Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
dzerry, jak jeszcze można to dopisuję się do listy: komplet gąbek uszczelniających Light seals foam 1/1.5/2/2.5/3mm (10 x 20cm) : 5 pcs
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dzerry, - to ja siez lekuchno zgubilem...jest dla mnie zamowiona jakas do LXa ? czy nie?
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
A jak z tymi gąbkami?
Nie znalazłem w CameraLeather oferty z gąbkami. Wcześniej kilka osób chciało parę kompletów od Aki-Asahi. Czy nadal są chętni? Może rozdzielić gąbki od skórek na osobne zamówienie?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Cytat
dzerry, - to ja siez lekuchno zgubilem...jest dla mnie zamowiona jakas do LXa ? czy nie?

Na razie Aki-Asahi milczy. Jestes na liscie, ale tylko do Akiego. Jesli sie odezwie, nic nie bedzie stalo na przeszkodzie zrobic drugie zamowienie - jest duzo chetnych na gabki i skorki, ktore sa tylko u niego. Ale na razie odpowiedzi brak.

dz.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
acha.... :roll: kurcze niedoczytalem w takim razie....przepraszam....
niestety nie ma w tym drugim "sklepie" wlasciwie nieczego co mi pasuje....
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Wakacje, może Aki-Asahi jest na urlopie, poczekajmy spokojnie.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tak potwierdzam, w tej chwili jest tzw. golden week, czyli tydzien urlopow. Niestety w Japonii, nie rozpieszczaja urlopami jak w Europie czy w Polsce. Mamy w sumie tylko 14 dni urlopu. :evil:
 

psyt  Dołączył: 19 Kwi 2006
Potwierdzam zamówienie do Camera-leather i jednocześnie rezygnuję z zamówienia od AKI-Asahi. Jednak gdyby ten drugi sprzedawca się odezwał to proszę o informację.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Psyt - Ty zyjesz :?: :!: :-P

Dzerry - skombinuj skorki do 645... ;-)

Pzdr
Spinner

[ Dodano: 2007-09-03, 14:02 ]
Cytat
Pentax 20szt., Fuji 1 szt., Yashica 2 szt., Contax 1 szt,


Wkurzasz mnie... :mrgreen: Hejtuje Cie... :evilsmile: :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Spinner napisał/a:
Dzerry - skombinuj skorki do 645... ;-)


Najlepiej biala wezowa ...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Najlepsze skórki są z mysich cipek :oops: tylko koszty wyprawienia sa wielkie.

Czy ktoś zna jakąś firmę w Polsce, gdzie można kupić skórki wężowe lub jaszczurcze? Szukałem, ale nic nie znalazłem [tylko świnki wszędzie i bydlątka].

Ponieważ u Camera-leather ceny są wysokie, chciałem samemu zrobić sobie skórkę, ale nie mam materiału. :roll:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tref, idz do lasu, zlap pare zaskroncow i tyle :-P

[ Dodano: 2007-09-04, 00:46 ]
Spinner, przykro mi, ale to juz nieaktualne, stan obecny to 23 szt. pare "50"-tek i malutenka kolekcja Takumarkow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
tref napisał/a:
Czy ktoś zna jakąś firmę w Polsce, gdzie można kupić skórki wężowe lub jaszczurcze? Szukałem, ale nic nie znalazłem [tylko świnki wszędzie i bydlątka].


A moze Aki sprzeda kawalki niewyciete - takie A4 np? ;-)

PiotrB. napisał/a:
Spinner, przykro mi, ale to juz nieaktualne, stan obecny to 23 szt. pare "50"-tek i malutenka kolekcja Takumarkow


Kurna, pochodzic po tych bazarkach, komisach u Ciebie... :-P

Pzdr
Spinner
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
i?.......................
co?..........................

[ Dodano: 2007-10-06, 18:30 ]
----------------------------

Temat jakby umarł........

Okładziny na pleśniaki nam spleśnieją...........
 

piotr_w  Dołączył: 14 Lis 2006
Pozwolę sobie odkopać starocia.
Może warto wysłać ponownie maila?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nie rozumiem dlaczego kazdy sobie nie moze sam zalatwic - facet jest przyjazny, wysylka w sumie za darmo, nie idzmy na latwizne... Clo tego nie chwyci - w czym problem :?: :shock:

Mowilem, Dzerry, ze bedziesz mial przej.... :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
No dobra, mysle, ze pora usmiercic ta akcje. Aki nie odpowiadzial juz na trzeci mejl z kolei. Camera Leather po szybkiej odpowiedzi na pierwszy mejl, zamilkl jak grob przy kolejnych probach kontaktu. Wydaje mi sie, ze sensowniejszym rozwiazaniem bylby pomysl Trefa. Znalezc dostawce skorek w Polsce i samemu to zrobic. Wyciac skalpelem taka skorke, to zadna sztuka - Spinner moze potwierdzic. Wyjdzie pewnie z 5 razy taniej. Ja sie w kazdym razie poddaje - stracilem zupelnie serce do tej akcji :-(

dz.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Noooo... podziekujesz na priva mam nadzieje :?: :mrgreen: Musialem Cie zmotywowac widze... :evilsmile: Trzeba byc asertywnym jak widac czasami... :-P

pzdr
Spinner :evilsmile:
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
No i oprócz rytualnego spalenia jakiegoś nikona na następnym spotkaniu trzeba będzie jeszcze skopać cztery litery Spinnerowi. A mogło być tak miło...
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Podajcie mi strone tego Akiego, moze ja sprobuje?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach