m118  Dołączył: 28.06.2014
Pasek Do " Puszeczki " Cytuj
Witam i proszę o wybaczenie jeśli powielam temat
Jaki polecacie pasek do " Puszeczki " który będzie wygodny , trwały i nie drogi... ?
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Niedrogi to pojęcie nieścisłe. Dla każdego może oznaczać coś innego.

Hermes  Dołączył: 04.02.2008
m118, jak rozkminisz temat to napisz o swoich odkryciach. Sam mam duży dylemat, czy pasek ma być wygodny i trwały, wygodny i tani, czy trwały i tani? A tak serio to liczę na tegoroczne PPD w Karpaczu, a szczególnie na ppedowiczów którzy mają ten temat w małym palcu.

m118  Dołączył: 28.06.2014
Hermes napisał/a:
m118, jak rozkminisz temat to napisz o swoich odkryciach. Sam mam duży dylemat, czy pasek ma być wygodny i trwały, wygodny i tani, czy trwały i tani? A tak serio to liczę na tegoroczne PPD w Karpaczu, a szczególnie na ppedowiczów którzy mają ten temat w małym palcu.

do 100 zł....

bakulik  Dołączył: 20.04.2013
Pasek od serii MZ. :-)

powalos  Dołączył: 20.04.2006
Ja polecam paski Peak Design. Nabyłem, gdy na ostatnim PPD zobaczyłem u Irka83. Dla mnie szerszy, dla Wieśki nieco węższy. Do tego kilka "zaczepów" i można używać jednego paska do kilku korpusów. Do nabycia np w cyfrowe.pl

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Nawet węższy przekracza limit prawie dwukrotnie. Mam szerszy i sobie chwalę.

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
bakulik napisał/a:
Pasek od serii MZ

Mam i chwalę.

powalos  Dołączył: 20.04.2006
m118, mam chyba na zbyciu od serii MZ. Jak wytrzymasz to przywiozę. W zamian np. dwie rolki FP4 125. Mały obrazek.

skaarj  Dołączył: 18.03.2016
Tak jak powalos spokojnie mogę polecić PeakDesign. Cena niestety dwukrotnie wyższa niż podałeś, ale posłuży długie lata.

Skocz do: