rey  Dołączył: 12.10.2009
  K-5IIs - czy ktoś miał kontakt z użytkownikiem? Cytuj
Czy użytkownik alledrogo, który od jakiegoś czasu wystawia takową K-5IIs-kę jest znany komuś z forum? Ma jeszcze kilka fajnych szkieł, które wystawia od dłuższego czasu w nienajniższych cenach, czyli można założyć, że to pasjonat marki, nie fotohandel. Wysoce prawdopodobne, że sprzęt jest zadbany i w pełni sprawny.

Może z rok temu, długo wisiała na allegro taka K-5IIs z podobnym przebiegiem, początkowo z nieoryginalnym akumulatorem, nie jestem pewien, czy to nie ten sam egzemplarz :roll:

Jeżeli ktoś coś kupował od tej osoby - widzę, że sprzedawał w maju K-1 - proszę o jakieś informację.
 
RPM  Dołączył: 28.07.2010
Re: K-5IIs - czy ktoś miał kontakt z użytkownikiem? Cytuj
rey napisał/a:
proszę o jakieś informację.


Zapewne to ten człowiek:

Nick Allegro tgchan -> nick na forum https://www.e-korepetycje.net/tgchan -> profil na FB https://www.facebook.com/thetgchan -> a tam gdzieś nr telefonu prywatny
 

rey  Dołączył: 12.10.2009
Cytuj
Nie chciałem pisać wprost, obserwuję te ogłoszenia już od jakiegoś czasu. Gość nie jest skłonny do negocjacji, zapewne dlatego, że sprzęt jest w świetnym stanie. Pytam, czy ktoś coś od tej osoby kupił lub oglądał któryś z tych obiektywów.
Ceny dość zaporowe, można kupić znacznie taniej na ebay, tylko ryzyko trochę większe. Szkła jak szkła, jeżeli ktoś szuka wersji MiJ to pewnie warto, body trochę przewartościowane.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach