Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
nawet mi nie mów. dzisiaj jade MZ pod Olsztynek
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Świetne :mrgreen: . Chmur zazdroszczę :lol:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
koralik, ja mam nadzieję, ze jednak przejdą dalej.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Ale wiało! :shock: Całym portem kiwa! :-P
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
58. kolejny raz sprawdzamy szkiełko

fota prosto z puszki
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
no to jeszcze jedno

59.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Bardzo dobrze wykorzystujesz możliwości, jakie daje ci teren z jego codziennymi, nowymi ustawieniami.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
plwk, dzięki :)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Rivelv, jak zwykle z przyjemnością tu zaglądam :-B

[ Dodano: 2019-07-01, 22:38 ]
A jak już będziesz miał wystawę, a album osiągnie sukces, to pamiętaj kto Cię namówił i zmotywował 8-)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Oj pamiętaj kto podziwiał. :-B
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
jak szybko znaleźć potrzebny kontener - np, na zdjęciu 58?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Dzięki za kolejną porcję, Rivelv.
58. ciekawe, chociaż terminal jakiś mały się wydaje mimo tysięcy kontenerów... Tylny plan, las, kominy, horyzont odbierają moc terminalowi (nie wiem, jak to dobrze napisać, wiecie o co mi chodzi?).
59. tutaj jest solidne wrażenie - kontenerowisko bez końca, labirynt bez wyjścia i czyhające machiny. Fajne :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
TM_Mich napisał/a:
jak szybko znaleźć potrzebny kontener - np, na zdjęciu 58?

W momencie, gdy jest ustawiany, jego lokalizacja jest nanoszona w systemie. Problem jest inny, gdzie go postawić, aby go nie przestawiać. W jaki sposób nad tym się panuje?
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Ryszard,
58. miało być jakoś takie. właśnie z tłem żeby było widać nie tylko kontenery po za tym za jakiś rok zrobię zdjęcie z tego samego miejsca - będzie widać jak terminal nam się rozbudowuje :) - zobaczymy jak to będzie - tu i tak widać około połowy terminala

TM_Mich, plwk, - chyba będę musiał się wybrać do biurowca i spróbować zrobić fotkę planistom placu. - tylko, że raz to naprawdę nie wygląda. dwa mogą mnie stamtąd wyprosić, trzy ja tam "mechanikuje" bardziej mnie obchodzi żeby te wszystkie sprzęty przestawiały te pudełka niż same pudełka :)

spacja, - na pewno będę pamiętał :)


P.S. właśnie zacząłem się zastanawiać czy uda mi się dobić do 100 fotek do szumnego ogłoszenia 100 lat pentaxa :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Bezustanna gra w Tetris. Podpisuję się pod opiniąRyszard, też nie wiem jak to nazwać :-D
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Rivelv, ja strasznie lubęte twoje fotki z "pracy". Moja jest strasznie niefotegeniczna :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Rivelv napisał/a:
będę musiał się wybrać do biurowca i spróbować zrobić fotkę planistom placu

Oglądałem programy o terminalach kontenerowych w dużych portach i wszędzie tam o rozmieszczeniu kontenerów decydowało zaawansowane oprogramowanie. Ludzie wprowadzali swoje poprawki jedynie w sytuacjach awaryjnych.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
plwk, ja to nawet nie wiem do końca jak to działa :) - szczerze mówiąc to nigdy się tym nie interesowałem. :-)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Rivelv, zainteresuj się i podziel się z nami tą wiedzą.
58. Nie zgodzę się z Ryszard - mz dzięki drzewom i budowlom w tle widać skalę terminala
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
mieliśmy dzisiaj awarie jednego z wózków do kontenerów.
RechStacker - to z napisem KoneCranes, numerem 04 i tym czarnym masztem pochylonym. przed nim stoi ciągnik który był akurat dawcą prądu,
a ja tam spędziłem pół dnia spoglądając i próbując sobie uświadomić co to za znajomy widok
60.
MAC_8803 by Angus MacGyver, on Flickr
no i w końcu coś mi zaświtało - tylko teraz już niestety akurat pod słońce wyszło i pewnie kadr trochę przesunąłem
ale przynajmniej statek jest ten sam. :-)
61.
MAC_8801 by Angus MacGyver, on Flickr
dla zainteresowanych to będzie strona 3 tego wątku fota z numerkiem 30.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach