JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
Cytat
12 miesięcy gwarancji....
Nie do wiary! W dzisiejszych czasach tak olewac klienta! Przed dwoma laty kupilem laptopa marki Medion w Aldi, z 3 letnia gwarancja i naprawde super dzialajacym serwisem. Po zgloszeniu telefoniczenie, uszkodzenia zasilacza, w ciagu nastepnego dnia byl juz dostarczony. Mysle, ze podczas zakupu drogiego sprzetu trzeba sprzedawcy dac do zrozumienia, ze nie jest jedynym.
 

PilowBox  Dołączył: 09 Lut 2007
Cóż moje aparaty też zaliczały niezłe "loty".
Najbardziej efektowny zaliczył mój kochany Kijev 4A sturlał się w Tatrach na jakiejś wycieczce dobre 20 metrów w dół :-/ ale podniosłem wytarłem obiektyw i dalej fociłem - poza wgnieceniem w tylnej ściance nic się nie stało - a podskakiwał po kamieniach z takim odgłosem że chyba go było słychać po słowackiej części Tatr :-D .
Cóż ale to był analog - cyfra pod tym względem nie ma co się równać :-( :lol: :evilsmile: :evil:
 

Robert N  Dołączył: 25 Lip 2007
Grendel napisał/a:
Można wykupić dodatkowy rok gwarancji a właściwie... kupić laptopa z dwuletnią gwarancją... To daje dużo do myślenia... Z fabryki wychodzi laptop z naklejką "rok gwarancji" i "dwa lata gwarancji"...


Dokładnie tak. Te z gwarancją 24-miesięczną psują się dokładnie w miesiącu 25-tym. Mój HP właśnie tak zrobił :lol:


Arti napisał/a:
Jeszcze sie z taką nie spotkalem, zeby obejmowala upadki i urazy mechaniczne.


Czytałem, że Leica taką daje (nawet jak ukradną aparat). Wszystko jest kwestią ceny, w którą wlicza się koszty ubezpieczenia.

Pzdr
Robert[/quote]
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Robert N napisał/a:
Czytałem, że Leica taką daje (nawet jak ukradną aparat). Wszystko jest kwestią ceny, w którą wlicza się koszty ubezpieczenia.


Mozna wykupic taka na laptopa. Przy kupnie mojego mialem oferte: 5 lat ubezpieczenia na wszystko za jedyne 1/3 wartosci ekstra ;-)
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
Grendel napisał/a:
Aby nie HPCompaq przypadkiem? ostatnio mają dziwny zwyczaj padania w 13-14 miesiącu od zakupu ;) a to dysk przestaje działać, a to nagle zasilanie na płycie przerywa itd...

kurcze, no właśnie HP Compaq :shock: :evil: :cry:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach