dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
jorge.martinez napisał/a:
Nie no, na polskiej stronie tez nie ma wzmianki o likwidacji.
Bylem w dwoch sklepach w Gdansku i budki foto ni ma. Tez chcialbym sie mylic, trza by sprawdzic...
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
dzerry napisał/a:
Ciekawe, czy da sie jakos bezposrednio korzystac z CEWE?

Ostatnio widziałem w miejscowym Media Expercie nowe stoisko z usługą wywoływania ale jeszcze nie wiedzieli co i jak , moze u nich bedzie mozna oddawac do CEWE - bo chyba z nimi współpracują ?
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
dzerry napisał/a:
Bylem w dwoch sklepach w Gdansku i budki foto ni ma.


Może nowe budki chca wam postawić :-) . Dzisiaj odebrałem w Lublinie negatyw z Rossmanna i budka była :-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Eeee no, nie denerwujcie mnie. Miałam plan dopiero się rozkręcić w slajdowaniu.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
W sobotę oddałem jedną rolkę slajdów do wywołania i zaramkowania w jednym z praskich Rossmannów, zobaczymy czy mi go oddadzą :-) Na szczęście nie są to jakieś hiper-mega ważne zdjęcia.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
To chyba tylko w Gdańsku likwidują, bo za mało slajdów robicie. :-P W Krakowie normalnie zaniosłem jak zwykle do tego samego Rossmanna, pytałem nawet, czy coś słyszeli o rezygnacji z kącika foto, to zrobili :shock:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
W Pradze też jeszcze nie zlikwidowali - właśnie odebrałem porcję slajdów (w ramkach), a na nich same sławy (w tym zwycięzcy wyścigów drezyną) POPPD w Chabówce.
 

dorota  Dołączyła: 11 Wrz 2010
Dzisiaj byłam w Rossmanie na Kościuszki w Krakowie i punkt foto jak stał, tak stoi. Mam nadzieję, że nie zlikwidują bo się przymierzam do slajdów :roll:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
A mi zamknęli ulubionego Rossmana i będę musiał chodzić do innego.
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Witam
Wywołałem u nich ostatnio 3 rolki slajdów (1 rolka 135 i 2 120-tki) i mogę powiedzieć, że jestem absolutnie zadowolony, żadnych rys, zacieków idealnie, oczywiście zaznaczyłem żeby nie ciąć filmów. Może się laborant zmienił, albo mam szczęście.

Pozdrawiam
Piotr
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Pioter, ja w akcie desperacji kiedyś pisałem "proszę nie ciąć i nie rysować filmów" :)
... i nie pomogło :P
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Witam
Mi też kiedyś koszmarnie porysowali ważne slajdy, nawet jak zaznaczałem nie ciąć to rysy były, choć zdecydowanie mniej. Porównanie mam, bo ostatnio daję im do wywołania około 4 rolek miesięcznie, w poniedziałek odbieram kolejną partię zobaczymy jak będzie. Musieli jednak coś zmienić bo dają inne rękawy ochronne na slajdy, no i faktycznie jest lepiej. Na szerokich slajdach miałem też kiedyś takie smugi, jakby zacieki, albo nierówno wywołany materiał, teraz jest ok. No cóż mam nadzieję, że poprawili jakość swoich usług, bo kilka lat temu było zdecydowanie lepiej. Pamiętam jak odbierałem pocięte slajdy bez jednej rysy i to była reguła.

Pozdrawiam
Piotr
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Ile zwykle czekacie na slajdy? We wtorek pierwszy raz oddałem slajdy do Rossmana i nie wiem kiedy się spodziewać odbioru.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
matth, koło czwartku/piątku powinieneś dostać. Ja raz odebrałem na za 2 dni :)
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
matth, Ja czekam nie dłużej niż trzy dni.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Dzięki, dzisiaj tzn w piątek nie było, może będą jutro albo w pon :-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A że się tak głupio zapytam (bo wiem że są cenniki*) ile kosztuje wywołanie i zramkowanie slajdu (36-37 klatek) - tak za całość?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
SeizeThePicture, Wywołanie z ramkami (typ 135) 16,95
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Cytat
Wywołanie z ramkami (typ 135) 16,95


a bez 7zł ?


Cytat
Ile zwykle czekacie na slajdy? We wtorek pierwszy raz oddałem slajdy do Rossmana i nie wiem kiedy się spodziewać odbioru.



A ja się zapytam: Na jaki mam adres wysłać slajdy i czy muszę coś wypełniać (wystarczy domowy adres, proces e6, bez ramek)?.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
M.W, nie wiem czy oni pocztowo to robią. Raczej osobiście w Rossmannie.
M.W napisał/a:
a bez 7zł ?


Tak. Jest cennik na ich stronie: http://rossmann.pl/pl/fot...wa/cennik-uslug

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach