grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
a mi 13 i 15 najbardziej sie podoba
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Dzięki, ja też je lubię ... na 15 malutka faktycznie wygląda nieco "sztucznie" lub jak to ktoś napisał lalkowato ale mimo wszystko jedno z moich typu naj...

[Dodane]
Tym razem coś zupełnie innego ... z wypadu z dzieciakami do cyrku. Kilka powiedzmy że "wyszło", ale jedno mnie się podoba i zapodaję poniżej ...

18 (smc-a 50/2, iso800, f4, 1/20s)


[ Dodano: 2009-07-26, 23:12 ]
Jest tak źle, no bo że tak dobrze to nie podejrzewam ;-) ... hmmm, a może po prostu nudno?
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
18- kompletnie technicznie nieudana fotka, może temat fotki się troche broni, ale na pewno nie uslyszysz zachwytu od nikogo.

[ Dodano: 2009-07-31, 08:18 ]
Bardzo mi się podoba 11 i 14, ponieważ też mam takiego 4 miesiecznego bobasa i jestem na etapie fascynacji małymi/malutkimi dziećmi :).
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Wito76 napisał/a:
18- kompletnie technicznie nieudana fotka
A coś więcej? Ciężko mi szukać błędów u siebie ...

Wito76 napisał/a:
Bardzo mi się podoba 11 i 14, ponieważ też mam takiego 4 miesiecznego bobasa i jestem na etapie fascynacji małymi/malutkimi dziećmi :).
No to coś specjalnie dla Ciebie ;-) (ciężkie warunki: mało miejsca, mimo okna ciemnawo ponieważ sam zasłaniałem źródło światła), co prawda moja młodsza niunia ma już 15 miesięcy, ale niżej jak miała jeszcze troszkę czasu do pierwszych urodzin ...

19 "Bodyguards ..."

 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Dzidzia kapitalna i jej towarzysze.
A wracajac do poprzedniej fotki, kuleje ekspozycja, niedoświetlone, mleko i przede wszystkim poruszone mocno. To nie były dobre warunki do robienia zdjec i nic dziwnego, ze nie wyszło.
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
[rysiekll] ... po staremu i po nowemu ...
Czas troszkę odświeżyć wątek i posłuchać dobrych rad ;-)

Na początek kontynuacja tematu "albumowego" :mrgreen: ...

20.


21.


22.


A teraz zmiana tematu ... 2 pocztówki + 1 coś + 1 (które wiem że schrzaniłem, ale mnie się podoba mimo to)

23.


24.


25.


26.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
No wreszcie wyśledziłem te zdjęcia z Bieszczad ;-)
To z zakonnicowym bokehem najlepsze :mrgreen:
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
mcgyver napisał/a:
No wreszcie wyśledziłem te zdjęcia z Bieszczad ;-)
Eeee ... w wątku o Bieszczadach też są ;-) ...

mcgyver napisał/a:
To z zakonnicowym bokehem najlepsze :mrgreen:
Też je lubię, akurat brat dodaje zdjęciu dodatkowego smaczku ... bo to taki "diabeł wcielony" :mrgreen:

W sumie mam tych zdjęć więcej (tutaj), ale samemu ciężko się decyduje co wrzucić, co dobre a co nie. Przy niektórych strasznie sobie pluję w brodę, że połówki nie użyłem, właśnie 26 jest tego przykładem, ale ja to ujęcie zrobię lepiej ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach