DeTe  Dołączył: 14.05.2008
Kalmary z piekarnika byłyby bardziej na miejscu :-P

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Oddech kalmara 8-)

Oczywiście na gorąco.

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
Pora na moją małą wiązankę podziękowań w stylu koncertu życzeń w stylu Programu 1 Polskiego Radia :-)

Ania - za bycie Super Dziewczyną Anią i towarzystwo przy śniadaniach.
Agatka - za wspaniałą zabawę na basenie, pokazowe skoki do wody i towarzystwo przy śniadaniach. No i za wypożyczenie miseczki.
Cardioceras - za przesmaczne gofry dla całej załogi oraz pierwszy filcowy aparacik na świecie.
Cotti - za super towarzystwo, rozmowy o Tychach oraz przywiezienie dwóch małych radości.
Dada - za patronat z niebios.
Daisy - za uśmiech oraz pokaz zdjęć z Nowej Huty i rywalizację w konkursach.
DeTe - za pokazanie końca internetu, serwowanie dowcipów oraz wspólną wizytę u Dady.
Ela - za wspaniały sernik oraz nieustający uśmiech.
Enzo - za trudy bycia Kierownikiem, telefon do apteki oraz kilka wspólnych długości basenu w Chochołowie.
Ijon - za przesmaczne gofry dla całej załogi oraz spacer do gieesu (nareszcie wiem gdzie to jest).
Inga - za wspaniałą zabawę na basenie oraz podzielenie się swoimi rysunkami.
Ireneusz - za wspaniałą nagrodę w quizie. Dzięki!
Iza - za niesamowicie piękną i dopracowaną oprawę graficzną 20. Chabówki. Oraz za zajęcie się współpracą ze Skansenem (odsłonięcie tablicy).
Jacekh - za klimatyczne opowieści rodem z autoryzowanego serwisu (i nie tylko), poczęstowanie bombonierką (ufundowaną przed DeTe) oraz filmowanie na basenie.
Julka - za wspaniałą zabawę na basenie, pokazowe skoki do wody i towarzystwo przy śniadaniach.
Macioh - za niepowtarzalne puenty, śmiech i uśmiech.
Marfalc - za przesmaczne: herbatę oraz kupę oraz za podarowanie interesującej lektury.
Matb - za niesamowite opowieści o literkach A, B i C.
Plwk - za pokaz zdjęć z ostatnich Chabówek, prezentację nowych podeszew (dobrze wiedzieć) oraz dostarczenie wina Ireneuszowi. No i za odbitki.
Tref - za rozmowy, dotrzymywanie towarzystwa oraz za fioletowe felgi.
Vesper - za dzielenie się pozytywnymi historiami ("Bilet jeden na milion"), rozmowy (choć jak zwykle za krótkie) oraz paradowanie w bieliźnie sportowej (było tak jakoś pantomimicznie).
Zdano - za nieoglądanie się na niesprzyjające okoliczności i przyjad oraz absurdalne perypetie z pokojem nr 6.
Zgryzota - za nakarmienie nas stosem kosmicznych pierogów i podróż do Chabówki w starym dobrym stylu za pomocą transportu publicznego.
Zipzip - za obsługę techniczną rzutnika, morskie opowieści oraz za jazdę figurową na łyżwach.
Żaba - za towarzystwo od początku do końca, niekończące się rozmowy, zaczepianie miejscowej ludności i pokazanie ciekawych miejsc oraz gościnę na Bielanach.

Podziękowania grupowe:

Dostawcy Interesujących Promili - za interesujące promile.
Ekipa, Która Posprzątała - za pozamiatane (poszedłem do piwnicy w niedzielę rano i się zdziwiłem). Czapki z głów!
Geotermalne Delfiny z Chochołowa - za wyciśnięcie z wody mnóstwa radości.
Klienci Zaległego Kramiku Z Winem - za cierpliwość.
Wszyscy Pasażerowie Pikusia - za wspólne podróżowanie.
Poszukiwacze Zaginionego Portfela - za zaangażowanie, wsparcie i wyrozumiałość dla prostaczka z Czechosłowacji, który niefrasobliwie włożył porftel do nie tej co trzeba torby.
Stara Legendarna Ekipa Od Biegówek - za wspaniałą (choć pełną trudności i walki z ciągle niebezpiecznym żywiołem odchodzącej zimy) wyprawę na Trubacz, za podtrzymywanie na duchu i porady techniczne.

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem.

Żaba  Dołączył: 08.06.2006
Czosnek hmmm, jest pomysł, ale to dodatek, przydałoby się coś więcej :) choć nie powiem do piwka taki pieczony czosnek będzie dobry.

marfalc  Dołączył: 08.01.2010
Można też zrobić grzanki i posmarować je tym czosnkiem , po upieczeniu jest miękki jak serek topiony.

Znowu mnie Ela opieprzy, że jakiś smród z korytarza przynoszę :evilsmile:

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
Żaba napisał/a:
Iza, twój konkurs był super
Miło mi. A wiecie, że nawet się nie pomyliłam przy liczeniu punktacji? Sprawdziłam jeszcze raz wszystkie prace po powrocie :mrgreen:

Żaba  Dołączył: 08.06.2006
Iza napisał/a:
Sprawdziłam jeszcze raz wszystkie prace po powrocie

Iza ani przez myśl mi nie przeszło, że jesteś normalna :mrgreen:

I tu przybili sobie piątkę :-D

vesper  Dołączyła: 19.12.2006
Trójkę, trójkę wybierz, panie!

Jako, że dotknął mnie zarzut upubliczniania Waszych wizerunków, informuję:
1. wszystkie moje prezentacje na youtube są prywatne i udostępniłem je jedynie na forum w wątkach dostępnych po zalogowaniu,
2. wszystkie moje zdjęcia na google są prywatne i te zawierające osoby, udostępniam jedynie na forum w wątkach dostępnych po zalogowaniu,
3. na facebooku nie zamieszczam żadnych zdjęć z Waszymi twarzami.

cotti  Dołączyła: 20.04.2006
A mogę danie mniej ambitne - bruschettę mogę zaserwować next time :-) (włoskie grzanki z pomidorami, prosciutto i mozarellą, a także bazylią, o ile o niej nie zapomnę)?

plwk napisał/a:
Jako, że dotknął mnie zarzut upubliczniania Waszych wizerunków
Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniło się pokojowo i bez fochów.

Z mojej strony gorąca prośba o przesłanie nagranych na tej Chabówce filmików. Sam nagrałem trochę materiału (przy okazji kamera się mi zalała na termach), ale żeby powstał dobry film, potrzebuję go więcej. Najlepiej skorzystać z serwisu https://wetransfer.com/

cotti napisał/a:
bruschettę mogę zaserwować next time :-) (włoskie grzanki z pomidorami, prosciutto i mozarellą, a także bazylią, o ile o niej nie zapomnę)?
Świetnie, nie będę już musiał smażyć łososia i wkładać go do bułki :-)

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
cotti napisał/a:
mozarellą

Bunc! Bunc! Bunc!

Enzo napisał/a:
Bunc! Bunc! Bunc!
Szykuje się disco :mrgreen:

cotti napisał/a:
A mogę danie mniej ambitne - bruschettę mogę zaserwować next time :-)
Tak, to dobry pomysł. Myślę, że ok. 100 sztuk nas zadowoli :-P

macioh  Dołączył: 28.12.2006
Iza napisał/a:
Myślę, że ok. 100 sztuk nas zadowoli
Pod warunkiem że połowa nie będzie jadła :-P

macioh napisał/a:
Pod warunkiem że połowa nie będzie jadła :-P
Masz na myśli tę połowę, która wstaje wcześnie rano i idzie w góry? ;-)
Ja na wszelki wypadek zostanę i będę sprawdzał, czy druga połowa dojadła swoje bruschetty do końca.

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Iza napisał/a:
Szykuje się disco

Trzy gibkie blondyny gną się przy wagonach. Wtem... spośród pary z kotła wyłania się Stachursky i śpiewa:

Wszedłem (pokój numer sześć)
Patrzę - znów nie ma co jeść
Ktoś mówi - sernik tylko wspomnieniem
A ja czuję... Czuję łaknienie

Ref.
Przyjdź do mnie
Zdejmij spodnie
Zrobimy bunc! Bunc! Bunc!

Żadne tam lody
Czarne jagody
Zrobimy bunc! Bunc! Bunc!

Zróbmy w Chabówce
Przy neonówce
Nie przynoś pstrąga
To mi urąga

Ref...

Enzo napisał/a:
spośród pary z kotła wyłania się Stachursky
Eee tam, i tak oczyma wyobraźni widzę w tej scenie Ciebie :mrgreen:
A Blondyny to Żaba, jacekh i DeTe oczywiście.

Skocz do: