Zbyma72age  Dołączył: 22 Kwi 2008
GimPhoto - free Photoshop alternative
Tylko dla zainteresowanych nowościami w zakresie GIMP-a
oto nowa Photoshop-o podobna wersja GIMP-a:
GimPhoto - free Photoshop alternative
http://www.gimphoto.com/2008/02/gimphoto-1.html
Na powyżej stronie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje w zakresie instalacji i zawartych w kompilacji plug-inów....
GimPhoto is GIMP repackage with new menu layout, great selection of plugins, and many additional resources for more professional look and feel as digital photo retouching and image editing application package.
GimPhoto 1.4.3 installer as single package
http://rapidshare.com/fil.....4.3_setup.exe
Myślę że będą zainteresowani.
Pozdrawiam
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Nie takie nowe ;-) NIestety bardzo niestabilne na winzgrozie - nie wiem dlaczego. Zreszta nowy GIMP ma dla mnie duzo lepsze menu niz PS ;-)

dz.
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
Ja tam nie wiem... Nigdy nie rozumiałem narzekań na interfejs gimpa. Używałem go na Linuksie i na Windowsie i było git. Nie odczuwam WCALE większego komfortu pracując na Pohotoshopie. Wydaje mi się, że te wszystkie zarzuty wynikają wyłacznie z faktu, że ludzie pracują na PS przez lata i potem wszystko co jest inne jest z automatu do pupy.

Ale ja się nie znam.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
DDspeed, jest dokladnie tak jak piszesz.

dz,
 
Zbyma72age  Dołączył: 22 Kwi 2008
 
DDspeed napisał/a:
Ja tam nie wiem... Nigdy nie rozumiałem narzekań na interfejs gimpa. Używałem go na Linuksie i na Windowsie i było git. Nie odczuwam WCALE większego komfortu pracując na Pohotoshopie. Wydaje mi się, że te wszystkie zarzuty wynikają wyłacznie z faktu, że ludzie pracują na PS przez lata i potem wszystko co jest inne jest z automatu do pupy.

Ale ja się nie znam.


W kwestii wyjaśnienia, podałem wiadomość tylko jako ciekawostkę.
Od wielu lat korzystam tylko z oryginalnego interfejsu GIMP-a i nigdy nie sprawiał żadnych problemów jak również nigdy nie skorzystałem z Photoshopa z prozaicznej przyczyny kuriozalnej ceny!
Pozdrawiam
 

gezaj  Dołączył: 11 Mar 2008
słabo znam PS i tak samo słabo GIMPa i jak dla mnie nie ma róznicy, oba interfejsy są jednakowo skomplikowane. To tylko kwestia przyzwyczajenia.
Tak samo jest z MS Office, wersja 2002 jest dla mnie przyjazna (bo ją dość dobrze znam) a nowy Office 2007 jest dla mnie po prostu beee.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach