pawelb  Dołączył: 20 Lut 2007
Filmy 120 do oddania
Dobry wieczór,
do trzech razy sztuka, jak to mówią - może tym razem się uda i mój post nie zostanie usunięty. :shock:

Otóż, do oddania (za darmo) mam ponad dwieście przeterminowanych rolek 120 Fujichrome Astia 100F (RAP 100F 120) i kilkanaście-kilkadziesiąt rolek 120 Fujichrome Provia 400F (RHP III 120).

Filmy pochodzą ze słynnej akcji flooda z 2006 roku, oddaję to, czego nie zużyłem i chyba już, ze względu na brak aparatu średnioformatowego, nie zużyję. Filmy już w 2006 roku były przeterminowane o kilka-kilkanaście miesięcy, pochodziły jednak prosto z chłodni Fuji Polska, i od czasu zakupu trzymałem je przez cały czas w lodówce (no, może z dwiema lub trzema przerwami po 1-2 dni na przeniesienie między lodówkami, w miarę jak zmieniałem miejsce zamieszkania). Nie wiem, jakie można dziś uzyskać z nich efekty, ale może dla kogoś będą przydatne.

Filmy najchętniej przekazałbym któremuś z forumowiczów, który potem rozdystrybuowałby je wśród innych chętnych. Czy byłoby zainteresowanie takim rozwiązaniem, czy ktoś podjąłby się pełnienia roli pośrednika? Filmy są do odebrania w Warszawie, mogę też wysłać je do wskazanego paczkomatu, choć paczka byłaby dość duża (filmy zajmują obecnie całą szufladę w zamrażarce).
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ostatni post został usunięty. Ten pewnie też będzie. Wysłałem Ci Wiadomość prywatną.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Ja specjalnych okazji do podzielenia się z innymi forumowiczami nie mam. Ew. drogą pocztową - tego mógł bym się podjąć.
Ale chętnie bym jakąś chociaż partię tych materiałów przygarnął.

Zawsze boli ryzykować drogie materiały w nowych-starych aparatach. A i różne eksperymenty chodzą mi po głowie.
 
Hihnt  Dołączył: 06 Wrz 2008
Może tak wrócić do tego po skończeniu kwarantanny/zamknięcia? Nie mam niestety miejsca w lodówce, aby przechować tyle filmów nawet na kilka dni robienia wysyłki/rozdysponowywania, ale może ktoś będzie mieć?
 
pawelb  Dołączył: 20 Lut 2007
Szczerze mówiąc, do powrotu do tematu akurat teraz skłonił mnie między innymi właśnie brak miejsca w zamrażarce. :oops: Przy czym myślę, że kilka dni tym filmom nie zaszkodzi, w końcu i tak się rozmrożą jak będą podróżowały w paczce. :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach