noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
  serwis dla K2
Jeśli wiecie gdzie można w Wawie naprawic taki sprzęt, to proszę o info. Niestety zakupiony K2, który miał być "w stanie absolutnie idealnym, zarówno technicznie jak i wizualnie" okazał się nieźle zwalony. Ma jakis rdzawy zaciek w wizjerze(?), śmiem twierdzic, że na pryzmacie i do tego jakoś dziwnie poruszający się bagnet (chodzi wahadłowo). Pierścień zmiany ISO też chodzi jakos chropowoato (może jakieś syfy są pod nim?). Sprzedający ma to, niestety, w d... i proponuje mi 30PLN zwrotu ale coś mi się widzi, że raczej nie pokryję tym kosztów ożywienia tej budy. Cholera, a wizualnie jak funkel nufffka.
 

Dancer  Dołączył: 04 Wrz 2006
Zaprezentuj nam link : ]
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
noel, - zapodaj sprzedawce....trzeba wiedziec....
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Oto lina. Zobaczymy co zrobi Sprzedawca, po moim poście na forum mieliśmy dość długą wymianę emailową i obiecał sprawdzić, kiedy odeślę sprzęt, co z nim nie tak. Może sam zaniesie do serwisu i odśle naprawiony, bo mnie się nie widzi szukanie osoby, która naprawiłaby to za 30PLN. No ale jak powiedziałem, zobczymy :-)

Chciałem wziąć u Niego SMC 135/2.5 ale jeśli stan szkiełka jest tak samo idealny jak tego K2, to ja to p... :-(

Mam tylko nadzieję, że to nie któryś z naszych forumowych kolegów.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
noel napisał/a:
Pierścień zmiany ISO też chodzi jakos chropowoato (może jakieś syfy są pod nim?)


To akurat chyba norma. Trzeba miec dobra technike krecenia tym pierscieniem ;-)
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
alkos napisał/a:
To akurat chyba norma. Trzeba miec dobra technike krecenia tym pierscieniem

Nie cvhodzi o to, że sie nie kręci a o to, że podczas kręcenia czuję jakbym mielił jakiś piach czy insze badziewie ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
noel napisał/a:
Nie cvhodzi o to, że sie nie kręci a o to, że podczas kręcenia czuję jakbym mielił jakiś piach czy insze badziewie


Aaa ;-)
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Jedyny słuszny serwis w wawie to tamka. Mój KX też trochę po marudził ale złożyłem mu propozycje nie do odrzucenia i już działa :evilsmile:
http://www.naprawaaparatow.pl/kontakt.php

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach