alpejski46  Dołączył: 08 Cze 2020
[obiektyw] Pentax nie dziala sdm
Witam, obiektyw Pentax 16-50 2.8 nie dziala sdm. Ktos poleci jakis serwis gdzie nie musze razem z obiektywem wysylac body? Obiektyw kupilem na ebayu uzywany sprzedajacy twierdzil ze jest w super stanie wszystko dziala... przekonalem sie... Ostrzegam przed zakupem od pewnego pana z Austrii dokladnie z Wiednia
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
alpejski46 napisał/a:
Ostrzegam przed zakupem od pewnego pana z Austrii dokladnie z Wiednia

W Wiedniu mieszka wielu panów. ;-)

Do wymiany sdm body nie jest potrzebne. Zapewne każdy serwis sprzętu foto wymieni silnik.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Historia mojego życia.
Sprzedawałem 16-50.
Jak go pakowałem do paczki był sprawny, jak doszedł do nabywcy SDM już nie działał...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Można też przełączyć na śrubokręt.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Jeśli wymiana silniczka SDM to serwis autoryzowany . Części niestety nie są dostępne wszędzie i od ręki . Można próbować reanimacji . Tu serwis w Łodzi na Piotrkowskiej ( o ile jeszcze działa ) . Najprościej ,najszybciej i najtaniej , jak napisał plwk, przełączyć na śrubokręt .
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kot72 napisał/a:
Można próbować reanimacji . Tu serwis w Łodzi na Piotrkowskiej ( o ile jeszcze działa ) .

Wymienić też potrafią.
 
alpejski46  Dołączył: 08 Cze 2020
A jak go przelaczyc na srubokret? albo raczej kto jest w stanie to zrobic... w serwisie np. w Łodzi tez to robia?
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Sam zrobisz . Jest temat na forum . Poszukaj . Na Piotrkowskiej wymienią jak im dostarczysz część .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach