Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
11 Listopada
Nie wiem czy nie naruszam tym postem jakiegoś punktu regulaminu ale litewskie koleje z okazji dzisiejszego święta składają nam życzenia wykonując polski hymn na lokomotywach.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Piękna akcja :-B

To byłaby oznaka szaleństwa, gdyby nie można było pisać tutaj o tym, co nawet (...) www.google.pl świętuje :roll:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Super!
To coś dla Kytutra, choć nie goła lokomotywa na moście. To znacznie więcej - to są śpiewające lokomotywy :mrgreen:
Bardzo ładny gest.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Odzyskanie niepodległości jest jak powrót do domu .
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
11:11:11
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
11 listopadA...
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu, bardzo mi się ten klip podoba.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Jeszcze mi się taki pokazał ale nie wiem czy wszyscy go zobaczą, bo to na fb.
 
zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
Michu napisał/a:
Odzyskanie niepodległości jest jak powrót do domu .


Pomysł przedni, ale wykonanie... dlaczego wykasowali PKiN z panoramy 100-licy?
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
zloty_2000 napisał/a:
Pomysł przedni, ale wykonanie... dlaczego wykasowali PKiN z panoramy 100-licy?

Z powodu jego patrona?
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Zarząd PKiN zastrzegł wygląd Pałacu jako znak towarowy i każe sobie słono płacić. Za taką reklamę poszłoby w miliony. Taniej było usunąć.
 
zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
apemantus napisał/a:
zloty_2000 napisał/a:
Pomysł przedni, ale wykonanie... dlaczego wykasowali PKiN z panoramy 100-licy?

Z powodu jego patrona?


Tylko po co? Przecież to też kawałek naszej historii. Jaka by ona nie była, należy (wg mnie) pamiętać o wszystkim a nie gumować czegoś co niezgodne z danym nurtem/myślą czy innym założeniem.

RPM napisał/a:
Zarząd PKiN zastrzegł wygląd Pałacu jako znak towarowy i każe sobie słono płacić. Za taką reklamę poszłoby w miliony. Taniej było usunąć.


To już chyba prędzej, choć w tym wypadku strony, jak dla mnie, powinny się dogadać (jeśli takie rozmowy były), bądź postarać się o jakiś konsensus.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
zloty_2000 napisał/a:
należy (wg mnie) pamiętać o wszystkim
Ale PKiN jest bardziej symbolem zniewolenia, niż niepodległości. Fakt, wgryzł się w pejzaż stolicy, ale nie rozpaczałbym zbytnio, gdyby podjęta została decyzja o usunięciu tej konstrukcji.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
RPM napisał/a:
Zarząd PKiN zastrzegł wygląd Pałacu jako znak towarowy i każe sobie słono płacić.
I nie można opublikować zdjęcia pejzażu miasta na którym PKiN jest jednym z wielu elementów? Nie dominującym, nie na pierwszym planie? Nie wciska ktoś kitu?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Michu napisał/a:
PKiN jest bardziej symbolem zniewolenia, niż niepodległości.

W takim razie nie powinniśmy obchodzić stulecia. Dla mnie to cokolwiek dziwne, bo jakby nie patrzeć miniony system był olbrzymim skokiem cywilizacyjnym dla Polaków. Jeśli spojrzymy na statystyki dotyczące biedy, analfabetyzmu, to naprawdę było coś. Gdybyśmy mieli wymazywać każdą ciemniejszą kartę ze swojej historii, to obawiam się, że niewiele by z niej pozostało.
Co do klipu - plusem jest to, że to Mel Gibson, a nie Mike Tyson. Jak na obchody 100-lecia, mając tylu fantastycznych filmowców na pokładzie, czuję niedosyt.

Wczoraj na Babiej Górze.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Chyba niedobrze, że określiłam wygaśnięcie tematu po jednym dniu. Można to jakoś zmienić?
Sądziłam, że rocznicowy temat za chwilę przestanie wzbudzać zainteresowanie, jeżeli odłożymy na bok poglądy polityczne.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Odkładając na bok poglądy polityczne, mnie ciekawi ta rzekoma prawna niemożność opublikowania panoramy Warszawy, na której jedną z kropeczek w oddali jest PKiN. Temat jak najbardziej nawet mieści się w profilu tematycznym forum foto. :mrgreen:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Zdjęcie Ady Zielińskiej absolwentki ASP, wczoraj obiegło sieć. Oddaje mój stan ducha, na to co się dzieje i chyba wiele osób, które nie uczestniczy w podziałach ucieka, właśnie tak, do swojego świata.

 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
PiotrR, może na budynku wisi zakaz fotografowania?
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Jeśli wisi to na iglicy i trudno dojrzeć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach