ms  Dołączył: 03 Kwi 2007
Michu napisał/a:
Eeee tam. Pieprzyć takie duperele. W moim DLu na ten przykład wychodzą takie sine plamy i prawie czerwone kreski przy każdej czułości.
...
Uważacie, że powinienem reklamować aparat?


Aż musiałem zmienić ustawienia monitora by jakieś czerwone kreski i sine plamy dostrzec:)

Moim zdaniem nie-ma-się-czym-przejmować.

Nie takie cuda widziałem na o wiele droższych kamerach CCD...
Często pojawiają się zielone paski i inne motyle w ciągu sekundy, po jakimś czasie znikaja, były widoczne tak że aż oczy wypalało... Śkoda że nie mam pod ręką zdjęć.

Ja myślę że te linie które masz to zakłócenia od soczewki aparatu, możliwe że zakłócenia od innych urządzeń szkalnych w domu, zakłócenia od sieci pajęczych, itp.


Dalej już mi się nie chce dnia świstaka pociągnąć.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu, jakich nożyków używasz do depilacji?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Michu, jakich nożyków używasz do depilacji?

Wygląda na skrzyżowanie toporka z maglownicą :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Adam Sławomir, nie takie rzeczy się robiło [za szwagrem po pijaku ;-) ]

Jarek Dabrowski napisał/a:
Michu, jakich nożyków używasz do depilacji?


Michu - nożyków Olfy, zaś ja [bo to w końcu moja 1/4 kończyny] kosiarki Husqvarna.
 
Swierszcz82  Dołączył: 08 Sty 2012
A ja z pytaniem, ile może kosztować nowa matryca do k100d wraz z wymianą ?
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Pisz śmiało do serwisu Apollo (www.pentax.pl, odnośniki na stronie bezproblemowo znajdziesz) z zapytaniem o koszt.
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
mygosia, Wysłany: 2007-08-19, 10:57

Swierszcz82, Nobel za odgrzebanie dinozaura :mrgreen:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Swierszcz82 napisał/a:
ile może kosztować nowa matryca do k100d wraz z wymianą ?
Obawiam się, że może przekroczyć wartość aparatu.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Raczej na pewno przekroczy 500-600zł więc lepiej poszukać nowej puszki
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
JackDeJack napisał/a:
mygosia, Wysłany: 2007-08-19, 10:57

Miło powspominać siniaki od zębatki roweru powstałe w momencie rozdzielania dwóch amstaffów :-D
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Byłam pewna, że przeczytałam całe forum, a tu proszę, coś jeszcze zostało.
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
mygosia napisał/a:
[iło powspominać siniaki od zębatki roweru powstałe w momencie rozdzielania dwóch amstaffów :-D


Hmm że tak zapytam może masz amstafa?Bo ja tak :-P
 
Krzysztof L  Dołączył: 31 Lip 2012
Witam
Mi padła matryca k200. Cena w Apollo 1200,-. :cry:
Wysyłka do serwisu we Francji.
Szukam padniętego na dawcę bo szkoda wyrzucić.
 
RiddlerPL  Dołączył: 19 Sty 2008
Nie taniej kupić coś nowego? Albo tańsza alternatywa - mniej nowego, ale za mniejsze pieniądze (używanego)? Bo 1200pln za rewitalizację K200 to bezsensowna cena. powyżej wartosci puszki chyba już...
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Przecież pisze że szuka dawcy a nie będzie płacił za serwis

Krzysztof L, porozglądaj się na naszej giełdzie zostaw info i sprawdzaj co jakiś czas tutaj jak i allegro, czasami się trafia jakiś dawca


-----edit----------
leży na giełdzie k10d za niecałe 500zł, nie rozbita w stanie używalnym
 
Krzysztof L  Dołączył: 31 Lip 2012
"Krzysztof L, porozglądaj się na naszej giełdzie zostaw info i sprawdzaj co jakiś czas tutaj jak i allegro, czasami się trafia jakiś dawca"

Dzięki za zainteresowanie :-) . Zapewniam Was że to zawsze milej znosić takie upadki w dobrym Towarzystwie. Wrzuciłem na giełdę "poszukiwanie". Alledrogo też kilka razy dziennie sprawdzam. Dziś sobie załagodziłem moją rozpacz i właśnie odebrałem K-5. Wysokie koszta przyzwiczajenia do posiadania dobrego aparatu i kilku szkiełek do niego. Ale widać tak mam i nie tylko ja. Lubimy obrazki z Pentax-a i dla tego tu jesteśmy. Na razie bez specjalnych emocji bo mojej K200 to nie ratuje, ale nie zostawię tego od tak bo potrzebuję drugiego body. Nie chodzi o wybitne ilości pikseli czy cudowne iso. Sentyment jest duży i tyle. Na firmę obrazać się nie będę. Taki "fart".
Kłopot jest w tym że do tego modelu tylko matryca od tego i zadnego innego. Ponoć to kwestia wyprowadzeń i ramki na której jest osadzona.

A miałem w kilku słowach podziękować, a się rozpisałem. Sentymentalny się robię czy już egoizm mnie dopada ?
Pozdrawiam Wszystkich ;-) .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach