Wiktor  Dołączył: 25 Maj 2006
LIGTROOM_6.14 aktualizacja
Pobrałem ze strony Adobe plik do aktualizacji na laptopie wersji 6.14 i nie mogę tego zrobić .ciągle mam wersję 6.0.
wprowadzam nr ID wersji pudełkowej. 6.14 zainstalowałem na komputerze stacjonarnym dawno temu i nie było żadnego problemu .
Może ktoś miałby jakiś pomysł jak ten problem rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeśli jest zainstalowana i zarejestrowana wersja pudełkowa 6.0, przy instalacji aktualizacji nic nie trzeba podawać. Czy to na pewno plik aktualizacji dla wersji pudełkowej?
 
Wiktor  Dołączył: 25 Maj 2006
TAK jest podawane na stronie Adobe. Są dla windows i Maca
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pobierasz z poziomu Lightrooma?
 
Wiktor  Dołączył: 25 Maj 2006
Nie.Pobieram ze strony ADOBE skompresowany plik,następnie dekompresuję i nie ma tam pliku instaluj .exe ani innego podobnego.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie ma pliku *.msi?
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Archiwum ZIP z aktualizacją dla Lightroom zawiera:
- katalog payloads
- plik wykonywalny AdobePatchInstaller.exe
 
Wiktor  Dołączył: 25 Maj 2006
Zgadza się . Jeżeli klikam na AdobePatchInstaller.exe towyświetla mi się - Niepowodzenie aktualizacji.Jest to dla mnie dziwne ponieważ znalazłem stary plik 6.09 i zainstalowałem go bez problemu.

[ Dodano: 2019-03-10, 00:08 ]
Zgadza się . Jeżeli klikam na AdobePatchInstaller.exe towyświetla mi się - Niepowodzenie aktualizacji.Jest to dla mnie dziwne ponieważ znalazłem stary plik6.09 i zainstalowałem bez problemu.
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
W takim razie może warto spróbować zainstalować np. aktualizację do 6.11 a potem do 6.14? Może jest zależność np. minimalna tolerowana zmiana wersji?
 
Wiktor  Dołączył: 25 Maj 2006
Nic nie rozumiem ze sposobu aktualizacji.Po zainstalowaniu następnie 6.13 zainstalowałem bez problemu 6.14. Ponad 2 dni na 6.0 próbowałem zainstalować 6.14.

[ Dodano: 2019-03-10, 00:31 ]
Dziękuję za pomoc.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach