Tomasz Bartosik  Dołączył: 13 Mar 2012
Matówka Pentax K-r
Witam . Mam pytanie .Gdzie mógłbym kupić matówkę do Pentax K-r . Może ktoś ma na zbyciu to chętnie odkupię .
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Oryginalną pewno ciężko gdzieś znaleźć (k100d,K-x, K-r bo to ten sam rozmiar), po pierwsze pytać u dystrybutora czyli Niemcy, Francja bo pod numerem Ricoh Polska twierdzą że nie sa dystrybutorem Pentaxa. Sklepy, tu również nasze nie mają ochoty bawić się w sprowadzanie, mi ostatnio mocowanie statywowe sprowadziła czeska Fotoskoda. Jeśli masz starą matówkę to spisz symbol będzie łatwiej szukać/rozmawiać ze sprzedawcami.
Jeśli nie oryginał a np. matówki z klinem lub rastrem to https://www.focusingscree...3740ae51fa5969a
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
gezeb napisał/a:
mi ostatnio mocowanie statywowe sprowadziła czeska Fotoskoda
Wysłali ci co Polski?
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Przesyłka kosztowała swoje ale wysłali. Jedyny sklep a pytałem chyba w każdym większym w Europie, który odpisał że jeśli tylko część jest dostępna w Japonii to sprowadzą. Szwajcarzy też sprowadzają ale nie wysyłają poza swój kraj.
Ciekawa sprawa bo jakiś lek niedostępny w Europie kupowałem jakiś czas temu w aptece z Pragi i chyba jest popularna w Polsce bo nawet stronę zrobili w naszym języku i z naszą walutą;)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
gezeb napisał/a:
Przesyłka kosztowała swoje ale wysłali. Jedyny sklep a pytałem chyba w każdym większym w Europie, który odpisał że jeśli tylko część jest dostępna w Japonii to sprowadzą.
Jeśli chciałbyś następnym razem oszczędzić na przesyłce, to uderzaj do mnie. Kilka razy w roku bywam w Dębicy, więc miałbyś blisko z odbiorem osobistym. W dodatku mam srebrną kartę stałego klienta, więc wiąże się z tym zniżka (nieskromne 2%).
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
Re: Matówka Pentax K-r
Tomasz Bartosik napisał/a:
Witam . Mam pytanie .Gdzie mógłbym kupić matówkę do Pentax K-r . Może ktoś ma na zbyciu to chętnie odkupię .
Jesli szukasz czegos innego niz standard, to u chińczyka z ebay sa matowki z klinem po 20$ (w tym wysylka do PL)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Albo szukać matówek z pełnoklatkowego Canona/Nikona i dociąć samemu. Ec-A ~130PLN.
Kytutr kolejnego mocowania już nie chcę łamać ale jak coś innego zepsuję to dam znać;)
 
Tomasz Bartosik  Dołączył: 13 Mar 2012
Dziękuję Wszyskim za pomoc . :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach