dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
filmy w szpuli - nowa akcja
Zamowilbym se na zapas jakiegos Triksa albo Neopana400, tak ze dwie role. W gre wchodzi tylko B&H albo Japonia. Linki tutaj -> http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=87 post alkosa drugi od gory.

Czy ktos by sie dolaczyl do redukcji kosztow zakupu?

Rezydenci posredniczacy w precderze mile widziani, bo oplaty celne wielkosci 30% calego zamowienia i kosztow przesylki na 99% pewne.

Bez cla, jest od reki na ebay.de APX 100 i 400 w cenie okolo 30 euro. Ale te filmy jakos mi sie srednio widza.

dz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dzerry, ja się piszę! Nie wiem na co i za ile, nie wiem kiedy chcesz kupować, ale ja się piszę :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
tref napisał/a:
Nie wiem na co i za ile, nie wiem kiedy chcesz kupować, ale ja się piszę :-P
Jesli chodzi o termin, to przwiduje, ze to sprawa rozwojowa, dlatego juz pisze ;-)
Ceny:
Tri-x w B&H - USD 48,95
Neopan w B&H -USD 40,99

Neopan Japonia - YEN 4,368 (okolo 36 dolarow lub 98 zl po kursie jena z dzisiaj.

EDIT: Zrobilem probne zamowienie i wychodzi na to, przy 5 rolach neopana z Japoni, zaplacilibysmy 50 zl za przesylke. Oznacza to, ze nawet oplaca sie zaplacic clo. Wyszloby tak: (98*5+50)*1,3=702, czyli 140 za rolke. 5 sztuk to optymalna ilosc, bo przy 6 cena za transport skacze prawie 2 razy. Mozemy tez sprobowac poczta morska - ale wtedy czeka sie nawet miesiac. Co ciekawe, indywidualne zamowienia nie bylyby takie znowu drozsze, bo przesylka za jedna role to okolo 17 zl - i moze udaloby sie uniknac cla? Mi pakiet (ze Stanow) tylko raz oclili.


A tak naprawde, najlepiej byloby usmiechnac sie do PiotraB ;-)



dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Czy ktos by sie dolaczyl do redukcji kosztow zakupu?


Mozesz wypstrykac mojego trixa i zamowic zamiast tego Neopana. Roznice pokryje :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Mozesz wypstrykac mojego trixa i zamowic zamiast tego Neopana. Roznice pokryje :-)
No problemo ;-)

dz.
 
PawelK  Dołączył: 03 Maj 2007
Ja wstepnie sie tez pisze ;-)

Jescze nie wiem co bardziej wole czy Trixa czy Neo, w sumie oba lubiem :roll:

Z Gdanska jestem tysz to latwo nam bedzie sie potem dogadac ;-)

Kiedy tak PIrazyDRZWI bedzie akcja wchodzic w faze realizacji?

Pozdro
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
PawelK napisał/a:
Kiedy tak PIrazyDRZWI bedzie akcja wchodzic w faze realizacji?
Zalezy do zainteresowania. Niektore 'projekty' na forum bardzo dlugo dojrzewaja ;-)
W zasadzie 5 rolek juz by sie uzbieralo, wiec mozna na probe wyhaczyc tego Neo i modlic sie o przychylnosc Pocztowego Urzedu Celnego Gdynia.

dz.
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
Re: filmy w szpuli - nowa akcja
dzerry napisał/a:

Bez cla, jest od reki na ebay.de APX 100 i 400 w cenie okolo 30 euro. Ale te filmy jakos mi sie srednio widza.


Eee, dzerry, drożyzna :-P . Tu masz APX 100 za 25 dolarów, a biorąc po uwagę że dolar jest o złotówkę tańszy od euro, to spora różnica :-) . Tylko oczywiście ryzyko oclenia. Sami mialem sprowadzać trochę tego stuffu, ale wszedłem w posiadanie bardzo taniego neopana, to już nie chcę ;-) .
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
a moze hmm, jak zakupy znów międzynarodowe, to przy okazji jakieś średnie byśmy nabyli? Oczywiście B&W
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jak juz mowilem wczesniej na GG oczywiscie wchodze, 120tki to tez git pomysl, ja bym jeszcze dorzucil moze 1600iso...??;-)

Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
ja bym jeszcze dorzucil moze 1600iso


Ja bym uwazal na skanery na lotniskach. Jesli przejdzie jako bagaz/paczka przez 2-3, a z JPN może, bedziesz mial dym na emulsji.

Jesli jest taka opcja, polecam transport morski.
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
to ja tez sie pisze na to, o ile jest miejsce w paczce :) ale musze sie zastanowic coby tu wziac...


tez proponuje transport morski, mimo ze kilka tyg. dluzej to trwa niz lotniczy.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Spojrzalem do sklepu i zostalo im tylko 4 sztuki Neopana SS 100 ASA. Zastanawiam sie, czy nie wziasc. Ktos by sie jeszcze na cos pisal?
http://www.unicircuits.com/shop/index.php?cPath=24

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
to chyba nie najlepszy material... jak na sprowadzanie z japonii. Dosc duze ziarno, klasyczna emulsja. Juz lepiej znowu trixa, albo jakiego HP5+...

... a moze hurtem Lucky/Era 100/400? :-) Mam dobry kontakt... :mrgreen:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
ja sie pisze tylko na trixa.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja też reflektowałbym na Trixa
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
trix - ja też, ale nie wiem ile.
Może jakiś tani papier?
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
tref napisał/a:
Może jakiś tani papier?


baryt....
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Teraz na mnie też możecie liczyć. Ale co warto brać to nie wiem, zdaje się na Dzerrego. ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jesli jest takie zapotrzebowanie na Triksa, trzeba by go z B&H sprowadzac. Jesli jeszcze ktos chce, prosze dac znac - zobacze co da sie zrobic.

alkos napisał/a:
.. a moze hurtem Lucky/Era 100/400?

a po ile?

dz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach