Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Spinner, :shock: Rany ! Ta pani nazywa się Arnold, ma 190 cm wzrostu i jest mężczyzną !!! :roll: :mrgreen: :roll: :evilsmile:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Dada napisał/a:
Link prosimy :evilsmile:


Katalog mam sciagniety na dysk ale w necie cosik mi zginal... Moze na ftp wrzucic?;-P

Cytat
Może być fajna sprawa, tylko by trzeba pewnie dokupić parę pokrowców na szkła.


Ano - w W-wie tego pewnie sporo, mozna przymierzyc... mi troche trudno wysylkowo kupowac takie rzeczy... stad tez nie mam zdania na temat tego wynalazku ale BTW - nasza torbe reporter do tego tez mozna podpiac:-)

Pzdr
Spinner

[ Dodano: 2008-01-07, 19:04 ]
Cytat
Spinner, :shock: Rany ! Ta pani nazywa się Arnold, ma 190 cm wzrostu i jest mężczyzną !!! :roll: :mrgreen: :roll: :evilsmile:


Kurna... cos musieli zmienic... tamten katalog byl kilka lat wstecz... :oops: :mrgreen:

Pzdr
Spinner

 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Ano - w W-wie tego pewnie sporo
Pewnie tak. Wszystkie torby kupowałem przez net, ale oglądałem w Stodole :mrgreen: . Tylko szkoda, ze do tych szelek paska nie dodają :-/ . Trzeba dokupić.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Spinner napisał/a:
http://www.billingham.co.uk/products.asp?catid=413
Spinner napisał/a:
Domke
Spinner napisał/a:
Crumpler

IMO wszystkie powyzsze to lep na zlodzieja. Domke czy bilingham nie wyglada na torbe foto tylko dla poczatkujacego zbira... ci bardziej doswiadczeni wiedza, ze w takich torbach moga spodziewac sie sprzetu z wyzszej polki.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Spinner napisał/a:
Kurna... cos musieli zmienic...
Płeć modelki :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
argawen napisał/a:
Tylko szkoda, ze do tych szelek paska nie dodają :-/


Tak, mi sie komplet trafil na Allegro jako gratis do S&F Reporter 500AW :evilsmile:

Pzdr
Spinner
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
ak, mi sie komplet trafil na Allegro jako gratis do S&F Reporter 500AW :evilsmile:
To masz fart. Bo pasek kosztuje tyle co szelki.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
dan napisał/a:
lep na zlodzieja.


Dobrze, ze ja nie mieszkam w takim dziadowskim miescie :evilsmile: Zawsze mozesz sobie chlebak w "harcerskim" kupic a pianki na przegrodki do srodka w Castoramie :mrgreen: :-P

Pzdr
Spinner
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Spinner napisał/a:
Dobrze, ze ja nie mieszkam w takim dziadowskim miescie

Szczerze zazdroszcze! :roll:

Spinner napisał/a:
Zawsze mozesz sobie chlebak w "harcerskim" kupic a pianki na przegrodki do srodka w Castoramie

Leniwy jestem, kupilbym gotowca :mrgreen: Ale nie za 250$ :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dan napisał/a:
Leniwy jestem, kupilbym gotowca :mrgreen: Ale nie za 250$ :-P
jak znam Spinnera, to pewnie wyrwał za grosze :-P
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Billinghama chyba za 30$ "like new":-P

Pzdr
Spinner
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
W temacie torb taka plote mam: ostatnio znajomy znajomego ( ;-) ) kupil podobno na Allegro podrobke Lowepro Stealth Reporter D400. Niby niezle wykonana, ale roznice widac. Mozliwe to jest?

Spojrzcie np na te Tenbe:
http://www.allegro.pl/ite...najtaniej_.html

Podejrzanie tanio... :roll:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dan napisał/a:
Mozliwe to jest?
Możliwe. Nawet Apollo robi torby podobne do serii, zdaje sie, Nova.
Liczy sie wykonanie.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Apollo robi torby podobne do Lowepro Nova i Slingshota 100
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Czesiu, Rimex sprzedaje na allegro Lowepro Slingshot, macie też Naneu Pro Bravo? Pod koniec miesiąca mam zamiar kupić którąś z nich (najchętniej od ciebie ;-) ). Prawdopodobnie miałeś do czynienia z wieloma różnymi torbami/plecakami, jeśli tak to napisz proszę jakiej używasz i dlaczego?
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Eldred, nie mamy w ofercie Naneu Pro. Jeszcze ;-)
Mamy w ofercie Lowepro, Case Logic'a, Delsey'a i Crumpler'a.

Sam używam plecaka Crumpler Match Maker. Dlaczego...?

- bardzo wygodny
- bardzo pojemny
- nie wygląda jak plecak foto
- można wyjąć całą kieszeń wewnętrzną i zamienić go w zwykły plecak miejski
- super dizajn ;-)
- wygląda na bardzo trwały i wytrzymały (mam go dość krótko więc jeszcze tego nie potwierdzę)
- dodatkowa kieszeń na laptopa
- ukryta kieszeń na dokumenty
- wnętrze dowolnie modulowane za pomocą ruchomych przegródek
- bardzo mi się podoba ;-)

 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Cześ napisał/a:
Delsey'a

A o tym Delsey XEO BP200 możesz coś dobrego powiedzieć?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Fajny ten crumpler, ale:

- z tego co wygooglowałem nie ma miejsca na inne rzeczy po za foto, kieszenią na lapka i dokumenty

- nie ma żadnego specjalnego zdejmowania jak slingshot

Nadal zastanawiam się między "naneu pro military bravo" a "lowepro slingshot 100 AW"

I Mam w zw. z tym jedno pytanie, czy ktoś może wie czy tak orientacyjnie, do slingshota setki (tego najmniejszego) zmieści się kasetka z zamontowanym tamronem AF 70-300mm F/4-5,6 LD Di Macro 1:2

Z kolei z wyglądu najbardziej mi się podoba wyżej wymieniony Naneu i tu kolejne pytanie, tym razem do MATB: czy naneu pro military bravo ma więcej dodatkowego miejsca na inne graty niż slingshot? bo na pierwszy rzut oka wydaje się, że tak ale jak się przpatrzeć to może wcale nie koniecznie.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Zdano, o tym konkretnym modelu nie powiem Ci nic konkretnego. Delsey jako marka bardzo solidny, porównywalny z Lowepro. Jakościowo bez zarzutu.

Eldred napisał/a:
z tego co wygooglowałem nie ma miejsca na inne rzeczy po za foto, kieszenią na lapka i dokumenty

Zgadza się. Ja szukałem plecaka stricte foto.

Eldred napisał/a:
czy ktoś może wie czy tak orientacyjnie, do slingshota setki (tego najmniejszego) zmieści się kasetka z zamontowanym tamronem AF 70-300mm F/4-5,6 LD Di Macro 1:2

Bez problemu. Moja małżowina ma tego Slingshota. Wchodzi do niego GX-1S z podpiętą Sigmą 70-300 a obok mieścił się kit i Sigma 70/2,8 Macro.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Eldred napisał/a:
Z kolei z wyglądu najbardziej mi się podoba wyżej wymieniony Naneu i tu kolejne pytanie, tym razem do MATB: czy naneu pro military bravo ma więcej dodatkowego miejsca na inne graty niż slingshot?

Nie wiem. Nie mam i nie korzystałem z Slingshota nigdy w życiu. Zresztą z Naneu Pro Bravo też nie - mam tylko Alphe, która jest zdaje się większa niż Bravo. I jak na moje potrzeby raczej za duża - choć na trzydniowy wypad w góry była całkiem OK. Tylko śpiwór trzeba było przytroczyć na zewnątrz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach