a.d.a.m  Dołączył: 15 Sty 2007
www.pentaxphotogallery.com
Parę osób dopytywało się gdzie publikować zdjęcia. No to teraz mamy firmową galerię Pentaxa:
http://www.pentaxphotogallery.com/

Patrz również informacja z dpreview: http://www.dpreview.com/n...hotogallery.asp

[ Dodano: 2007-08-07, 00:28 ]
Coś kręcą na dpreview. Nie znajduję na stronie galerii możliwości założenia konta i dodania własnych fotek.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
www.pentaxphotogallery.com is currently very busy and can't respond to all requests or is undergoing maintenance. Please try again later. Thank you.
Brawo!
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
wg mnie, paradoksalnie ta galeria pokazuje, ze nie sprzet, a fotograf robi zdjecia :->

BTW - wolalbym jakis subtelny css+xhtml zamiast tego flasha,
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
dan napisał/a:
BTW - wolalbym jakis subtelny css+xhtml zamiast tego flasha
Niby tak, ale to jest chyba jeden z ładniejszych i bardziej funkcjonalnych flaszy, jakie widziałem (możliwe, że niewiele widziałem, to inna sprawa).
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
to jest chyba jeden z ładniejszych

Calkiem estetyczny, najwazniejsze ze nie przeszkadza w odbiorze zdjec.

Jarek Dabrowski napisał/a:
bardziej funkcjonalnych flaszy

Szkoda tylko, ze nie jest uwzgledniony jeden z dosc (IMO) typowych scenariuszy przegladania np. po szklach. Zeby zmienic szklo, trzeba najechac na "Browse Photos", kliknac na "Image Data", nastepnie "Lenses" i dopiero wybrac obiektyw z listy. I tak za kazdym razem. Troche upierdliwe..
Mozna bylo dac belke na dole, z zakladkami "Lenses" i "Camera Model", po najechaniu na nie, rozwinelaby sie do gory lista z calym stafem.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
może i to fajne, ale idzie jak krew z nosa. ble.... :-P
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
To co bedzie mozna wstawiać na tej galerii jakies foty, bo nie mam czasu tego przeglądać:)
 

adrian  Dołączył: 06 Mar 2007
Serwer www.pentaxphotogallery.com zbyt długo nie odpowiada.

:-|
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
Na szczęście lub niestety można publikować zdjęcia jeśli zostaną zaakceptowane:
[...] tylko wyselekcjonowane zdjęcia utalentowanych fotografów... :lol:
Jak chcesz załadować swoje zdjęcia please contact:
photogallery@pentax.com
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
ciekawe kiedy zobaczymy tam kogoś z forum (to kwestia czasu),
na razie znalazłem tylko dwa polskie (polski brzmiące) nazwiska ale imiona jakoś mało polskie ;)
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Moim zdaniem to dobrze, że tylko akceptowane zdjęcia będą się pojawiały. Także na moje nie liczcie :lol: :lol: :-P
 

Robert N  Dołączył: 25 Lip 2007
Nie doszukałem się nigdzie, czy wysyłane zdjęcia muszą być wykonane Pentaxem ? Jak myślicie ?

pzdr
Robert
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Robert N napisał/a:
czy wysyłane zdjęcia muszą być wykonane Pentaxem
A widziałes tam w wyborze inne korpusy, niż Pentax ?. Lub inne szkła ?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Na Fotopolis piszą o tej stronie.
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6200
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Na Fotopolis piszą o tej stronie.
Widać, że Sylwiusz nie zasypia gruszek w popiele :-P

[ Dodano: 2007-08-07, 19:50 ]
To chyba nie Sylwiusz pisał :oops:
 

Robert N  Dołączył: 25 Lip 2007
No tak, to w takim razie nie mam tam szans :cry:
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Oj, nie przesadzajcie ze skromnością. Pewnie ze 20% uczestników tego forum spokojnie może tam wysłać swoje prace (to znaczy tak sobie z głowy wziąłem tę liczbę :-> ).
Przejrzałem właśnie ze 100 ujęć i mam mieszane uczucia. Faktycznie wszystkie super technicznie, dobre kompozycje, ciekawe ujęcia przeważnie.
Ale wszystko to jakieś takie ... cukierkowo-pocztówkowe? a może.. amerykańskie?
Ślicznie się ogląda, ale nie porusza, rzadko inspiruje czy budzi jakieś skojarzenia czy emocje.
Pewnie to kwestia kryteriów ustalonych przez akceptujących. I kwestia gustu:)

No i strasznie małe te zdjęcia, uwielbiam oglądać full-screen (chyba że nie zauważyłem jakiejś opcji, to mnie wyprowadźcie z błędu).

Rozumiem, że się pochwalicie, jak wasze fotki tam zagoszczą?
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
sympatyczna galeria, ale mam jakoś nieodparte wrażenie, że mocno przefotoszopowane są te foty, a przynajmniej 90proc. z nich - wyglądają, jak z kalendarza w gabinecie jakiegoś prezesa ;-) a szkoda bo sporo ujęć robi wrażenie... No i te szkła w podpisach. Dlaczego ja ich nie mam :cry:
 
Jurek  Dołączył: 09 Cze 2007
Nie wydaje mi się aby to były nadzwyczajne fotki, jest dużo dobrych ale też są przeciętne i tych jest większość.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
no wiesz Jurek - chciałbym na każdej wycieczce, czy spacerze pykać tak przeciętne fotki ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach