alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat

a po ile?


e, wlasnie sprawdzilem, koles podniosl ceny

wychodzi 3,7pln za sztuke przy 50ciu + przesylka, czyli pewnie z ~5pln ... Przy 200 wyszloby pewnie z 4pln...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Jak będziecie już wiedzieć co będzie można zamówić i po ile, to też się dopiszę do listy.
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
Tez bym chetnie sie dopisal, ale nie mam tego calego sprzetu do nawijania :-/ Ile kosztuje takowy kompletny sprzecik ?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
yourNIGHTMARE, ja też nie mam ;-)
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
mygosia napisał/a:
yourNIGHTMARE, ja też nie mam ;-)


to jak nawiniesz ?? :shock: mozna to zrobic w jakis inny sposob ? pytam bo sie nie znam a plesniaka mam od wczoraj :mrgreen:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
yourNIGHTMARE napisał/a:
Tez bym chetnie sie dopisal, ale nie mam tego calego sprzetu do nawijania
przy odrobinie samozaparacia nie potrzeba takiego sprzetu - wystarczy kawalek ciemnego pmieszczenia, mieszczacy sie w normie rozstaw ramion, nozyczki i tasma klejaca.
Nawijarki na ebayu mozna kupic od 10 dolarow. O wadach i zaletach poszczegolnych modeli mozna poczytac tuatj: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=3889
W skrocie - prostokatne lepsze niz tez z nosem - mniej filmu i zdjec zycia sie marnuje.

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
yourNIGHTMARE napisał/a:

to jak nawiniesz ?? :shock: mozna to zrobic w jakis inny sposob ?


W dobrze zaciemnionej łazience - odmierzając "na wyciagniecie rąk" - czyli średnio 1,7m, czyli tyle ile ma byc ;-) Tylko uwazac trzeba na kurz...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
yourNIGHTMARE, ja swojego pleśniaka jeszcze nie mam :-P
Będę się martwić później.

A zapisałeś się już do grupy pleśniakowej?
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
O rany wiec jezeli nie potrzeba do tego wyspecjalizowanego sprzetu do ja sie pisze na takie szpule :mrgreen:

Cytat
A zapisałeś się już do grupy pleśniakowej?


Nie zaraz sie dopisuje ;-) juz nie moge sie doczekac pierwszej szpulki w plesniaku. Niestety jak pisalem w jednym z watkow musze wymienic matowke. Reszta dziala bardzo dobrze juz sprawdzilem :lol: Co najwazniejsze angol wlasnie przelal mi 14 funciakow za ta popsuta matowke wiec ME F bez matowki wyszedl mnie za 7 funtow :roll:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Fajnie by bylo cos co sie ladnie na 1600 ciagnie.... Neopanik??

Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Fajnie by bylo cos co sie ladnie na 1600 ciagnie.... Neopanik


Neopanik 400.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
T-MAX 3200


ale tylko w wersji 35mm..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach