tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Tym razem nie zgubili mi slajdów.

Jedna rolka średniego pięknie, bez rys, pocięta jak trzeba. Drugiej nie mogli pociąć (trudności w rozpoznaniu odstępów międzyklatkowych), więc po staremu zwinęli :roll: i teraz rok prostowania mnie czeka pod magnumem.

Ogólnie na +
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
O, dałem dwie rolki i obie wyszły bez rys itd, pocięte prawie dobrze. Jedną klatkę mi trochę przycięli od dołu nieco. W tej cenie, jestem zadowolony :-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
tref napisał/a:
Tym razem nie zgubili mi slajdów.

Czy jak dałem slajd do wywołania we wtorek 31.05 i do dzisiaj go nie ma gotowego do odbioru - to czy mam zacząć się martwić? :-|
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Standartowo to ma być 5 dni roboczych, więc pomału możesz się martwić. :-P
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A jednak, nadane 31 maja, według naklejki wykonane 8 czerwca, ale 9 jeszcze ich w sklepie nie było. Ze względu na brak czasu, odebrałem dopiero dzisiaj.

Nie wiem czy to norma, czy nie, ale dwa ze slajdów dziwnie im się zarysowały. A poza tym, znowu nie mam czasu... a głębszą analizę.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
SeizeThePicture, poczytaj ten wątek, to zobaczysz czy rysy to norma czy nie :) Dla mnie tak :P
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Dziś odebrałem slajdy w ramkach i wszystko w najlepszym porządku :-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Zawsze korzystam z tej sieci i jestem zadowolony... Moze raz czy dwa cos było nie tak ale zrobiłem juz tam pewnie ponad 100 rolek... Cena rewelka, nawet 220-tki robią w tej cenie :evilsmile:

Na szeroki zwinięty w ten plastikowy badziew jest prosty sposób - pociąć w 4-ki np i wsadzić pod kilka ciężkich książek - szybko jest ok:-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Spinner napisał/a:
Na szeroki zwinięty w ten plastikowy badziew jest prosty sposób - pociąć w 4-ki np i wsadzić pod kilka ciężkich książek
i poczekać 6 - 8 miesięcy na wyprostowanie
Spinner napisał/a:
szybko jest ok:-)
pół roku to faktycznie mgnienie oka w porównaniu z historią fotografii :evilsmile:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Slajdy masz jakieś zbrojone chyba :evilsmile: - moje są proste po kilku dniach :mrgreen:
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
To chyba zależy od tego jak długo taki slajd leżał zwinięty w tym plastiku albo jak szybko po wywołaniu został do niego włożony. Niektóre dość szybko się rozprostowują, a na niektóre faktycznie trzeba kilka(naście) tygodni czekać :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach