Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Pomoc dla psiaków-szydłowiaków
Witajcie Pentaksiarze i jednocześnie tu przy okazji Psiarze i Kociarze.....

Piszę tu do Was, bo jest Was sporo i może Ktoś miałby ochotę wesprzeć Punkt Przetrzymań Szydłowiec - Psy z ulicy naszego miasta
/od siebie dodam, że nie tylko miasta, ale i całego powiatu/.
Znam osobiście osobę, dla której znajomi i przyjaciele robią tę zbiórkę oraz osobę, która tę zbiórkę zainicjowała - Magdę .

Oto Magdy list:

https://www.facebook.com/...54351375180949/
Magdalena 9 sierpnia o 22:50 •

Kochani, dzisiaj gdy zobaczyłam post wolontariuszki Punktu Przetrzymań w Szydłowcu, głównej i najwspanialszej osoby, koordynatora wszelkich pomocy w Szydłowcu, od której wszystko się zaczęło i trwa już wiele lat..., pomoc bezdomnym psom i kotom i nie tylko... od razu postanowiłam założyć zbiórkę/wydarzenie. Zbiórka ogólnie jest na rzecz bezdomniaków, a konkretnie tym razem na jakiś laptop nie drogi, ale sprawny, który posłuży celom wolontariackim dla ratowania szydłowiaków ♥.
Laptop nie koniecznie nowy, ale musi być na gwarancji i na paragon bądź fakturę, aby nie "odszedł" za szybko na śmietnik i aby dowód zakupu został przedstawiony wszystkim osobom zainteresowanym.
Kilka słów, skąd ten pomysł i dlaczego: Pomysł jest mój i jeżeli ktoś z góry lub założenia jest temu przeciwny, może opuścić wydarzenie, nie musi pomagać. Głęboko jednak wierzę, że znajdą się dobre dusze ze zrozumieniem i zechcą podjąć "wyzwanie", bo to jak wyzwanie ;-) i trochę się boję, czy uda się zebrać na laptop, ale musimy spróbować! :). Jeżeli razem zjednoczymy się, będzie to możliwe ♥. Chciałabym, aby wolontariuszka Kamila mogła 'działać' w końcu na sprawnym sprzęcie w sprawach bezdomniaków, aby nie musiała prosić/ żebrać o pożyczanie. Zakup pojedzie do Szydłowca i tam będzie "służył", mam nadzieję długo .
Chciałabym dodać, iż w tym momencie jest on bardzo potrzebny i zapewniam, że możecie być pewni każdej wpłaconej złotówki, trafi ona konkretnie na ten cel.
Jeszcze raz proszę o wsparcie, nie możesz pomóc finansowo, zaproś znajomych.
To także pomoc ♥ .


Sprawa leży mi na sercu, bo znam Człowieka, znam Kamilę..... Magda chce zebrać na ten laptop 1500zł, a jeśli uda się zebrać więcej, to albo kupi się laptop lepszej jakości, albo nadwyżka przejdzie na karmę, na leczenie, na szczepionki lub inne nagłe potrzeby zwierzaków. Tego jestem pewna. I Magda, i wszyscy, którzy już się do akcji włączyli.

Może Ktoś na forum miałby w kieszeni "piątaka" na pomoc dla psa-szydłowiaka, to podaję link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/gnjyku

A oto pensjonariusze - szóstka z 23
Felek, Stefan, uśmiechnięta Adela, Cudak, Filip, Gabrysia


[ Dodano: 2018-08-11, 20:27 ]
Można też pomóc w inny sposób - wpłatą na konto.
Konto udostępniło Stowarzyszenie Dog Rescue, które pomaga pomagać od PRAWIE 4 lat tym szydłowieckim bidom , min. udostępniając konto do zbiórek / wpłat
OSOBISTE SUBKONTO szydłowiaków :)
STOWARZYSZENIE „DOG RESCUE”
Wąska 8 ; 32-020 Wieliczka
35 1600 1462 1025 2490 0000 0002
tytułem: BEZDOMNE z Szydłowca - karma

.......lub własnymi rękami - na przykład wyprowadzając psy na spacery.

Piegusek
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Mamikur, podziwiam ludzi, którzy bezinteresownie pomagają takim psom :-B , dlatego ode mnie poszła mała kwota - najpierw zajrzałam z ciekawości, a potem jak zobaczyłam, że zebrane jest już 900zł, to również dołożyłam swoją cegiełkę i udostępniłam wydarzenie na swojej facebookowej tablicy.
Życzę aby kwota się zebrała, a może jeszcze więcej :-) .

Jak już założyłaś taki wątek, to może pociągnij go dalej i wstaw zdjęcie każdego psiaka z krótkim opisem. Może komuś, kto przypadkowo podczytuje ten dział jakiś psiak wpadnie w oko i w ten sposób znajdzie swój domek i swojego człowieka, bo przecież, o to w tym wszystkim chodzi.

Pozdrawiam i czekam na dalsze zdjęcia :-)

Piegusek jest śliczny (serduszko)
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
KasiaMagda napisał/a:

Jak już założyłaś taki wątek, to może pociągnij go dalej i wstaw zdjęcie każdego psiaka z krótkim opisem. Może komuś, kto przypadkowo podczytuje ten dział jakiś psiak wpadnie w oko i w ten sposób znajdzie swój domek i swojego człowieka, bo przecież, o to w tym wszystkim chodzi.

Oczywiście...... Chętnie z tej podpowiedzi skorzystam. Z przyjemnością będę zamieszczać zdjęcia piesków. I opisy.

1. Daktyl-owczarek, czyli "czy te oczy będą znowu radosne?

Na dolnym zdjęciu Daktyl siedzi w prawym dolnym rogu przy furtce.
Szczegółowy opis można znaleźć tu https://www.olx.pl/oferta...03-IDwY4lz.html


Dziękuję Ci za wpłatę - każda złotówka się liczy.
Na 14.00 jedziemy z greentrekiem do PPSz... A tam już czekać będzie na nas ferajna.

Na zdjęciu w pierwszym rzędzie: niewidomy czarny Bongo, duży Dionizy, elegancki Daktyl.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Zaraz założę wątek Daktylowi na forum owczarkowym w dziale "Owczarek szuka domu".
Są jeszcze miłośnicy owczarków i nawet taki staruszek ma szansę na dom - spróbujemy :-)
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
KasiaMagda, :-B dzięki bardzo bardzo :-B
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Mamikur, nie ma za co, też mam psa, którego kocham :-)

Daktyl

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach