Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
szopen mialem kiedys torbe ale postanowilem przerzucic sie na plecak bo to zawsze 2 rece wolne i nie majta sie gdy trzeba zmienic pozycje (cokolwiek to znaczy ;-) )
kupilem sobie plecak Mekko na alledrogo i nie moge sie narazie przyczepic (sprawdzil mi sie nawet w Bieszczadach podczas fatalnej pogody) z tym, ze sa momenty gdy "tesknie" za torba... ta umozliwia o wiele szybszy i wygodniejszy dostep do swej zawartosci, jesli specyfika Twej zabawy z aparatem zmusza do czestego przepinania szkla torba wydaje mi sie lepszym rozwiazaniem
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Szukam torby, w której zmieściła by się kadyszka z gripem plus szkło wymiarów FA100-300. Używa ktoś czegoś podobnego? :roll:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
ja polecam torby kurierskie - co prawda dosyć drogie, ale mega wygodne, hybryda plecaka i torby,
kupilem ostatnio jedną , napiszę review w wolnej chwili jak to się nadaje do foto -
a nadaje się - wchodzą 2 lampy, Body k10d, z-20, 3 szkła, pentacon six, statyw do aparatu i statyw do oświetlenia + parasolka :)) no i jeszcze sporo wolnego miejsca zostaje
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Gwiazdor napisał/a:
Używa ktoś czegoś podobnego?


S&F Stealth Reporter? Ja z mniejszych uzywam 300. Oprocz tego co wymieniles wejdzie Ci duza lampa i kilka stalek...Albo wiec kup mniejsza (200?) albo potraktuj zakup jako inwestycje w nastepne (nieuniknione :evilsmile: ) wydatki i wez wieksza ;-)

Pzdr
Spinner
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Ja z mniejszych uzywam 300
Takze mam taką torbę, ale 200 AW bez D. Jest w porządku. Z małym wyjątkiem. Ani razu nie udało mi się wyciągnąć Kadyszki przez ten otwór na górze. Jest zdecydowanie za mały. nie wiem jak w 300.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
guerilla napisał/a:
ja polecam torby kurierskie

Jak to wyglada?
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
argawen napisał/a:
Ani razu nie udało mi się wyciągnąć Kadyszki przez ten otwór na górze. Jest zdecydowanie za mały. nie wiem jak w 300.

To samo. Kieszeń szybkiego dostępu to raczej "chłyt małketingowy" ;-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cześ napisał/a:
argawen napisał/a:
Ani razu nie udało mi się wyciągnąć Kadyszki przez ten otwór na górze. Jest zdecydowanie za mały. nie wiem jak w 300.

To samo. Kieszeń szybkiego dostępu to raczej "chłyt małketingowy" ;-)
Kasetkę z DA 40/2.8 pewnie bym wyciągnął. Ale o innym korpusie ze szkłem można zapomnieć. Troszkę mnie także irytuje rączka od góry. Nie jest sztywno zamocowana, tylko jak pasek na ramię, "buja się".

 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Najlepsza jest torba do której można szybko schować i wyjąc body z lampą i szkłem.
Plecak jest wygodny tylko do przenoszenia ale jak trzeba zmienić obiektyw lub wyjąć lampę i założyć to tragedia.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
wkt napisał/a:
Plecak jest wygodny do przenoszenia ale jak trzeba zmienić obiektyw lub wyjąć lampę to tragedia.
Dlatego mam jedno i drugie :mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
wkt napisał/a:
Najlepsza jest torba do której można szybko schować i wyjąc body z lampą i szkłem.



:?:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdały by się dłuższe rączki, by na ramię założyć.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
wygląda super tylko brakuje przegródek i paska na ramię :mrgreen:

Argawen, ale częściej bierzesz torbę czy plecak?

 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
dan, na pewno nie przykuwa uwagi złodzieja!
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Ale za to dostep do sprzetu pierwsza klasa! :-P

A powaznie, to bardzo podobaja mi sie torby tej firmy:
http://www.artisanandartist.com/bags/index.htm
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Zdały by się dłuższe rączki, by na ramię założyć.

bierz przykład ze sprzedawców ze wschodu - im nie potrzeba dłuższych rączek i zakładają :mrgreen:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
wkt napisał/a:
Argawen, ale częściej bierzesz torbę czy plecak?
Plecak. Bo torby mam dwie. Tą mniejszą( reporter 200AW), jak na miasto idę. W plener zabieram plecak.

[ Dodano: 2008-01-07, 18:29 ]
sołtys napisał/a:
im nie potrzeba dłuższych rączek i zakładają :mrgreen:
Ale aparatu nie wyciągają bez zdejmowania z ramienia :-P .
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
argawen napisał/a:
Ani razu nie udało mi się wyciągnąć Kadyszki przez ten otwór na górze. Jest zdecydowanie za mały. nie wiem jak w 300.


Zapomnij Pawle - nigdy tego nie uzywam:-)

Ja jak duzo laze a malo foce biore plecak (albo wtedy, gdy musze dlugo isc aby pofocic) ale jak mam czas na focenie to torba jest lepsza - mozliwosc wyciagania sprzetu nawet idac, postawienia na ziemi (plecak musi lezec - brudzi sie) gdy spokojnie ustawiasz statyw... Najlepiej miec i to i to...

Co ciekawe wszedlem przez przypadek w posiadanie takze czegos takiego:



na rower, wspinaczke i reporterke wojenna :-P moze byc naprawde spoko - swojego zdania jeszcze nie mam... Mozna toto laczyc z kupa roznych toreb, futeralow i tub... Zreszta - znany pewnie wszystkim temat a ja sie rozpisuje... :oops:

dan napisał/a:
A powaznie, to bardzo podobaja mi sie torby tej firmy:
http://www.artisanandartist.com/bags/index.htm


Hmmm... a mi te: http://www.billingham.co.uk/products.asp?catid=413 zreszta na ulice uzywam wlasnie Hadleya tyle, ze czarnego:-)

Musze jeszcze sprobowac Domke ale jakos okazji nie ma...

Ze smiesznych (nie wygladaja na torby foto) ciekawe sa torby firmy Crumpler... BTW - ich katalogi i strony www sa odlotowe, np: www.crumpler.co.uk Na jednym z katalogow rozne torby prezentuje ubrana tylko w ta torbe pani o podanych wymiarach aby mozna bylo sobie dokladnie uzmyslowic rozmiary produktow... :mrgreen: Niestety ich rzepy strasznie halasuja... :-|

Dobra, koncze juz... :evilsmile:

Pzdr
Spinner
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Spinner napisał/a:
ubrana tylko w ta torbe pani o podanych wymiarach
Link prosimy :evilsmile:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
ale jak mam czas na focenie to torba jest lepsza - mozliwosc wyciagania sprzetu nawet idac, postawienia na ziemi (plecak musi lezec - brudzi sie) gdy spokojnie ustawiasz statyw...
Tez powoli dochodzę do takich wniosków. Wkurza mnie troszkę to brudzenie się plecaka.
Spinner napisał/a:
Co ciekawe wszedlem przez przypadek w posiadanie takze czegos takiego:
Może być fajna sprawa, tylko by trzeba pewnie dokupić parę pokrowców na szkła.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach