White  Dołączył: 31 Paź 2008
Mam wrażenie, że skan pochodzi z jakiegoś punktu foto komercyjnego albo domowy skaner. Po prostu za mała gęstość rozdzielczość itd albo skanerzysta się nie postarał. Dawno niestety nie widziałem skanów. Ja zrobiłem tylko kilka filmów Fedem i te skany, które otrzymałem właśnie z różnych punktów foto robiły podobne wrażenie. Jak kolega z pracy zrobił mi parę klatek na bębnie to dopiero zobaczyłem jakość. Niestety jest to impreza za droga dla mnie i cyfra moim zdaniem oferuje znacznie lepszą jakość. By dorównać z filmem trzeba jednak dużo pieniędzy wyłożyć. Oczywiście to tylko moje osobiste zdanie.
 
MichalR
[Usunięty]
nie trafiaja do mnie te zdjecia, najlepsze wydaje sie przedostatnie przez fajnie zlapany motyw graffiti zestawiony z tabliczka informacyjna. tramwaj z samochodem wola o korekcje poziomow i bw, plus jakas stylistyka moze by sie przydala, zdjecie kosciola/katedry imho nic ciekawego nie przedstawia, chyba ze dla adeptow architektury sakralnej.

pozdrawiam,
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Już się zastanawiam, czy by tego całego bajzla się nie pozbyć. Ostatnio kilka dni jeździłem rowerem tu i tam i przy okazji robiłem zdjęcia. Niestety, zrobiłem duży błąd, bo przy ostatnim przepakowywaniu z sakwy wyleciała Jaśka TLR, zestaw cokinów oraz klisze, a została cyfra. Niefajnie, bo jakoś chyba tępy jestem i zasady działania światłomierza w kasectce nie ogarniam :-(
Mniejsza z tym. Czy takie coś może w ogóle się komuś podobać?
M:

N:

O:

P:

(kuźwa, jakoś z zielonym przesadziłem, ale teraz już nie będę poprawiał :-? )
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
M: - rzeczywiście to "krzywa wieża" ?
N: - chyba wolałbym samą architekturę albo nieco mniejszą tę donicę...
O: - 4/5 :-) szkoda tylko, że "ciekawszych" chmurek się nie doczekałeś...
P: - co chciałeś pokazać? jarzębina ma być "motywem" :?: Na całości za bardzo ostrość uciekła, ale chyba właśnie na pierwszy plan ostrzenie było - zdecydowanie wybrałbym inaczej ...
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Podpisuje się pod Rafim,
Używaj bracketingu nawet z ręki aby naświetlić niebo choć -1EV i połączyć programowo z podłogą.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
To teraz puste pole za stodołą.

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ciekawie to wygląda, jak to możliwe że nie ma żadnych "odrostów"? Dopiero co zaorane?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Eldred, masz! Jeszcze szalony traktorzysta ścigał statywy po polu ;-)
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
matb, podoba mi się dwójeczka z ostatniej serii gdybyś tylko trochę poprawił ten skan byłoby o niebo lepiej
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Heh, mamy podobne kadry z wypadu tylko kolory inne :-)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
White napisał/a:
Heh, mamy podobne kadry z wypadu tylko kolory inne :-)


No własnie chciałem napisać że razem chyba fociliście. Pole ciekawe
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Pstryk w temacie pełnej klatki:


I jeszcze przy okazji coś chyba bardziej. Z domowego albumu:
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
czesc,

nie czuje sie odpowiednia osoba do wydawania takich opinii ale zdjecia ktore tu pokazales w ogole do mnie nie trafiaja(poza pierwszym zdjeciem pustego pola za stodola), w przeciwienstwie do tego co zobaczylem na Twoim blogu - tam wiekszosc wydaje mi sie calkiem udana ;-)

pozdrawiam
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Podoba mi się "Pstryk w temacie pełnej klatki" :mrgreen: :-B
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To takie przewrotne bo w klatce ale na zewnątrz.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Szkoda, że córa zaraz po tym słoniu. Trochę psuje to efekt. :-) Ale ostatnie zdjęcie mi się podoba. :-)
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
heheh -pełen ekshibicjonizm słonia.

Na drugim podoba mi się bardzo rozkład głębi ostrości.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
To z domowego albumu mi się podoba. Fajne, spontaniczne z ekspresją :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach