Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Proponuję zatem aby zorganizować "plener Małopolan" :mrgreen: Np. Gdzieś w Beskidzie Niskim albo Sądeckim.... Małopolanie zgłaszać się proszę! :-D
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
No ja wprawdzie z podkarpacia jestem ale na "plener Małopolan" się pisze :-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
He He, Ja mam Podkarpacie dosłownie o rzut beretem :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-07, 14:00 ]
Chociaż jeśli chodzi o geograficzną ścisłość, to Podkarpacie ciągnie się mniej więcej od okolic Bielska Białej po okolice Przemyśla pasem pomiedzy Beskidami a Kotliną Sandomierską :-) Pewnie więc w trakcie ustalania nazw województw przy okazji tworzenia nowego podziału administracyjnego naszego pięknego kraju, ktoś okazał się mało kompetentny.... ale to u na normalne....
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Witam

Marek napisał/a:
Proponuję zatem aby zorganizować "plener Małopolan" :mrgreen: Np. Gdzieś w Beskidzie Niskim albo Sądeckim.... Małopolanie zgłaszać się proszę! :-D


Zawsze to lepiej pogadać z kimś z Pentaxem :mrgreen: . Jakby co, to chętnie się na to piszę, pod warunkiem jednak, że nie będzie mi to kolidowało z pracą (to da się zorganizować ;-) )

Pozdrawiam
Marucha

mycielski
Sprawdziłem na mapie - tak mi coś Strzyżów chodził po głowie. Jak się okazało - często przejeżdżam przez Twoje okolice :-D . Kraków - Krosno - Rzeszów - Kraków
Pozdrawiam
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
No to mamy już trzech chętnych :-D

[ Dodano: 2006-06-07, 14:41 ]
No ja zapraszam tez w swoje strony mozna zrobic plenerek w czrnorzecko-strzyżowskim parku krajobrazowym http://www.parkikrosno.pl/ tu pare informacji
 

Pulsar  Dołączył: 20 Kwi 2006
No to macie kolejnego kaizera spod Strzyżowa :)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ale wysyp Pentaksiarzy w tej Małopolszcze :mrgreen:
To kiedy ten plenerek???? I jak długi: 1 dzień, 2 dni, tydzień :lol:
 

brizz  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jak termin bedzie dogodny to i ja sie skusze :D
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marek napisał/a:
Proponuję zatem aby zorganizować "plener Małopolan" :mrgreen: Np. Gdzieś w Beskidzie Niskim albo Sądeckim.... Małopolanie zgłaszać się proszę! :-D

Wlasnie a kiedy?
U mnie cienko z czasem ale kto wie....
Alek
PS Chyba ze do Zakopanego sie wybierzemy i tam cos pofocimy nawet w ten weekend!Do jakiej dolinki czy jakis Staw Smreczynski itd..
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
No pewnie z czasem to u wszystkich kiepsko. Ja proponuje jeżeli bedzie to jeden dzień to sobota tylko nie na tym weekendzie a jezeli wyjazd 2 dni to piatek popołudniu się spotykamy w określonym miejscu nocleg i w sobote skoro swit wyruszamy cos pofocic co wy na to "ludu pracujący"
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Czesc!
Laski tez moga jechac, czy to bedzie meska rozrywka? ;)
Pozdrawiam z Bielska
Goska
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jakby Ci to powiedzieć..... Laski moga jechać, ale tylko w charakterze "męskiej rozrywki" :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-09, 07:36 ]
I ewentualnie moga się przydac do noszenia statywu 8-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Nie to nie - wypchajcie sie sianem i pomalujcie na zielono :-P Chcialam poznac kolegow, ale skoro nie, to sie obejdzie ;)
A do noszenia statywu proponuje kupic konia jucznego - mniej gada i prostszy w obsludze ;D
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mareczku... jak widzę szowinizm przez Ciebie przemawia i to w tej najbardziej prymitywnej formie... Uwielbiam takich gości i w zasadzie już teraz możesz być pewien, że znalazłeś w mojej osobie totalnego prześladowcę.
Generalnie unikam osobistych wycieczek, ale mając do czynienia z taką formą bezmyślenej arogancji sam napraszasz się mały p***** intelektualny.
No, chyba, że zlotów ów ma być po prostu zakamuflowaną formą kontaktów kochających inaczej.
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja mysle ze marek chyba żartował. Na plener moze jechac kazdy kto tylko ma ochote. pozdrawiam płeć piekna :-D
 

komar  Dołączył: 19 Kwi 2006
Absolutnie nie chce bronic Marka, raczej podpisał bym sie pod postem Micha, ale Gosia tez jest troszke winna w tej calej sytuacji, bo na okreslenie przedstawicielek swojej płci uzyla dosc jednoznacznie kojarzacego sie słowa "laska".

Pozdrawiam
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ojej, ale mi się dostało :oops: Przepraszam w pierwszej kolejności Mygosię, a potem wszystkich, któtych uraziłem swoim bezmyślnym i zbyt frywolnym w treści postem. Nie chciałem nikogo urazić.... Że też człek musi czasem coś głupiego palnąć :cry:
A swoją drogą, to umocniłem się w przekonaniu o elitarności pentaksowej społeczności :-D szkoda tylko, że ja sam okazałem się niegodnym dotarcia do tychże elit :-(

[ Dodano: 2006-06-09, 11:31 ]
No i mam totalnego prześladowcę. Jakże teraz pojawię się na jakimkolwiek plenerku?....
Gdybyście znali mój wygląd musiałbym chyba zmienić kraj zamieszkania, linie papilerne, kolor oczu i kształt uszu :)
Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-06-09, 12:05 ]
Michu: Dzisiaj takie czasy niestety nastały, że kochający inaczej wogóle się nie kamuflują. Ale zaraz ktoś mi zwróci uwagę, że mało tolerancyjny jestem.... Ech co to za czasy, ze normalność i propagowanie normalności jest kojarzone z ciemnogrodem... I rzeczywiście czasem można dojść do przekonania, że "czas umierać" :-(
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiesz Marek, tematy ironiczno-cyniczne są mi jak najbardzie bliskie. Chodzi jedynie o to, by ich wydźwięk nie był totalnie pejoratywny. Zwróć uwagę na skutek swej odpowiedzi: mielibyście Mygosię w kompaniji - a tak zostanie Wam bal samców :-P
Odnośnie prześladowania - możesz być spokojny, ostatnio ze względu na stan zdrowia ograniczam sport jedynie do rzucania nożem do celu...
Tolerancja. Też uważam sięza osobę tolerancyjną, ale z tą częścią Twojej wypowiedzi się akurat całkowicie zgadzam.
OKO. Mam nadzieję, że jakoś uda Ci się obłaskawić żeńską część naszej społeczności i niewracając do tego tematu życzę Wam nadwyraz udanej zabawy.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Cytat
Michu napisał/a:
Wiesz Marek, tematy ironiczno-cyniczne są mi jak najbardzie bliskie.


Zauważyłem czytając mnóstwo Twoich wypowiedzi :-)

Cytat
Chodzi jedynie o to, by ich wydźwięk nie był totalnie pejoratywny. Zwróć uwagę na skutek swej odpowiedzi: mielibyście Mygosię w kompaniji - a tak zostanie Wam bal samców :-P


Oczywiście zgadzam się. Z jednej strony trzeba się kontrolowac, a z drugiej zaś trzeba uważać na niedopowiedzenia prowadzące do tego, że inni nasze wypowiedzi mogą odebrać zbyt dosłownie....

Cytat
Odnośnie prześladowania - możesz być spokojny, ostatnio ze względu na stan zdrowia ograniczam sport jedynie do rzucania nożem do celu...


Wierzę przeto, iż w przypadku, gdybym jakimś dopustem Bożym stanął w zasiegu Twojego rażenia, nie weźmiesz mnie waść za cel ćwiczeń celnościowo-zręcznościowych przeprowadzanych przy uzyciu dość niebezpiecznego narzędzia.... Gdyby jednak jakiś traf sprawił, że znalazłbym się w Twej bliskości, to wiedz, że celem byłbym niezwykle łatwym, jako że mąż za mnie rosły i w barach szeroki :-) Niemniej jednak w razie Twojego chybienia mógłbyś łatwo znaleźć się w moim niedźwiedzim uścisku, co ani chybi skończyło by się pogruchotaniem Twoich wątłych (jak mniemam z Twojej wypowiedzi) kości :mrgreen:

Cytat
Tolerancja. Też uważam sięza osobę tolerancyjną, ale z tą częścią Twojej wypowiedzi się akurat całkowicie zgadzam.


No to jest nas dwóch o podobnym stosunku do nienormalnej normalności....

Cytat
OKO. Mam nadzieję, że jakoś uda Ci się obłaskawić żeńską część naszej społeczności i niewracając do tego tematu życzę Wam nadwyraz udanej zabawy.


Przeto jeszcze taz przepraszam Cię Mygosiu i wszystkie inne białogłowy fotoaparatem dzielnie jako i mężowie władające, a które moim niewyparzonym językiem dotknięte poczuć się mogły :oops: ;-)
Cytat
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mam nadzieje ze sie nie obrazilas i nie....sprzedalas Pentaxa i opuscilas forum. Faktycznie wypowiedz Marka byla b nie na miejscu! Przeciez super jechac z dziewczyna ktora moglaby byc modelka w czasie pleneru a i ona moze byc nas pofotografowala....albo moze lepiej nie... :-D
Alek

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach