predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
a co okap kuchenny ma wspólnego z fotografią?, jeszcze trochę i zawitają tu handlarze używanymi samochodami, myślałem że giełda jest do sprzedaży/kupna sprzętu foto i wszystkiego co z nim związane, do tego typu ogłoszeń są chyba inne serwisy??
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Ale może się komuś przyda. A Grizley to nie handlarz.
 
predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
nie napisałem że Grizley, jest handlarzem !!
tylko wyraziłem swoją opinię, wyobraź sobie jak każdy będzie chciał sprzedać tutaj rzecz która mu zbywa, nie chciałbym tylko aby dział giełda stał się targowiskiem czegokolwiek
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Cytat
nie chciałbym tylko aby dział giełda stał się targowiskiem czegokolwiek

nawet sprzętu foto?
*puf*

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na Giełdzie można oferować nie tylko sprzęt fotograficzny.
Na Giełdzie można oferować sprzęt fotograficzny nie tylko firmy Pentax.

Regulamin Giełdy przedstawiony jest w Zasadach Wystawiania Ofert w Dziale Giełda, http://manufactura.home.p...p=193706#193706
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wszelkie propozycje zmian / modyfikacji /nowe pomysły na temat Forum / działania Forum / pisanych i niepisanych zasad itd., itp. są mile widziane w dziale "Nasze sprawy" (dział dostępny na stronie głównej).
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Maciej napisał/a:
Ale może się komuś przyda. A Grizley to nie handlarz.

dokładnie , może nawet do czynności związanych z fotografią
 
predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
j+, czytaj uważnie co napisałem,

zorzyk napisał/a:
Na Giełdzie można oferować nie tylko sprzęt fotograficzny.
Na Giełdzie można oferować sprzęt fotograficzny nie tylko firmy Pentax.

nie ma w regulaminie o tym ani słowa, nie ma również, że nie można sprzedawać czegoś innego,

wyraziłem swoją opinię i bynajmniej nie ma ona nic wspólnego z Grizley , ogłoszeniem jego jest tylko przykładem, podobnych ogłoszeń jest sporo tzn nie związanych ze sprzętem foto,
osobiście uważam że nie powinno sie zamieszczać takich ogłoszeń i tyle, z mojej strony EOT

 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
predoo chyba nie ma ich aż tak dużo , w tej chwili dwa na dwie strony.
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Cytat
j+, czytaj uważnie co napisałem


ależ ja bardzo uważnie czytam, ot czepiam się słówek, bo piszesz trochę tak trochę bez sensu.
*puf*

 
predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
j+, ale pierwszego postu to juz nie łaska przeczytać, ???
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Nie mam nic przeciwko artykułom pozornie niefotograficznym w giełdzie. (Szukam niedrogiej, używanej, małej - około 40l pojemności, energooszczędnej lodóweczki na klisze :-P , bo zbliża się lato i zaczynają mnie w rodzinie oswajać z myślą, że przydałoby się w lodówie to miejsce zajmowane przez sreberko na celulozie ;-) )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach