dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Okładziny na pleśniaki - temat formalny
Obiecanki, cacanki, ale lepiej pozno niz wcale. Poswiecilem przerwe na lunch i po miesiecznym zabieraniu sie jak pies do jeza - jest zestawienie -> sciagnij xls.

Zakladam nowy temat, bo sie nie polapie w tym wszystkim. Idea opisana i obdyskutowana jest tutaj: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=4844

Prosze wszystkich zainteresowanych o weryfikacje. Postarajacie sie nie dyskutowac za bardzo w tym temacie, bo potem ciezko sie to zbiera.

Jedna rzecz - prosilem zeby nie zwracac uwagi na info "out of stock", bo jak sie zbierze dostatecznie duzo chetnych, taki Aki Asahi na przyklad pewnie chetnie uruchomi maszyne - na MeSuper znalazlo sie 7 chetnych. Dlatego niektorych z was, mimo wszystko dodalem na liste - prosze o uscislenie wyboru.

Nowe zamowienia mile widziane - im nas wiecej, tym lepiej.

pozdrawiam

dzerry
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Potwierdzam wszystko, z małą korektą . Okładziny do MESuper w wersji - albo Aki Asahi , albo Camera leather, czyli tylko dwie sztuki, te które będą dostępne.( tak rozumiem Twoje zapisy ) Wydaje mi się , że do OM1 też miały byc dwie sztuki czarna i czerwona.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dada napisał/a:
Okładziny do MESuper w wersji - albo Aki Asahi , albo Camera leather, czyli tylko dwie sztuki, te które będą dostępne.( tak rozumiem Twoje zapisy )


Zrobilem update listy.

Dada, wybierz sobie jakies konkretne skorki z Aki-Asahi do MeSuper. Trzeba probowac mimo komunikatu "Out of Stock". Jesli jakichs materialow ewidentnie nie bedzie, to wtedy zobaczymy co innego mozna wziasc. Na razie zakladamy wersje optymistyczna, ze wszystko jest ;-)

Bedziemy zamawiac albo tu, albo tu - wysle oferte i zobaczymy co nam odpowiedza i wtedy podejmiemy decyzje.

dz.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
OK.
Do ME Super -Snake Wine Red cowhide i Snake Yellow cowhide z Aki Asahi - razem 2 szt.
Do OM1 -Snake Wine Red cowhide i Screwmount Leica emboss z Aki-Asahi- razem 2 szt.
Do Rollei 35 bez zmian.
Pozdrawiam.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
OK, lista zaktualizowana.

dz.
 

piotr_w  Dołączył: 14 Lis 2006
Jeśli dałoby radę, to prosiłbym dodatkowo do Minolty XD Wine Red Snake Emboss

Czekam niecierpliwie :-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Kurde, najgorsze jest to ze moj MX ma holder 46mm... Czy w cameralether sprzedaja do tego typu? Jesli tak to wzialbym od nich Black Lizard.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
dzerry, to ja bym prosił o zmianę jednak na "Snake Wine Red cowhide" lub "Red Lizard".
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
A ja potwierdzam zamówienie.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Potwierdzam - black lizard do mesupera raz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja nie zamawiałem wczesniej, ale teraz potwierdzam ;-)
Lizard Yellow cowhide dla MX od aki-asahi
Skoro:
Cytat
As we know, there are 2 kinds for MX's backdoor shape.
This kit fit to 42mm film reminder width one, does NOT fit to 46mm one.

poproszę dla 42 mm

Na skórkę od tego drugiego mnie nie stać teraz, więc zamówienie musi być u Aki :mrgreen:
[a jak będą problemy, to może rozdzielić na 2 zamowienia?]
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jest odpowiedz od CameraLeather.
For any Lizard kit, I can provide a 10% discount, and for the other leather
kits I can provide a 25% discount. Shipping to Poland by Air Post for the
entire order is $11. If you prefer I can send by Global Express EMS Courier
for $20.

W skrocie
- na skorki Lizard 10% upustu.
- na reszte 25%.
- wysylka 11 dolarow.

Troche namieszalem wczesniej. Aki-Asahi nie ma i nigdy nie bedzie mial skorek do MESuper, dlatego jesli ktos chcialby taka, to tylko od tego pana. Tak wyglada moje zestawienie zamowien do CameraLeather. Jakby co, prosze o korekcje. No i trzeba by sie zdecydowac.

Pentax ME Super
Pebbled Black 1 Dada
Red Lizard 2 Dada, Zdano
Black Lizard 2 Maciek, bEEf
??? 1 piotrecius
??? 1 piotrecius

Pentax MX
Bright Red Lizard 1 Maciek

Pentax LX
coarse black lizard skin 1 Psyt

pozdrawiam

dz.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Jeśli chodzi o mnie, to akceptuję i potwierdzam to co wyżej napisane. Inaczej mówiąc mozna zamawiać :-D
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry, ok, zgadza się, black lizard do mesuper raz dla mnie.
 

valdis62  Dołączył: 12 Cze 2006
dzerry
Potwierdzam zgłaszane wczesniej na PW zamówienie na Snake Wine Red
cowhide do MX-a (plastikowy holder).
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zgadza się - potwierdzam.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Dość drogo by mi wyszły dwie skórki - Czy jak zrezygnuję z jednej, to upusty zostaną utrzymane? Pisałbym się na jedną Levant Black Leather do ME-s.
Rozumiem, że w związku z tym, że zamawiamy w CameraLeather, nie będzie gąbek? :-(
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Potwierdzam, wszystko oki.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
a moja do LX- a?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Fafniak napisał/a:
a moja do LX- a?
Fafniak, a ktora chcesz od CemareLeather?

dz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach