Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Blogspot - co jest nie tak z darkami?
W skrócie - mam trochę na Blogspocie. I nie wiem o co chodzi z darkami - najczęściej jest tak, że zdjęcia wyglądają ok, ale czasem wchodzę i widzę, że wszystkie, które mają jakieś ciemniejsze partie, wyglądają np. tak: http://glodnamrowa.blogspot.com/2017/05/guido.html - a wiem, że np. wczoraj wszystkie ciemniejsze partie były gładkie jak pupa niemowlaka. Ma ktoś tak? Wiadomo od czego to zależy? Pytam, bo obecny stan utrzymuje mi się chyba już z miesiąc.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Mertz, nadal to widzisz? Bo u mnie wyświetla się (chyba) poprawnie.
 

pe72  Dołączył: 12 Paź 2010
Przyglądam się i też nic nie widzę w cieniach. Czy chodzi o to, że nie ma gładkich przejść i widzisz "schodki"? Tu może wina leżeć po stronie przeglądarki, systemu operacyjnego, czy ogólnie precyzji wyświetlania kolorów. Blogspot niczego tu nie psuje dodatkowo... w każdym razie nie w tej kwestii :mrgreen:
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
No tak to u mnie wygląda:

ale chyba macie rację - to tak tylko na Chromie wygląda. Dawno już Firefoxa nie używałem i na nim jest normalnie.
Dzięki za wskazówkę - na logikę e JPG z RAW'a 1000x1000px, do tego w jakości 80%, powinien być wystarczający, ale czasem człowiek traci pewność - no i pyta się mądrzejszych :mrgreen:

Cóż, no to chyba Wesołych Świąt? :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach