PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dalszy ciag dziewczyn..................
Nie zmiescilo sie naraz......................
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie, no Piotr, piękna relacja ;-)
Za coś takiego powinieneś mieć na forum własny dział.
Zastanowiło mnie (a może to udar spowodowany meczem naszej reprezentacji) dziwna "narośl" na obiektywie podpiętym do DL2, że o okablowaniu nie wspomnę.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Aaa, to jest zabezpieczenie przed kradzieza. Niestety, nie tylko japonczycy mieszkaja w Japonii, praktycznie z calego swiata. Mozna wziazc do reki aparaty, pomacac, popstrykac, obejrzec bardzo dokladnie.Dziekuje za komentarz, troche cierpliwosci, a przedstawie liste szkiel pentaxa i sigmy z cenami w Japonii. Mysle ze w ciagu tygodnia zrobie :mrgreen: . Teraz testuje moja armate GX-a, nie jest latwo, bo mam maly problem ze swiatlomierzem ktory kupilem okazyjnie Sekonic L-508, moze wiesz, jak to sie je? Niedlugo tez rzuce pare migawek z Japonii, pozdrawiam :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Niestety... Jreśli chodzi o światłomierze i lampy - jestem drętwy jak Rasiak.
Może coś Ci ta recenzja pomoże?
http://www.camerahobby.com/Access-Sekonic508.htm
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ooooo, dzieki za link,chyba dalej poradze.. :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-11, 02:35 ]
Moze chcesz cos "wiedziec" z Japonii? :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
To samo, co wszyscy :mrgreen:
Zresztą pracuje w wydawnictwie specjalizującym się w kulturze i sztukach walki z Japonii.
Mała kryptoreklama:
http://www.diamondbooks.pl/
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Noooo Michu, wspaniale ksiazki, prawie wszystkie bym kupil. Bede musial powiedziec corce, zeby tym sie zajela. :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Choroba - piekne dziewczyny, Pentax dobrze widoczny i nawet jego topowe szkla mozna kupic w sklepach. Piotrze, czy Ty aby za zycia nie trafiles do raju??? :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Moze i trafilem do raju, ale zeby jeszcze robota byla rajem......., :-x
Ale jak to sie mowi, cet la vie, trzeba przetrzymac, cos za cos :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Moze i trafilem do raju, ale zeby jeszcze robota byla rajem......., :-x

No w Biblii nigdzie nie jest napisane, ze w raju nie bedzie zadnej roboty :-P

Cytat
Ale jak to się mowi, cet la vie, trzeba przetrzymac, cos za cos :mrgreen:

Ano pewnie - biorac pod uwage plusy, warto sie poswiecic i popracowac, nawet biorac pod uwage ich wysokie standardy pracy :-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Ano pewnie - biorac pod uwage plusy, warto się poswiecic i popracowac, nawet biorac pod uwage ich wysokie standardy pracy :-)


Zebys sie zdziwil, to ja jestem tym skur........, ktory goni do roboty japonczykow. Japonczycy, to jeden z najbardziej leniwych narodow. Oni tylko udaja ze pracuja. Oczywiscie , nie mowie ze wszyscy japonczycy to lenie, ale 65 % spoko. Z obserwacji historii Japonii, mozna wywnioskowac skad to sie wzielo, ale to rzeba przekonac sie na miejscu, jak to jest naprawde. Oni wstydza sie pracowac z cudzoziemcami, bo wiedza, ze odkryjemy ich wady. Tak naprawde to krajem rzadzi kilka tysiecy osob ( miedzy innymi najwazniejsi wlasciciele poteznych firm), a reszta, to nowoczesni niewolnicy, ktorzy pracuja wedlug bardzo dokladnych wskazowek, ani wiecej. Wszedzie tak jest, nawet w sklepie. Oni byli przerazeni kiedy mnie obslugiwali pierwszy raz, potem ja zrozumialem i zaczalem zalatwiac sprawy po "japonsku". Wymagalo to troche czasu, obserwacji i zrozumienia ich mentalnosci. Tak samo ze zrobieniem zdjecia, zakrawa czasem na cud ze udalo sie cos zrobic, czasem trzeba reagowac blyskawicznie i w ogole. Po prostu trzeba sie dostowac do nich, rowniez z poklonami. Tak, tak. To tyle wstepu, ale warto mimo wszystko zobaczyc ten kraj.. :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Piotr - świetny tekst. Jeśli możesz - rozwiń go w miarę możliwości. Wiesz, mimo wszystko Japonia jest tak odległym i nieznanym krajem, że po prawdzie my wiedzę o nim czerpiemy jedynie z mediów. Takie zyciowe spostrzeżenia więcej są w stanie opowiedzieć o mentalności, niż całe stado katalogów.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tak tak Piotr - rozwiń temat !!!
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ten tydzien bede mial ciezki, ale obiecuje to zrobic w przyszlym tygodniu. Jest tyle watkow..........bede wklejal tez rozne migawki, typowo reporterskie, tak ze z gory przepraszam, ze sa czasami nieostre, a to spowodowane tym, ze na zrobienie masz nieraz sekundy, niestety, w takich momentaqch zawodzi fokus. Jest za wolny ten DS-ik, ale nie wybrzydzajmy. Pozdrawiam z Japonii, kraju kwitnacej wisni, ale nie dajaca owocow!!!! Cena w sklepie tych soczystych wisienek, ktore sa sprowadzane, osiaga..............7000 jenow czyli 189 zl!!!!!!! :evil: :evil: :shock: :shock:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
To ile ton wisni trzeba przywiezc? chce kupic P 645 D + troche szkiel do malego i sredniego ?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A co, chcesz kupic caly sklep?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Caly nie.... ale dzial pentaxa od 10mm do 600mm - tylko tyle :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
No to tak na oko, ze 3 tony, ale to drobiazg, problem z przewiezieniem :mrgreen: :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Poogladalem i sie podlamalem.... A z tym "marzeniem Spinnera" to juz kurka jawne przegiecie :evil: :shock: :mrgreen: No i jak - rozwiniesz temat tych "nowoczesnych niewolnikow" bo albo byl w innym watku albo umknal nam... ;-)

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach