przykro mi ale zdjęć nie będzie gdyż akurat dzisiaj aparat odmówił mi posłuszeństwa. W związku z powyższym chciałbym wypożyczyć na ten dzień zapasowe body. Koniecznie z tym samym bagnetem a najlepiej ten sam model lub podobny. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, zapasowego aparatu nie wyjmę nawet z plecaka. A propos, używam Lowepro ProTactic więc sprzęt nie będzie się telepał w jakimś modnym worku czy chlebaku tylko będzie należycie zabezpieczony w plecaku fotograficznym. Niestety wypożyczalnie oferują jedynie sprzęt profesjonalny i to na ogół tylko Canona lub Nikona. Może któryś z Kolegów zechciałby mi pomóc. Oczywiście oferuję kaucję i opłatę za wypożyczenie. Pomożecie? aaaa, żeby nie było zbyt łatwo, jestem z Warszawy i nie zmotoryzowany zatem szukam pomocy na terenie mojego miasta :roll:

Edit: trochę z dupy miejsce na takie anonse ale lepszego nie znalazłem :( Jak coś nie teges, uprzejmie przepraszam i jednocześnie proszę o przeniesienie lub upomnienie to sam niezwłocznie przeniosę we wskazane miejsce.

Skocz do: