skaarj  Dołączył: 18.03.2016
Miedzianka Fest 2018 Cytuj
Od 24 do 26 sierpnia w miejscowości Miedzianka, tejże samej z której część z nas zaopatrywała się w środek na walkę z kamieniami nerkowymi odbędzie się prawdziwe święto reportażu.

Spotkać będzie można najwybitniejszych reporterów, porozmawiać z nimi, zdobyć autografy, zapełnić walizki, torby i bagażniki niebanalnym obciążeniem w postaci uwaga, uwaga - książek!

Zapowiedziani goście w tym roku to min: Olga Tokarczuk, Jarosław Mikołajewski, Ilona Wiśniewska, Adam Robiński, Martin Pollack, Anna Kamińska, Stanisław Łubieński.
Więcej o imprezie poczytać można na stronie internetowej http://miedziankafest.pl/

W zeszłym roku byliśmy na imprezie przez przypadek, załapaliśmy się min. na spotkanie z Mariuszem Szczygłem w jedynej "prawdziwej" budowli w Miedziance czyli kościele. Książki podpisywał na postumencie pod krzyżem przed wejściem. Zaiste bardzo ciekawe doświadczenie pogadanki zadeklarowanego ateisty prowadzonej w kościele :)
Filip Springer oprowadzał po Miedziance, działy się też różne inne ciekawe rzeczy. Oczywiście wyjechaliśmy objuczeni książkami :)


W tym roku będę się starał specjalnie przyjechać w tym czasie, wiem że kilka osób z forum także się wybiera. Można by zrobić jakiś zorganizowany desant niesprawnego autofocusa na miasteczko, które powstaje "jak penis z popiołów" :)

pz

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach