szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
"To go leczy..."
To cytat z filmu, który bardzo lubię. Ciekawe, czy ktoś zgadnie?
Ale wróćmy do fotografii. Ciężki tydzień mam, robota idzie jak po grudzie, ciemno, ta pogoda itd. A tu jeszcze sprawa z K10D... Odebrałem dziś rolkę slajdu, zupełnie nie pamiętałem, co na nim było. A tu co?
MULTIWITAMINA
Na takie okoliczności aury jak znalazł. Czasu pewnie braknie, żeby to zeskanować. Ale jest i podnosi poziom endorfin jak diabli. A i jeszcze dziś pobiegałem sobie po mieście z apx przy okazji odwiedzin pewnego zaprzyjaźnionego urzędu ;-) . Robiłem zdjęcia tam, gdzie nigdy wcześniej ich nie robiłem :-P . Ktoś się nawet do mnie uśmiechnął (może to na widok pentaksa :-) ).
Czego i sobie, i Wam życzę - zwłaszcza, gdy będziecie mieć w łapkach swoją upragnioną kady... i ustawicie jej, co tam trzeba :mrgreen:
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
I jak, zeskanowałes te slajdy ?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
wuzet, pewnie tak, teraz mogę się tylko domyślać, co na tej rolce było. Lata lecą, a wiele wciąż jeszcze czeka na zeskanowanie. W pracy też chyba mam jeszcze wiele diapozytywów i kto wie czy nie mamy tam zachomikowanych ramek.
Ramki do slajdów były używane nie tylko do slajdów :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
A miałem nadzieję, że je pokażesz :cry:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
plwk, spróbuję poszukać skanów po powrocie z urlopu. Albo je wreszcie zrobić :evilsmile:
Pisząc o multiwitaminie mogłem mieć na myśli owocujące rośliny sfotografowane w ciepłym świetle późnego lata lub wczesnej jesieni.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach