DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Taką też właśnie przesyłkę otrzymałem przedwczoraj. :-D
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Jakby ktoś chciał zapoznać się z ofertą Crumplera, to mają przecenę na takie cosie:

https://www.crumpler.eu/s...-marineblau-rot

Wychodzi ok. 60 PLN + przesyłka. Do ich toreb mam duże zaufanie, zakładam, że z paskami też kichy nie zrobią.
Inne kolorki dostępne.
 
mrnobody1  Dołączył: 04 Maj 2016
Cytat
powiem szczerze , ze za te kwotę ten pasek daje radę, o wile mniej czuć cieżar aparatu....na razie sadzę, że to fajny zakup.
 
jarkar  Dołączył: 23 Sty 2013
W ramach akcji serwisowej, zamówiłem w czerwcu rzeczone kotwiczki V4. Najpierw dostałem info o oczekiwaniu na produkcję drugiej partii, aż w końcu po miesiącu oczekiwania, przesyłka z San Francisco dotarłam dziś do mych rąk. PD dotrzymało obietnicy.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Dotarły do mnie jakiś czas temu paski Peak Design Slide i Slide Lite - cena wysoka, ale wygląda na to, że warto było. Wygodne, szerokie. Tego mi brakowało.
 
soyer76  Dołączył: 22 Lis 2014
Też mam swój PD Slide V3 :), kotwiczki od 2 tygodni w Warszawie czekają na dalszą podróż.
Płytka do gwintu statywu w moim zestawie to nie Arca-Swiss ale jakieś maleństwo dedykowane do wyłącznie do kotwiczek.
W związku z tym mam pytanie czy ktoś może kombinował jak umocować kotwiczkę z płytką od Sherpy 600R?
Myślę o wywierceniu otworu (raczej dwóch obok siebie) dla kotwiczek bo na sugerowane przez PD zaczepienie o śrubę płytki od statywu to linki kotwiczek wydają mi się za krótkie.
Może ktoś ma jakiś pomysł/rozwiązanie?

[ Dodano: 2018-08-29, 17:25 ]
Kotwiczki właśnie dotarły :D.
Załączony jest obrazek aby nadal "kanapkować" montując do innych płytek statywów więc moje pytanie pozostaje aktualne.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach