wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
U mnie też podnieśli cene na 10$.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
rafalartur napisał/a:
Pani wyceniła usługę na blisko 30 zl.
Chyba oszaleli. To tyle co w labach.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
rafalartur, koniecznie daj znać jak odbierzesz, bo to trochę niepokojące...
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
To odebrałem zafoliowane paseczki za 15,99 zl. Kamień z serca. Pani na info trochę słabo zorientowana. :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
rafalartur napisał/a:
Pani na info trochę słabo zorientowana. :-)
Ostatnio nie mogłem znaleźć swojej paczki po numerze. Poprosiłem o pomoc obsługę, pani latała, szukała, była nawet na zapleczu. W końcu pyta, czy to są zdjęcia? Mówię, że to slajd średnioformatowy. Głupią minę strzeliła, znów poleciała i zza rzędu stojaków usłyszałem rozmowę z kierowniczką:
- znalazłaś te zdjęcia?
- to jakiś slajd czy coś, nie ma


Na szczęście paczka się znalazła, ale trochę mnie przeraża, że jestem już tak stary w porównaniu do tych młodych ekspedientek, że pamiętam co to slajd. Ba nawet tego używam. O ileż łatwiej nie wiedzieć co to ten cały slajd. Wołać nie trzeba, płacić i chodzić za tym...
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Podobną sytuację miała moja żona odbierając dla mnie slajd 135.
Pani kasuje kopertę ale jakaś zdziwiona jest, co to. Pyta czy można zajrzeć i sprawdzą czy wszystko w porządku, otwiera, zagląda i mina typu "wtf?", po czym pytanie "Pani tak chciała?". No cóż...

Zastanawiam się, kiedy ten przełom nastąpił, że już dzieciom rodzice swoi starych zdjęć z rzutnika nie pokazywali. Mi pokazywali.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
U mnie, w najbliższym Rossmanie, w usługach foto jest samoobsługa.
 
paweł p  Dołączył: 20 Lis 2008
Jak pierwszy raz dawałem slajdy do wywołania w rossmanie, to pani kazała mi najpierw zgrać je na nośnik cyfrowy.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
plwk napisał/a:
U mnie, w najbliższym Rossmanie, w usługach foto jest samoobsługa.
U nas też, ale mają taki porządek w numerowanych kopertach, że zawsze jest problem ze znalezieniem własnej. Jakiś czas temu znalazłem 4 koperty vesper, a mojej nie było. W sumie też dobrze, bo dowiedziaem się, że ma nowe slajdy i będzie co oglądać, a po drugie mogłem jej przekazać, że już czekają na odbiór.
paweł p napisał/a:
Jak pierwszy raz dawałem slajdy do wywołania w rossmanie, to pani kazała mi najpierw zgrać je na nośnik cyfrowy.
też pięknie. Jeszcze powinni Ci za tę autocyfryzację rachunek wystawić i cacy :mrgreen:
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
Pewne jest również to, że nie wołają samego c-41 ze 135. Jedynie w kpl. z odbitkami. :evil:
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
rafalartur, ostatnio jak robiłem, choć już chwila minęła, też chciałem samo wołanie a dostałem ze skanem. A teraz dodatkowo tylko z odbitkami? Lipa.
 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
Generic, po rozmowie wiem, że tylko wołanie + indeks+ format odbitek jaki sobie wybierzesz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wzrosła cena wołania slajdów z ramkowaniem. Teraz wynosi 34,99. Masakreble!
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A bez ramkowania?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Nie wiem, teraz jest loteria bez cennika. Oddajesz i czekasz ile policzą przy kasie.
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Nie wiem, teraz jest loteria bez cennika. Oddajesz i czekasz ile policzą przy kasie.


Loteria w sumie zawsze była, nie pamiętam czy kiedykolwiek zapłaciłem 2 razy tyle samo. Wygląda tylko, że pula wzrosła :-/ Może w przyszłym miesiącu "los" wyślę.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Bez ramkowania 19,99.
Loteria była, ale kiedyś był też cennik. A teraz nie ma ani na stronie, ani w rossmanach. Na pytanie dlaczego pani z obsługi robi głupią minę, jakbym pytała o zasady działania zderzacza hadronów. Fakt, że można tam wywołać slajdy (co to są slajdy??? - to również pani z obsługi - to filmy tak??? nie cyfrowe?) jest znany tylko wtajemniczonym i bystrym obserwatorom, bo jedyne miejsce gdzie w fotousługach pojawia się słowo slajd to tył koperty, do której wrzucasz swoje cenne skarby.
To, że odeszliśmy do lamusa, wiadomo od dawna - właśnie dobijamy się do jego drugiego dna.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
vesper napisał/a:
Bez ramkowania 19,99.
Niewiele mniej niż w profilabie :roll:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Jurgen, a ile w profilabie wywołanie z ramkowaniem i oddzielnie? Ta stawka 29,99 PLN za "wywoływanie E-6 maszyna ramkowo-tankowa" odnosi się do wołania chyba tylko?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
vesper napisał/a:
Ta stawka 29,99 PLN za "wywoływanie E-6 maszyna ramkowo-tankowa" odnosi się do wołania chyba tylko?
Nie wiem, nie interesowałem się, bo do dziś była to zaporowa cena. Ale jeśli w CEWE to już nie 16 zł, lecz 20, to po doliczeniu slajdu i ramek wychodzi niezła cena.

Chcesz 36 klatek z Velvii? Zapłać 100zł. :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach