alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
za dużo Guinessa

DOS był 6.0, 3.11 to były Windowsy


Rzeczywiscie, nieco przesadzilem

chodziło mi o 4.01 :-) http://www.computerhope.com/history/dos.htm
 
stw  Dołączył: 20 Kwi 2007
Kulawiec napisał/a:
Dla mnie szum absolutnie nie do zaakceptowania jak z komórki a nie z aparatu nad głową dookoła kolorowe kropki brrr fuj.

Tutaj zamieściłem ten plik wołany na ustawieniu "neutral" w Raw Therapee. Jakość jpg 100%.
Kulawiec napisał/a:
Kropki sa pod artefaktami JPG które doskonale maskują takie szumy.

Tutaj masz full size z wyciąganiem +1, reszta tak jak w neutral - gdzie te kropki? JPG ciągle 100%...
Kulawiec napisał/a:
Może ktoś chce kupić rewelacyjny GX-10 kupiłem z hurtowni wiec moge wystawić faktóre i gwarancje podbić od zaraz nawet.

No dobra, to za ile? Rzuć jakąś atrakcyjną ofertę, w końcu aparat jest bezsprzecznie uszkodzony... ;-)
 

TLu  Dołączył: 25 Gru 2006
Kulawiec, dorzucę 0,03PLN do wątku całkiem nie na temat: czy na pewno zależy Ci na błyskaniu fleszem dzieciakowi w oczy?
Wolę szum, zażółcenie ale nigdy dzieciakowi fleszem po oczach, tym bardziej małemu!
Oślepisz dzieciaka i g**no zobaczy z tych pięknych technicznie zdjęć.

Kup Canona, bo gdy dojdziemy do bokehu, to puszczą mi bezpieczniki ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
alkos, może przegiąłem z tymi systemami, ale, kurka, zirytowałem się, no. Człowiek się stara, chce pomóc, to się okaże, że się nie zna i kropek nie widzi. A jak się okaże, że można bez kropek, tylko cza umić, to się za artefaktami skryły. Ech...

A z systemów to przechodziłem m.in. system komunistyczny, system sprzedaży ratalnej oraz System of a Down. Ten ostatni podobał mi się chyba najbardziej.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Dawno nie bylo tak meczacego watku na forum :shock:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
zirytowałem się, no.


no.


;-)
 

Kulawiec  Dołączył: 27 Lip 2007
Wgrałem firmware na karte ale nie aktualizuje sie zdaje sie ze jest najnowszy.
bEEf PRZYKRO MI ZE TAK MYSLISZ ALE ZDJECIA KTóRE MI POKAZAłEś KOTKA I PANA Z LAPTOMEM SA DLA MNIE NIE DO ZAAKCEPTOWANIA. PiSAłEM MAM MONITOR 32 CALE I WIDZE NA NIM żE JEST GORZEJ. Odbitki robie w formacie A4 zazwyczaj więc bardzo widać ziarno. Z aparatu jestem niezadowolony i tyle. Jeśli ktoś chce może skorzystać i taniej odkupić. Lepiej wyglądają dla mnie zdjęcia z Canona i to co najmniej o jedna klasę lepiej.
Artefakty JPG są to te kawałki zdjecia które na moim monitorze wyglądają jak folia rozmyta i maja na oko po 2 milimetry. Ja postawiłem sprawe jasno chce mieć zdjecia jak te dwa które pokazałem na linkach . Jesli się nieda to trudno dla mnie ten aparat się nie nadaje i tyle . Innym może odpowiadać i być cudowny. Ja nie mówię nikomu jak ma robić zdjęcia chcę tylko mieć takie rezultaty jakie mi się podobają.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kulawiec napisał/a:
Lepiej wyglądają dla mnie zdjęcia z Canona i to co najmniej o jedna klasę lepiej.


TO GO KUP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-29, 00:37 ]
pier**le, zamykam watek.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach