Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dzieki Maciek, pogadam z zona, skrobnie do niego po japonsku albo zadzwoni. Dam znac.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Gdyby przyszło do konkretnych ustaleń to proszę nie brać mojego zamówienia pod uwagę. Przyznam, że już o tej akcji zapomniałem i mamona odłożona na ten cel gdzieś mi się ulotniła :oops: .
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
piotrecius napisał/a:
Gdyby przyszło do konkretnych ustaleń to proszę nie brać mojego zamówienia pod uwagę. Przyznam, że już o tej akcji zapomniałem i mamona odłożona na ten cel gdzieś mi się ulotniła


To tak ja ze mną,
tylko odwrotnie :-)

Ja cały czas jestem w gotowości.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Ja też, ale jak to dłużej potrwa, to za oprocentowanie odłożonej na ten cel kasy, chyba kolejnego pleśniaka nabędę. :-P
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
A ja bym zanabyl jakas kartke A4 takiej skorki.... i skombinowal sobie na 645 okladzinke...

Pzdr
Spinner
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zatem zadanie dla kogoś - znaleźć skórkę [cienką] w Polsce. Zapytać o kolory. Zapytać o cenę. Podać info na forum, zebrać zamówienia i kasę, kupić, rozesłać.

Kto chętny? Ja szukałem pobieżnie i nie znalazłem. Zlecę to komuś, bo mam kociokwik i sam nie dam rady.
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
ja jestm chętna na czarną skórkę do MEF-a jakby co ;-)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Odgrzebałem wątek, bo Aki Asahi działa i zakup u niego przeprowadziłem :mrgreen: Najbardziej szokujące jest dla mnie, że od zakupu na stronie internetowej do otrzymania przesyłki z Japonii minęło...6 dni kalendarzowych. :roll: :shock: :shock: W kraju przesyłki dłużej chodzą. :evil: Ponadto informuję, że mają chyba jakieś promocje, bo zamówiłem 3 skórki , a dostałem 5, przy czym napisał w paczuszce, że te dwie to free gift :roll: Zapłaciłem 29$ ( Visa Classic ) po kursie bankowym i za 70 zł mam kupę frajdy. :lol: Dwie OM- ki już okleiłem i chyba będa stały w gablotce, bo do ręki to za ładne. Szkoda, że nie ma wyboru do Pentaxa tylko do LX-a.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
ciekawe ile z tych sześciu dni wędrowały po naszej ojczyżnie
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
chyba po prostu inaczej traktują przesyłki zagraniczne. rok temu wyslałem kilka razy kodachromy do lozanny - przesłanie paczki w obie strony z wywolaniem zajelo w sumie 5 dni kalendarzowych...

mik.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
mik, daleko wolasz te filmy :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
mik, daleko wolasz te filmy
a znajdziesz blizej lab kodachrome? :-P

mik, cena za wywolanie faktcyznei byla wliczona w film?

dz.
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
dzerry napisał/a:
dan napisał/a:
mik, daleko wolasz te filmy
a znajdziesz blizej lab kodachrome? :-P


teraz to juz nawet tam go nie ma... kodak postanowil rozebrac budynek w ktorym byl procesor dla filmow 8mm, a procesor zajmowal zdaje sie dwa pietra :!: i byl zintegrowany z konstrukcja budynku, wiec byl nie do przeniesienia. poza tym sam proces k14 byl toksyczny i skomplikowany a przez to nieoplacalny.

dzerry napisał/a:
cena za wywolanie faktcyznei byla wliczona w film?


tak, ale za to rolka filmu kosztowala bez rabatów 80 zeta.

mik.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach