sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Rafał K, twoje wcześniejsze zdjęcie podobały mi się duuużo bardziej. W 38 dla mnie za dużo nieba, 39 jakoś perspektywa mi nie leży, 40 no jakoś zupełnie mi nie podeszła, a w 41 jakoś tak czegoś mi brakuje. Może lepiej by było kadr podnieść do góry i dolną krawędź zdjęcia skończyć na stole a oczy znalazłyby się w mocnych punktach.
To takie moje skromne zdanie amatora. Nie musisz mnie słuchać... znaczy czytać... :-)
PZDR!!
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Świetne kolory. Za dużo zdjęć by każde z osobna komentować ale chyba nie wiele było, które byu mi się nie podobały.
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
O :!: ktoś tu jednak zagląda :mrgreen:

Chłopaki :-B :-B

No i wrzucę coś jeszcze...



PZDR
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Rafał K, co prawda oglądam na badziewnym monitorze, ale mnie się wydaje bardzo poprawne. Co prawda szkoda trochę niejednolitego tła. Może jeszcze ciut więcej dołu kosztem góry - ale naprawdę niewiele. Ale generalnie naprawdę fajna i udana fotka rodzinno-albumowa. Na coś wiecej (w sensie "nie tylko do rodzinnego albumu") brakuje czegoś, co by postronnemu odbiorcy opowiedziało więcej o modelce - znaczy nie tylko o sympatycznej powierzchowności dziewczynki. Przynajmniej IMHO.

Acha - i jeszcze ten włos opadający na prawe oko bym zdjął.

 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
Matb, podzielam Twoje uwagi :-B

Jeszcze coś takiego wygrzebałem ;-)






PZDR
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Rafał K, bardzo fajny portrecik. Ja tam sobie wszystko dopowiem o powierzchowności tej modelki. Ten zadziorny uśmiech, oczy...
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Portrecik dziewczynki mi się baaardzo podoba. :-)
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007



 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Brak numeracji, więc na "pierwszym" przyjemny portrecik tylko nie wiem czy ciaśniej by nie było lepiej no i chyba delikatne przepały na lewej stronie twarzy. Drugi też całkiem fajny tylko chyba też bym wolał ciaśniej. No tak mi się przynajmniej wydaje. :-)

Jakim szkłem robiłeś?
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
Masz takie ;-) 70-300 APO.

PZDR
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Mam nadzieję że nawet jak już NiC z P , to nadal będę mógł tu znaleźć uśmiechnięte twarze ;-)
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
Jasne. Drugiego takiego forum nie ma na świecie.

PZDR
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Bardzo przyjemna dla oka faktura wody na tych dwóch ostatnich widoczkach.
 

Lechu67  Dołączył: 18 Gru 2008
A jakie fajne miejsce :mrgreen:
Rafał mam nadzieję, że spotkamy się na tym plenerku u PiotrkaB, chociaż ja wolałby w SantoDomingo.
Kiedy ja będę robił takie foty :shock:
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Ostatnią to bym widział niżej i przesuniętą w lewo. Jednak mimo wszystko albumowa fotka. O górnym oświetleniu nie będę wspominał. :-) Ale za to kolorki jak zawsze u Ciebie fajne. :-)
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007






PZDR
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
Numeruj fotki, wtedy jest łatwiej komentować.
Z ostatniej serii: pierwsza fotka mz bardzo fajna, mz dobre bw;
Przy trójeczce przeszkadza trochę ucięty cień dziewczynki;
No ale fotografia ludzi to nie moja działka, więc wcale nie trzeba się zgadzać z moim zdaniem;
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
1 bw z ostatnich 3 zdjęć dla mnie wypas :-)
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
:-B Ciągle zapominam o tych numerkach :mrgreen:

10


PZDR

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach