zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...zagubiony to mało powiedzieć ;-)
Podobno tylko krowa nie zmienia zdania.
Najpierw kiedyś nadawałem o forum Konika Moniki, ze takie niby fajne. A jak teraz nasze Forum jakby nawet fajniejsze to ... sam nie wiem. W Outlooku jakoś byłem bardziej u siebie :lol: Może trzeba się po prostu z tym nowym oswoić! Pozdrawiam Wszystkich imigrantów

 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zorzyk - to sprawa tylko i wyłącznie przyzwyczajenia. Zwykłem chadzać po forum Nikona, Canona, KM i Olka. I prawdę powiedziawszy po paru logach na naszym nowym uważam, że jest najbardziej friendly.
Dlaczego?
Ze względu na użytkowników...
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Żorżyk!!! Jak miło cię czytać. Jeszce parę osób przyjdzie, jeszcze parę postów napiszesz i będziesz się czuł jak u siebie w Outlooku :->
 

magdku  Dołączyła: 20 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
W Outlooku jakoś byłem bardziej u siebie


A wiesz, mam podobne odczucia :) ale moze to sie zmieni :)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Miejmy nadzieje, ze to tylko nasze przyzwyczajenia :-D Witaj Jurku :mrgreen:

Pzdr
Spinner

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
.... :-) no, jak Stara Wiara tu juz jest, to znaczy ze jesteśmy u siebie. Pozdrawki serdeczne!
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Re: ...zagubiony to mało powiedzieć ;-)
zorzyk napisał/a:
Podobno tylko krowa nie zmienia zdania.
Najpierw kiedyś nadawałem o forum Konika Moniki, ze takie niby fajne. A jak teraz nasze Forum jakby nawet fajniejsze to ... sam nie wiem. W Outlooku jakoś byłem bardziej u siebie :lol: Może trzeba się po prostu z tym nowym oswoić! Pozdrawiam Wszystkich imigrantów

Hi man! Milo i Ciebie zobaczyc Jurku! Alez tej pentaxowej awangardy sie zbiera nam :mrgreen:
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja tam też wolę listę mailową (choć Outlooka raczej omijam) ale jak będzie przykaz z komitetu centralnego, że tylko forum to się będę zmuszał, trudno... a tymczasem chyba zajrzę czy coś z Yahoo nie przyszło ;-)
 

Ewa  Dołączyła: 24 Kwi 2006
 
Witajcie,

moj pierwszy post tutaj :-)
Rowniez lubie liste mailingowa. Dlaczego wiec nie mozna miec tego i tego? I listy i nowego forum?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Khey Ewa.
Ponieważ toto spełnia rolę listy. Z tym, że postów nie odczytujesz w programie pocztowym.
 

Ewa  Dołączyła: 24 Kwi 2006
MSZ jedno nie wyklucza ani nie zastepuje drugiego... Na forum mam szanse przeoczyc ciekawy temat, na liscie nie, a czytac wszystkiego jednak nie musze. Obaczymy co czas przyniesie :->
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
Maciek napisał/a:
Ja tam też wolę listę mailową (choć Outlooka raczej omijam) ale jak będzie przykaz z komitetu centralnego, że tylko forum to się będę zmuszał, trudno

ukazu nie bedzie - po prostu jak nikt sie nie bedzie spodziewal (czego, to powie michu) liste sie zamknie :P

Ewa napisał/a:
MSZ jedno nie wyklucza ani nie zastepuje drugiego... Na forum mam szanse przeoczyc ciekawy temat, na liscie nie, a czytac wszystkiego jednak nie musze. Obaczymy co czas przyniesie

na forum tez niekoniecznie - dodajesz te fora ktore Cie nie interesuja do listy ignorowanych, a potem raz dziennie klikasz na 'zobacz nieprzeczytane posty'.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
HA!
NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI!
 

Ewa  Dołączyła: 24 Kwi 2006
A moze zrobmy jakas ankiete? Czasy sredniowiecza juz jednak minely :->
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
Cytat
A moze zrobmy jakas ankiete? Czasy sredniowiecza juz jednak minely


coz... nic nie jest oczywiscie nieodwracalnie postanowione, jednak wydaje mi sie ze obecne ruchy zmierzaja w dobra strone - unifikacji rzeszy pentaxiarzy w kraju nad wisla, pro maiorem dei gloriam. jesli fora zaprzyjaznic to naprawde jest fajny - jak gdzies psialem nawet ja sie przekonalem.
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Witam,

dolaczam sie do opinii, ze jest lepiej, kiedy wszystko jest w jednym miejscu - oczywiscie ze forum nie mysi wykluczac istnienia listy mailingowej, ale tak sobie przypominam, ze lista powstala, bo osw mialo pewne braki techniczne... Teraz jest mozliwosc i wyszukiwania i sledzenia tylko watkow w tematach, ktore nas interesuja, czego potrzeba wiecej?
Jesli to tylko z sentymentu, to mozna w ramach wspominek reaktywowac trigera ;)

Pozdrawiam,
Jerz

 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ewa napisał/a:
A moze zrobmy jakas ankiete? Czasy sredniowiecza juz jednak minely :->


Proponuje ja zrobic na Yahoo, he he :-)

A tak powaznie to mimo wielu zalet listy mailowej niestety teraz fora sa trendy - ludzie lubia te kolorki, emotikonki itd.

Ale jezeli zmuszajac niektorych do sporych ustepstw czy kompromisow uda sie lepiej zintegrowac srodowisko to chyba dobrze.
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
emoty zawsze można wyłączyć - grub - zrób może jakąś ankietę
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
ee, mysle ze tutaj juz lepiej pozostawic uzytkownikom dowolnosc - kto chce to wylaczy, kto chce to zostawi, nie uwazasz?

hint: preferencje na stronie glownej
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jak widzę, zwykle opinie Ewy pokrywają się z moimi. Albo odwrotnie 8-)

Tak wiec, ostatnią rzeczą jaką zrobimy byłaby liwidacja listy z yahoo. Za jest to, że istnieje na tyle długo, że dużo osób już o niej wie, a i niejedna pewnie znalazła ją przeszukując yahoo. Do tej pory subskrybuję taką listę (skanery Benq/Umax) 2720@yahoogroups z której przychodzi czasem jeden mail na kwartał.... Ale to znaczy że jej istnienie ma sens!!!

Lista mailowa - z całym szacunkiem dla forów, jest bardziej spójna, bo wiadomości można grupować w wątki (jak kto lubi) albo czytać ciurkiem, pomijając tematy, które nas nie interesują. Na forum, to jak nie wejdę świadomoe do działu Średni format to kicha - i się nie dowiem (przypadkiem ;-) ) o matrycy 50 MPix za 6 miesięcy dla Broniki albo i Pentaksa 6x7 :idea:

Ponadto forum - dla mnie - to jak czat prawie.... no, tu upraszczam oczywiście... ale chodzi mi o to, że lista mailowa jednak wymaga pewnej refleksji (pozostałość po epostolografii może ;-) ). A forum, to forum - może będzie łatwiej w przyszłości coś znależć :-)

PS. Wyjaśnienie:
Lista na yahoo urodziła się z powodu problemów z trigerem a nie z osw.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach