skaarj  Dołączył: 18.03.2016
Festiwal Dźwięki Północy Cytuj
W dniach 5 -7 lipca 2018 w Gdańsku odbędzie się bardzo ciekawy festiwal muzyczny o nazwie Dźwięki Północy.
Jest to impreza promująca muzykę zespołów ocierających się o folklor ludów basenu Morza Bałtyckiego. Koncerty odbywają się w Kościele św. Jana, niesamowitym wnętrzu o niepowtarzalnej akustyce. Każdy koncert jest niesamowitym przeżyciem i daje sporo frajdy.

Poczytać możecie sobie na stronie http://dzwiekipolnocy.pl/
Osobiście pilnuję każdej edycji, w tym roku także zdecydowanie będziemy, część osób z forum także deklarowała się że przyjedzie :)

Każda edycja obfituje w niesamowite smaczki - wyobraźcie sobie np. Polaków tańczących Polkę w kościele, wyobraźcie sobie zespół grający tylko na harmonijkach (Svang), wirtuozi skrzypiec i akordeonu przeplatani fińskimi jojkami, a to wszystko okraszone naszymi rodzimymi wykonawcami.

Gdyby ktoś się wybierał to postaramy się pomóc w zajęciu pozostałych części dnia poza koncertami :)

pz

Rivelv  Dołączył: 17.08.2008
skaarj a jak z biletami? też pomożesz?

Rivlev gdyby zebrała się jakaś większa grupa to mogę spróbować, córka sąsiadów bierze udział w organizacji. Jak do tej pory kupowałem sobie po prostu karnety na koncerty na miejscu lub przez net.

Rivelv  Dołączył: 17.08.2008
:)
oki czyli jeżeli to tradycyjna droga biletowa.
:)

a czy w trakcie jest szansa pobawić się aparatem?
czy nawet go nie zabierać?

PS. mogę się przyłączyć do wieczornego "zajmowania czasu" jak by co. w dzień niestety pracuje.

Trochę można, atmosfera nie jest tak rygorystyczna jak na zwykłych koncertach. Pamiętać trzeba tylko o tym żeby nie przeszkadzać innym.

Skocz do: