foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Kalibracja monitora i zawieszenie Wondowsa 10
Witam, dziś wieczorkiem przed obróbką zdjęć postanowiłem skalibrować monitor, kalibruje co jakieś trzy miesiące.
Posiadam kalibrator xrite i1 Display Pro, po podłączeniu kalibratora i uruchomieniu programu pojawiło się info o nowej wersji, którą zassałem i zainstalowałem. Następnie uruchomiłem kalibrację jak zawsze i przez pewien czas wszystko szło normalnie, aż do pewnego momentu.
Monitor zrobił się ciemny ale nie zgaszony był lekko podświetlony i nic się nie działo. Zrestartowałem komputer po ok 7 minutach bezczynności bo nic nie działało. Po restarcie monitor lekko się podświetlił ale ekran się nie załadował (był nadal ciemny taki jak przed restartem, komputer cały czas pracował.
Komputer to jednostka DEEL z SSD i W10. Ma ktoś jakąś radę/pomysł :-(

[ Dodano: 2020-05-11, 10:45 ]
Po sprawdzeniu wszystkiego w kompie okazało się, że jest OK. Przywróciłem ustawienia fabryczne w monitorze i wszystko działa. Ale kalibracji monitora nie mogę przeprowadzić, mianowicie zacinam się na ICC i nic nie mogę zrobić. Na dwóch innych komputerach jest OK.
Odinstaluje dziś tą aplikację i zainstaluje ponownie bez rozszerzenia i zobaczę co się będzie dziać

[ Dodano: 2020-05-11, 15:02 ]
Udało się, wszystko jest już OK. Trzeba była odinstalować xrite ale w całości, użyłem do tego celu Total uninstal, po ponownym zainstalowaniu, monitor pięknie się skalibrował :-D :-D :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach