matb  Dołączył: 02 Lis 2006
To jeszcze takie coś. Ale jak zeskanowane :-D

 
Mauros  Dołączył: 12 Lip 2007
yyy ja nie widzę a chętnie bym obejrzał :-(
 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
A ta beczka symbolizuje... ?
 

griffin  Dołączył: 19 Cze 2008
Nie znudzilo Ci sie jeszcze skanowanie? Kup moze sobie cyfrowke.. ;-)

Fota z malzonka ladna,ciekawie by sie prezentowala w duzym rozmiarze/canwas na scianie.
Fota z bialym konikiem w B/W ?? w kolorze troche temat ucieka..
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
griffin, DSLRa to ja mam od dwóch lat :-P Wolę kreatywnie skanować ;-)
A konik w BW też jest:


Robione na Fomapanie 100 R.

[ Dodano: 2008-07-19, 20:21 ]

Zawsze mnie zastanawiało, jak to ci żołnierze z Westerplatte szli do nieba czwórkami, skoro ich tam piętnastu zginęło? W tym przynajmniej jednego to najprawdopodobniej "swoi" kropnęli.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
matb napisał/a:
Zawsze mnie zastanawiało, jak to ci żołnierze z Westerplatte szli do nieba czwórkami, skoro ich tam piętnastu zginęło? W tym przynajmniej jednego to najprawdopodobniej "swoi" kropnęli.


A to byłoby ciekawe, ale chyba jednak nie - poszperałem:

Na polu chwały polegli:
- + sierżant Wojciech Najsarek
- + kapral Andrzej Kowalczyk
- + strzelec Bronisław Uss
- + starszy strzelec Konstanty Jezierski
- + plutonowy Adolf Petzelt
- + strzelec Jozef Kita
- + kanonier Władysław Jakubiak
- + strzelec Ignacy Zatorski
- + strzelec Antoni Piróg
- + starszy strzelec Zygmunt Zięba
- + strzelec Mieczysław Krzak
- + starszy strzelec Władysław Okraszewski
- + starszy strzelec Jan Ciwil
- + kapral Jan Gebura
- + kapral Bronisław Perucki
- + sierżant Kazimierz Rasiński

Czyli 16-tu.

(źródło: http://dumnizpolski.pl/in...id=83&Itemid=36 ) - w ogóle dość ciekawe.

Wg. Wikipedii: W czasie walk poległo 15 osób, a jedna została zamordowana po poddaniu za niezdradzenie szyfrów
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Robisz tylko analogiem?
Przejrzalem wszystkie Twoje zdjecia, zarowne te w wątku jak i " W takim sobie Fotoblogu" i ani jedno nie zwrocilo mojej uwagi.
Hmm z tego co widze po ilosci postow jestes na forum dlugo, z czego wynika ze focisz tez pewnie kawal czasu, ale szczerze to po takim czasie spodziewalbym sie po danym uzytkowniku lepszych zdjec.
Ale ja jestem totalny amator i moze sie nie znam.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
studentmibm, szczerze to spodziewałbym się że jak ktoś skrytykuje twoje zdjęcia to będziesz starał się zrobić lepsze, a nie potępiać w czambuł zdjęcia krytyka :-P
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Ijon, ze niby co, sie mszcze za cos? daruj sobie.
Matb jest osoba, ktora sie czesto udziela na forum, dlatego z ciekawoscia zaczalem ogladac jego zdjecia. A to ze mi sie nie podobają to juz nie moja wina, ale chyba nie muszą, prawda?
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
studentmibm napisał/a:
ze niby co, sie mszcze za cos?
Tak, ton twojej wypowiedzi nieodparcie skojarzył mi się właśnie z tym.
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Ijon, to bardzo zle Ci sie skojarzyło :)
A wytlumaczenie masz w 2 i 3 wersie mojego poprzedniego postu.
Skonczmy moze ta dyskusje i nie zasmiecajmy Matb, watku .
 
lsnk  Dołączył: 23 Lis 2007
Przed 6 rano w niedzielę też nic mi się nie podoba
 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
To jest wątek dot. oceny zdjęć - trudno mieć za złe, że studentmibm je ocenia.
matb, jeśli postanowisz zrezygnować z fotografii po tej miażdzącej krytyce, to nie wyrzucaj szkieł na śmietnik, są osoby, które chętnie zutylizują je za ciebie :lol:
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
maslot napisał/a:
To jest wątek dot. oceny zdjęć - trudno mieć za złe, że studentmibm je ocenia.

też mi ocena - bez choćby cienia uzasadnienia.
bo chyba za uzasadnienie ciężko uznać złośliwostki o stażu matba na tym forum i oczekiwaniach studentamibm z tym związanych...
i nie chodzi mi o roztaczanie nad matbem jakiegoś parasola - mnie też jego zdjęcia nie wkręcają, choć fajna jest pasja z jaką matb uwiecznia swój świat - tylko zwyczajne bycie w porządku wobec siebie nawzajem w tej naszej wirtualnej mikro-przestrzeni: złośliwostki i wzajemne podszczypywanie na pewno nie podniosą poziomu tego forum, ani nikogo niczego nie nauczą.
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
cypis,
Cytat
mnie też jego zdjęcia nie wkręcają

"tez mi ocena - bez chocby cienia uzasadnienia"

Pozatym cypis skoro piszesz o 'zlosliwostkach' itp... zwroc uwage jak na tym forum sa traktowane osoby, ktore powiedzmy zdubluja jakis watek, lub zapytaja sie o cos, o co juz ktos kiedys sie pytał.
Kiedys na jakims innym forum foto jakis gosc sie wypowiadal, ze nie spotkal sie nigdy na zadnym innym forum z taka nieuprzejmoscia jak na tym od Pentaxa...
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
studentmibm napisał/a:
ze nie spotkal sie nigdy na zadnym innym forum z taka nieuprzejmoscia jak na tym od Pentaxa...

Oj..kolego coś mi się wydaje,że twój przyjaciel zinterpretował to nad wyrost :shock:
Polecam przejżeć kilka for foto i samemu wysnuc wnioski...Pozdrawiam
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
studentmibm napisał/a:
Robisz tylko analogiem?

Od pewnego czasu tylko. Ostatnio wziąłem cyfrówkę w kwietniu na wyjazd, ale to jednak nie to :-/
Cytat
Przejrzalem wszystkie Twoje zdjecia, zarowne te w wątku jak i " W takim sobie Fotoblogu" i ani jedno nie zwrocilo mojej uwagi.

Cóż... Mogę tylko obiecać, że się poprawię ;-) Chociaż nie jestem pewien, czy to się uda.
W sumie już pisałem, że w tym wątku to puszczam w zasadzie takie swoje "bisajdy" licząc na uwagi innych. Ale tych uwag i tak nie ma. Na blogu teraz to są raptem cztery fotki chyba. Na "starym" było ich więcej, i - mam takie wrażenie - kilka było całkiem, całkiem udanych. Ale to oczywiście rzecz gustu.
studentmibm napisał/a:
Hmm z tego co widze po ilosci postow jestes na forum dlugo, z czego wynika ze focisz tez pewnie kawal czasu, ale szczerze to po takim czasie spodziewalbym sie po danym uzytkowniku lepszych zdjec.

A co ma wspólnego staż na forum czy ilość postów z umiejętnościami fotograficznymi? :shock: Mnie jakoś Bozia ekstra talentu fotograficznego poskąpiła i do tego już przywykłem. Da się z tym żyć, szczęściem mam inne talenty, które mi się w życiu dużo bardziej przydają :-D A że zdjęcia takie sobie robię? Trudno, póki mi to sprawia jakąś frajdę to nie widzę problemu. Choć i tak od jakiegoś czasu pstrykam głównie dlatego, żeby się filmy w aparatach i lodówce nie kisiły :-P
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Jeśli mam być szczery wkurzały mnie jakiś czas temu komentarze matba w wątkach do oceny zdjęć, gdzie ograniczał się do krótkiego 'nuda' - ale z tego co pamiętam, już ktoś to wytykał tutaj, matb już tak nie robi, wszyscy się kochają i wszędzie rośnie koniczyna :-B

no i mi się podoba ostatnie, takie pogodne jest, rodzinne.
*puf*

 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
Też często mam ochotę napisać "nuda". To nie wątek z odami ku czci. Nikomu się nie pomoże, jeśli się nie napisze, żeby staranniej wybierał publikowany materiał.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Jak się jeździ rowerem po górach, to się zdjęć nie robi. Tylko co najwyżej fotki pstryka :-? Ale aparat biorę, bo pełni ważne funkcje niefotograficzne. Na podjeździe zawsze można się zatrzymać i odpocząć, niby że się zdjęcie robi. Albo podprowadzić trochę rower, niby że się kadru szuka ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach