sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hasselblad H2D-39 - zdjęcia z
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4460 no rzeczywiście nieźle to wygląda - troszke lepiej niż z mojego DLa :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ta, za jedyne 60000 zl bez obiektywu? ;-) Niedawno bylem na pokazie Mamiyi ZD i juz te 22 MPix wystarczylo zeby powalic. Roznica 6 a 8 czy nawet 10 Mpix jest niewielka, ale przeskok do 22 MPix to juz olbrzymia roznica. Dwa zdjecia wicemiss Polski z tych, ktore zrobilem na pokazie umiescilem jakby ktos chcial zobaczyc jak niesamowita jakosc daje ten aparat ponizej:
http://nasdwoje.e9.pl/pictures/MamiyaZD.html
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
widziałem wczesniej.... robi wrażenie... 33 000 $ ... składamy sie:P?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
sylwiusz napisał/a:
Dwa zdjecia wicemiss Polski z tych, ktore zrobilem na pokazie umiescilem jakby ktos chcial zobaczyc jak niesamowita jakosc daje ten aparat ponizej:


Niesamowite. Widac drobinki pudru oraz, ze naszej wicemiss przydaloby sie czyszczenie osadu z zebow. Powiedzialbym, ze jakosc lekko narusza prywatnosc modela ;-)

dzerry
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Niesamowite. Widac drobinki pudru oraz, ze naszej wicemiss przydaloby się czyszczenie osadu z zebow. Powiedzialbym, ze jakosc lekko narusza prywatnosc modela ;-)

Hehe, dokladnie. Dlatego nawet nad najpiekniejszymi dziewczynami, zanim trafia do druku, ludzie musza sporo popracowac w Photoshopie - to co widac w czasopismach to niestety jedno wielkie komputerowe klamstwo ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
no ale jednak zostaje ten cyfrowy feeling .. nie mniej rzeczywiście chyba już spora większość profesjonalistów może być z takiej jakości zadowolona :) tylko czekać na efekty z 645D :)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
JN napisał/a:
widziałem wczesniej.... robi wrażenie... 33 000 $ ... składamy się:P?


A przepraszam, o jakim aparacie mowisz? O Mamiyi ZD?
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
A przepraszam, o jakim aparacie mowisz? O Mamiyi ZD?

O tytułowym...

http://www.bhphotovideo.c...egoryNavigation
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A dzieki, to juz lepiej kupic Mamije ZD za 38000 zl. :mrgreen:
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
sprzedajesz auto?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
A dzieki, to juz lepiej kupic Mamije ZD za 38000 zl

ta cena to jest tam u Ciebie po przeliczeniu na nasze czy u nas też tyle? ;)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
To jest cena po przeliczeniu u mnie z przesylka do Polski :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
To jest cena po przeliczeniu u mnie z przesylka do Polski

aha :mrgreen: aa jak sądzicie jaką cene może mieć "średni" pentaks?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mowisz o 645n, 645nII ? Uzywany czy nowy?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
no rzeczywiście nie precyzyjnie się wyraziłem - miałem na myśli średni-nowy-cyfrowy ile może kosztować jak trafi na rynek
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Aaaa, rozumiem, napewno w Japonii bedzie tanszy srednio o 15-20%. Tak jak w Przypadku Mamiji ZD, ktory kosztuje 37000 zl, w Polsce 45000 zl. A kiedy ma sie pojawic? Podobno we wrzesniu? Nie wiem czy jeszcze bede w Japonii. A jak wroce do Polski, to znowu wybieram sie do Norwegii. :mrgreen: :-P

 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
aha :mrgreen: aa jak sądzicie jaką cene może mieć "średni" pentaks?

Plotki mowily o cenie konkurencyjnej do Canona 1Ds mkII - czyli skoro u nas ten kosztuje 27000 to moze bedzie 26000? :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Plotki mowily o cenie konkurencyjnej do Canona 1Ds mkII - czyli skoro u nas ten kosztuje 27000 to moze bedzie 26000?

eee no to już mi nie wiele brakuje, bo trzy ostatnie cyfry tej ceny już mam :mrgreen:
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
to ja dam 26...może sie zgodzą;p
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Czyli, jesli u mnie kosztuje 21600 zl, to moze kosztowac 15000 zl? :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-18, 23:52 ]
oczywiscie mowie o cenie canona :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach