Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Miejsce w Górach Izerskich dla kilkunastu osób
Mam pytanie do znawców tamtych okolic. Potrzebuję miejscówki dla 14-16 osób w 6 pokojach, najlepiej z łazienkami (czyli w dobrych układach cały dom :-) . Może być w Górach Izerskich po obu stronach granicy, po czeskiej może nawet będzie ciekawiej :-) . ma ktoś coś sprawdzonego?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Tomek B., w jakim terminie, w jakiej okolicy i co ekipa lubi? Bo dopóki leży śnieg, to może być problem z miejscem - czescy miłośnicy nart biegowych nie odpuszczają, dopóki się dobrze jeździ.
Moja rada, to sprawdzać w serwisie booking.com, bo dużo czeskich chalup/hoteli się tam ogłasza.

Jeśli chodzi o atrakcje, to mogę coś tam podpowiedzieć. Dogłębnym znawcą terenu Izerskich gór nie jestem, ale uwielbiam te okolice i jak tylko mam szansę tam być, to korzystam. Najświeższe doświadczenia mam z połowy lutego 2018.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Ok, dzięki. Nie napisałem na kiedy potrzebuję :oops: . Na pierwsze 2 tygodnie sierpnia mniej więcej, ale rezerwować trzeba chyba teraz. Albo przed Bożym Narodzeniem :-( . Zona już coś znalazła, ale nie ma miejsc :-( . Jak nam się uda coś znaleźć, to Cię o te atrakcje napadnę. Tu albo na PPD :-) .
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Tomek B., na PPD to będzie można nawet jakąś wycieczkę w rejonie zrobić. W sprawie atrakcji polecam też mapę turystyczną na http://mapy.cz i kilka wieczorów na wyklikiwanie odkryć.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Jasne, tylko najpierw trzeba mieć jakieś lokum :-D .
 

JJ23  Dołączył: 05 Kwi 2015
zobacz schronisko Orle w samym sercu Izerskich

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach