rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
idzi napisał/a:
Aparat połączony z jaźnią i drukarką, która będzie drukowała fotki takie jak podsuwa w danej chwili wyobraźnia

to po co Ci aparat?

[ Dodano: 2018-02-12, 11:07 ]
cube007 napisał/a:
Nowa puszka ma mieć wg niego... świetny algorytm

i parzenia herbaty ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mogła by jeszcze kark rozmasować 8-)
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
rychu napisał/a:
to po co Ci aparat?

Aby przypiąć obiektyw
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Enzo napisał/a:
Będzie sobie można wydłubać Oczko w konkursie.

W sierpniu.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
fuen napisał/a:
Przed 218 jest 0,

fuen napisał/a:
W sierpniu.

w sierpniu 2(?)021 roku? :-P

Ps: Wiem, wiem, kolejność w zapisie daty jest inna, ale i cóż z tego? :-P
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
idzi napisał/a:
ktoś rzucił w niego pentaxem i trafił boleśnie

między oczy, lecz niestety nie zabił... szkoda :evil:
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
greentrek napisał/a:
między oczy, lecz niestety nie zabił... szkoda

Tak myślę, że dla tego gościa plucie na Pentaxa jest jedynym sensem Jego życia. Gdyby P padł, jakoś byśmy to przeżyli. On chyba nie.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
apemantus napisał/a:
dla tego gościa plucie na Pentaxa jest jedynym sensem Jego życia

A co to za gość?
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
daśko napisał/a:
A co to za gość?

No tak. Zasugerowałem się zdjęciem zamieszczonym wyżej (67). Identyczne wstawił pewien troll na Optycznych - jego właśnie miałem na myśli. :oops:
 

matkus  Dołączył: 12 Lip 2016
No i jest specyfikacja K1 II
prawdę mówiąc, to różnice praktycznie żadne. Po literkach i cyferkach mam wrażenie, że mogli to wszystko zrobić zwykłą aktualizacją firmware do K1. Ale kto wie, może jest coś, czego na tych cyferkach nie widać, np. jeszcze lepsza jakość matrycy?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
matkus, najważniejsze w tych cyferkach jest numer konta ;-)
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
lub to co na koncie :-(
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Pentax K-1 Mark II
 

unbreakable  Dołączył: 16 Paź 2012
Zostaje tylko czekać do CP może będzie jaśniej, czekamy. Jakbym pił kawę parzoną to bym wróżył z fusów, niestety piję rozpuszczalną.

I nawet na CP raczej nastawiam się, że to tylko będą informacje dość poglądowe, zaznaczające plany na ten rok.

Ogólnie nie ma WOW z K1II może jeżeli się zdecydują to lepiej będzie z następcą K3II,
Bardziej byłbym zadowolony z informacji, że firmy niezależne produkujące obiektywy, będą wydawać swoje szła pod P że w jakiś sposób udało się przełamać barierę.

[ Dodano: 2018-02-19, 14:40 ]
CP+ tłumaczenie translator:

Po wiosennym festiwalu jest to jedno z najważniejszych dwóch wystaw w ciągu roku, japońska wystawa CP + Yokohama. Mimo że jest to nadal pierwszy miesiąc, nadal będzie wiele nowych produktów, które będą dostępne w dalszej części lutego.

Z pozostałych produktów w lutym prawdopodobnie pojawią się dwie nowe wersje, jedna poprawiająca Pentax K-1 Mark II i Pentax w pełnej klatce lustrzanki K-1. Kolejnym produktem o wyższym prawdopodobieństwie zwolnienia jest SonyA7 III, czas premiery może przypadać na 26 lutego. W przypadku tych dwóch produktów cena produktu jest bardzo bliska, można powiedzieć, że jest to przybliżona cena całej gamy pełnej lustrzanki anty-VS.


PentaxK-1 II Uwolnione plakaty zostały wydane, a pełne parametry zostały ujawnione

Od tej chwili, mimo że obie aparaty pełnoklatkowe zostaną wydane w najbliższej przyszłości, żadna kamera nie będzie miała znacznej poprawy i jest "wersją pasty do zębów" poprzedniej generacji. Głównym ulepszeniem PentaxK-1 II będzie wzmocnienie mechanizmu wysokich i zapobiegających drganiom, piksel kadłuba wciąż wynosi 36,4 miliona pikseli, co oznacza, że ​​optymalizacja polega na zoptymalizowaniu czujnika w celu poprawienia systemu redukcji drgań organizmu w celu poprawy obsługi ciała Aby uzyskać lepsze odczucie wysokiej wydajności. SonyA7 III zastąpiono ciałem trzeciej generacji A7 i zmieniono go na najnowszy system zasilania, a system ogniskowania zostanie zaktualizowany do najnowszej generacji.
 

zidam  Dołączył: 04 Wrz 2014
Pojawiła się nowa wersja "roadmapy" obiektywów, a na niej nowość, HD Pentax-D FA 70-200mm f/4, planowany na wiosnę 2019:

http://www.ricoh-imaging...._Mount_Lens.pdf

Poza tym dodali przybliżony harmonogram wypuszczania obiektywów: 50mm f/1.4 wiosną 2018, DA 11-18 f/2.8 latem 2018, 85mm f/1.4 w 2019, reszta 2019 lub później. To wyciągnięcie 70-200 f/4 jak królika z kapelusza całkiem ciekawe ;-) Znów powracają plotki, że to efekt współpracy z Tokiną. W zasadzie to bez znaczenia, świetnie, że jest ruch w interesie!
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
HD Pentax-D FA 70-200mm f/4 - potrzebne szkło w systemie. Tylko żeby cena była nie wyższa aniżeli Canon L 70-200/4 bez IS. Ale nie wierzę jakoś...
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Jakieś taki dziwne plotki są, jakoby Ricoh miał kupić Tokinę ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ricoha, jako całą firmę, może być stać na taki zakup.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
A na końcu wszystko kupią Chińczycy! :mrgreen:
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Penteusz napisał/a:
A na końcu wszystko kupią Chińczycy! :mrgreen:

I zmienią nazwę na ToChina. :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach