tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Benek napisał/a:
Do rzeczy jednak - naprawdę sądzisz, że jesteś tak fascynującą osobą, iż czymś normalnym jest pragnienie osobistego poznania ciebie?
Nie, na spotkaniach forumowych przewijają się setki fajnych osób, które mają pasję, wiedzę, są mili, są ciekawymi ludźmi. To właśnie dla nich warto przyjeżdżać. Znam osobiście ze sto osób, od których wiele się nauczyłem. Drugie sto zaimponowało mi swoją wiedzą, której nie przyswoję, bo to obce mi dziedziny.

Znam tez ze 20 osób, które nie były nigdy, za to na forum zjadają wszystkich elokwencją doktorską. Teoretycy z kompleksami.
Benek napisał/a:
nie jestem kimś o zadatkach socjopaty, który traktuje to forum jako platformę, służącą do poznawaniu kogoś w realu.
Uwaga forumowicze - nie tylko sekciarstwo, ale również socjopatia!
Benek- w Twoich ustach na żywo zabrzmiałoby to równie komicznie jak słowa pisane.

Może już wróć do:
Benek napisał/a:
mam ciekawsze i ważniejsze rzeczy do robienia.
. Wiemy wszyscy, ze jesteś najlepszy i nie jesteśmy godni Twego czasu.

Benek napisał/a:
Obawiam się zresztą, że to rzekome moje "banie się" was, to po prostu twoja projekcja własnych lęków przed innymi.

Ale ja jeżdżę i rozmawiam z ludźmi. Za to Ty nie, więc może to jest Twoja autoterapia? Pytanie retoryczne.
Benek napisał/a:
kompletny kosmos z tym "baniem się"
Tym to już trafiłeś w sedno sedna - uczestnicy Grzybków sprzed kilku lat taki Kosmos zapamiętali z dyskusji, gromkim śmiechem wspominają i radość mają stamtąd do wieczności.

Tu sufler podpowiada artystyczny cytat mądrali, którego koledzy forumowicze doprowadzili do takiego wyprostowania, ze sie więcej nie pojawił.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ostatnie posty o lepszejszości czegokolwiek proponuję wysłać w kosmos, tudzież założyć watek "battle" i tam przenieść tę i inne pasjonujące spory, z których nic nie wynika.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:-B

Brak emotki krakersów ;-)
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
:-B
oraz popcornu ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
🍿🍪

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:mrgreen: :-B
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Tak na progu weekendu, naprawdę chce Wam się naparzać... :?:
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
opiszon, czy to fotka zrobiona nowym GRIII ? Ładny obrazek i nie szumi na wysokim ISO :mrgreen: :-B
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
irek83, GR-IV aka "New Hope (for higher sales)"
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
opiszon, YES 👏
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
tref napisał/a:
na spotkaniach forumowych przewijają się setki fajnych osób, które mają pasję, wiedzę, są mili, są ciekawymi ludźmi. To właśnie dla nich warto przyjeżdżać. Znam osobiście ze sto osób, od których wiele się nauczyłem. Drugie sto zaimponowało mi swoją wiedzą, której nie przyswoję, bo to obce mi dziedziny.

Wzruszyłem się, pewnie nie tylko ja. Cóż - na pewno też jesteś fajną i miłą osobą tref, skoro spotykasz tyle setek fajnych i miłych osób. W sumie bardzo fajnie, kiedy fajna i miła osoba spotyka inne fajne i miłe osoby. Mam propozycję - może daj sobie spokój z forum i skup się na poznawaniu miłych, fajnych osób i na uczeniu się od nich. Oni będą imponować tobie, ty im. Co ty na to? :-)
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Jutro ładna pogoda i mam jesienne sprzątanie działki, prawie 2h jak ktoś ma zza ddużo energii to zapraszam. A wracając do tematu to Pentax ma chyba zaprezentować jakiś nowy korpus.
 

olejx  Dołączył: 25 Wrz 2013
foto napisał/a:
Jutro ładna pogoda i mam jesienne sprzątanie działki, prawie 2h jak ktoś ma zza ddużo energii to zapraszam. A wracając do tematu to Pentax ma chyba zaprezentować jakiś nowy korpus.


Skąd takie info?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
KasiaMagda, cicho, mnóstwo za i przeciw by się wybrać ( w końcu) na pepede :-D

[ Dodano: 2018-10-05, 22:49 ]
olejx napisał/a:
Skąd takie info?

To retrospekcja sprzed K1 :mrgreen:
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
foto, pewnie mowa o zenicie :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
O co wam chodzi? Przecież foto daty nie podał :evilsmile:
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Info jest na optycznych i jeszcze jakimś portalu ;-)
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
foto napisał/a:
Info jest na optycznych

I to by zamykało temat...
 
kachnmar  Dołączył: 29 Mar 2008
foto napisał/a:
Jutro ładna pogoda ...

Święta prawda
Od rana słońce
[/list]
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
A możecie już wrócić do swoich ploteczek? Męczące są te osobiste wycieczki, prześmiewczy ton, zalecenia pseudolekarskie. Czy nawet tutaj nie potrafimy z wzajemną życzliwością różnić się poglądami. Jak łatwo można oceniać w internecie drugą osobę zupełnie jej nie znając i nie biorąc pod uwagę ułomności komunikacji za pomocą forum.
Chciałam wyczyścić tę dyskusję, ale będzie trudno, żeby ktoś nie miał pretensji o usunięcie jego opinii.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach