tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
a po co dublowac modele?? Samsung pokazal "swoje" lustrzanki

jak dublować ;-) cały czas myślałem że samsung będzie tańszym odpowiednikiem Pentaxa co w polskich realiach ma duże znaczenie, cena oczywiście.
l_uka, uważasz że Samsung wypuścił (skopiował) dwie lustrzanki i na tym stop? mam nadzieję że jednak nie.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
cały czas myślałem że samsung będzie tańszym odpowiednikiem Pentaxa co w polskich realiach ma duże znaczenie, cena oczywiście.



jakos nie widze tych tanich Samsungow, bo ich ceny, sa takie same, jak tanich Pentaksow :) A skoro nie widac roznicy, to czemu nie zainwestowac w marke ;]
Lustrzanka w cenie sredniej krajowej to i tak niezle :]


Cytat
uważasz że Samsung wypuścił (skopiował) dwie lustrzanki i na tym stop? mam nadzieję że jednak nie.



pewnie nie, ale jak dla mnie to tak mogloby byc. Na dluzsza mete, nie widze sensu wypuszczania blizniaczych modeli - to obniza wartosc produktow Pentaksa, no bo skoro mamy "taniego Samsunga, ktory jest identyczny"? ;)

Ceny entry-level dslrkow nie spadna ponizej przyzwoitych 400-500dolkow (w usa). Chyba ze przyjdzie rewolucja na miare cyfry - patrz ceny lustrzenak kilka lat temu. Holografia pod strzechy!?
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
http://www.samsung-nv.pl/data/intro.html - jest i po polsku.....


Wstaję ja was proszę i gnam co sił żeby kompa włączyć bo może tą nową cyfrankę zobaczę szajsunga a tu....... kupa na płynno...... no cóż... to gdzie ten K100D do cholery? Kobita mi się burzy że już chce, ja też, akcesoria zaplanowane - chcę go iść i kupić i się nim cieszyć!
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Sory ale jak te kompakty to mają być "NEW VISION" to już mi się lepiej podoba mój Fujik :mrgreen: Myślałem że zapodają odpowiednika K100D a tu kompakty :cry: new vision w ząbek czesane :evil: Ja tam szumofb nie jestem ale jak do takiego NV10 się ucho przystawi to pewnie będzie szumiał jak Bałtyk :mrgreen:

Tak, 10 MPix na matrycy 1/1.8" to jakies nieporozumienie :-( Za to ciekawe kto robi taka matryce? Moze Samsung probuje jakies swoje nowe? Gdzies musza poeksperymentowac :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-04, 09:21 ]
Dabrow napisał/a:
http://www.samsung-nv.pl/data/intro.html - jest i po polsku.....

Wstaję ja was proszę i gnam co sił żeby kompa włączyć bo może tą nową cyfrankę zobaczę szajsunga a tu....... kupa na płynno...... no cóż... to gdzie ten K100D do cholery? Kobita mi się burzy że już chce, ja też, akcesoria zaplanowane - chcę go iść i kupić i się nim cieszyć!

Z tego co mowia plotki K100D nie bedzie w wersji Samsungowatej. A na orginalnego Pentaxa trzeba poczekac jeszcze chwile. K100D maja pojawic sie u nas w lipcu, i to raczej w drugiej jego polowie.
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
K100D maja pojawic się u nas w lipcu, i to raczej w drugiej jego polowie.


powiedz to mojej drugiej połowie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2006-07-04, 09:44 ]
Sylwek - tak poza tym - to lipiec już mamy - stąd moje sfrustrowanie - co ja nagadałem Małżowince - "w lipcu kochanie, w lipcu, zdążymy..." .... grrr.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
powiedz to mojej drugiej połowie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2006-07-04, 09:44 ]
Sylwek - tak poza tym - to lipiec już mamy - stąd moje sfrustrowanie - co ja nagadałem Małżowince - "w lipcu kochanie, w lipcu, zdążymy..." .... grrr.

Nic na to nie poradzimy. I tak czas od premiery do pokazania sie w klepach skrocil sie. *istD pokazali na PMA, zapowiedzieli na lipiec w pojawil sie w klepach dopiero we wrzesniu :-) A poki co K100D nie ma ani w BH Photo ani w Japonii, bo Pewnie juzby Piotr nam napisal ile tam kosztuje w klepie?
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
no wiem wiem, czekam cierpliwie i graty kompletuję i zamawiam (filtry, szkło nowe itp itd...)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
U mnie dopiero 7 lipca :mrgreen:
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
tomecki napisał/a:
Sory ale jak te kompakty to mają być "NEW VISION" to już mi się lepiej podoba mój Fujik :mrgreen: Myślałem że zapodają odpowiednika K100D a tu kompakty :cry: new vision w ząbek czesane :evil: Ja tam szumofb nie jestem ale jak do takiego NV10 się ucho przystawi to pewnie będzie szumiał jak Bałtyk :mrgreen:

Tak, 10 MPix na matrycy 1/1.8" to jakies nieporozumienie :-( Za to ciekawe kto robi taka matryce? Moze Samsung probuje jakies swoje nowe? Gdzies musza poeksperymentowac :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-04, 09:21 ]
Dabrow napisał/a:
http://www.samsung-nv.pl/data/intro.html - jest i po polsku.....

Wstaję ja was proszę i gnam co sił żeby kompa włączyć bo może tą nową cyfrankę zobaczę szajsunga a tu....... kupa na płynno...... no cóż... to gdzie ten K100D do cholery? Kobita mi się burzy że już chce, ja też, akcesoria zaplanowane - chcę go iść i kupić i się nim cieszyć!

Z tego co mowia plotki K100D nie bedzie w wersji Samsungowatej. A na orginalnego Pentaxa trzeba poczekac jeszcze chwile. K100D maja pojawic się u nas w lipcu, i to raczej w drugiej jego polowie.


Dawno temu Sharp pokazal 10M matryce wiec moze to ona?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Alek napisał/a:
Dawno temu Sharp pokazal 10M matryce wiec moze to ona?

Sharpa matryca jest 1/1.7" a tu jest 1/1.8", wiec to nie ta.
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
Piotr to 7lipca jesteś w sklepie, macasz, potem piszesz, a potem dostajesz zamówienie na ekspresową przesyłkę 100 sztuk dla forumowiczów. I negocjujesz oczywiście korzystny upust - bo jak inaczej przy tej ilości (-;
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
no problem :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Pisze się na taki układ :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach