Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
piotrecius napisał/a:
. Ale w takiej cenie za usługę to mogę troszkę poszukać :-P .


Segregacja jest według ostatniej cyfry w numerze zlecenia, co jest denerwujące jeśli wzięło się koperty z kolejną numeracją - każda koperta ląduje w innej szufladzie ;)
Ale na Rossmanna na razie nie narzekam - oddaję film w poniedziałek rano, w piątek rano już jest (może jest już w czwartek, ale nie sprawdzałem). Do tego ładnie zapakowane, na dodatek nie policzyli mi ostatnio za niepocięcie filmu :) no i ta cena... Normalnie laby rzucają cenami rzędu 25-30zł za wywołanie rolki, a tu...
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
No to cierpliwie doczekałem otwarcia tego Rossmanna, gdzie oddałem filmy. I są. Znaczy chyba są, bo poszła odebrać koleżanka małżonka i przyniosła tylko jeden film (oraz schowany trochę kupon na drugą). Ech, Velvia jest cudna ;-)
 

gorky  Dołączył: 25 Kwi 2006
No ja zawsze wolalem u Konaszewskiej, ale jutro w ramach redukcji kosztow planuje oddac pierwsze rolki do Rossmana - zobaczymy...
 
danpe_
[Usunięty]
Dla korzystających z usług rossmana mała uwaga: warto też sprawdzać inne szuflady, u mnie się już 2x pomylili w ciągu poprzedniego miesiąca, jakbym nie sprawdził innych szuflad do dziś czekałbym na slajdy ;)
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
No i stało się :evil: - dzisiaj Rossmann pierwszy raz mnie zawiódł...
Oddałem 4 rolki slajdu do wywołania. Na kopertach wyraźnie napisałem jaki to slajd i poprawnie zaznaczyłem okienka z "pracami specjalnymi" oraz "slajd E6 bez ramek". Dzisiaj odbieram koperty wrzucam do koszyka i idę do kasy. I tu zaskoczenie - ponad 160 zł :evilsmile: . Więc razem z kasjerką otwieramy wszystkie koperty - nic - żadnej informacji skąd taka cena - slajdy wywołane, pocięte, włożone do folii... Na trzech kopertach cena jak za zaramkowane slajdy, na czwartej coś około 116 zł :evil: :?: . Tę najdroższą kopertę od razu kasjerka wzięła do reklamacji - za pozostałe trzy zapłaciłem pomyślawszy, że może zmienił się cennik - ale patrzę teraz na stronę Rossmanna i zmiany cen nie było :-) - jutro zgłoszę się z reklamacją. Slajdy były dobrze naświetlone - wywołane też są w porządku tylko mimo zaznaczenia na kopercie samego wywołania naklejono etykietkę jak przy ramkowaniu :evil:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
A na pocieszenie powiem ze ja za wywolanie trzech rolek NPZ zaplacilem 5.50zl w rosmanie ;)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Widać na kimś musieli to sobie odbić. :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
milo, zawsze płacisz takie dziwne stawki? :)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
cotti napisał/a:
milo, zawsze płacisz takie dziwne stawki? :)


Zawsze? hmm?
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
milo, takie promocyjne :-D
po prostu też bym tak chciała :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
no i u mnie otworzyli Rossmanna - strasznie się cieszę, bo w mojej okolicy nigdzie slajdów wywołać nie można było no ii odbitki z syfry o jakieś 50gr taniej niż u konkurencji a to sporo - zobaczymy jak z jakością :roll:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Po czterech latach zerowych problemow, jakis tydzien temu dostalem Provie 220 z zaciekami.

dz.


hej, skąd masz filmik 220 ?

ja też chcę, 12 klatek to mało trochę..
a nigdzie nie widziałem do kupienia.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
hej, skąd masz filmik 220 ?
Od Flooda ;-) Sprawdz, moze jeszcze ma.

dz.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
ja narazie nie narzekam na slajdy z rossmanna :lol:
ale zastanawiam sie nad ramkowaniem?
czy ktos korzystal z tej uslugi? jakie sa te ramki? warto?
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
diplodok napisał/a:

czy ktos korzystal z tej uslugi? jakie sa te ramki? warto?


podobno potrafią zapalcowac i zarysować, i takie netowe opinie mówią że ramkować lepiej samemu :)
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
diplodok napisał/a:
ja narazie nie narzekam na slajdy z rossmanna :lol:
ale zastanawiam sie nad ramkowaniem?
czy ktos korzystal z tej uslugi? jakie sa te ramki? warto?


Ja skorzystałem za pierwszym razem i żałuję. Ale nie z powodu jakości ramek, czy wykonania, bo wszystko było ok, ale z powodu takiego, że później kupę kasy kosztowało skanowanie. Kiedy klisza jest w całości, można ją założyć na automat i poskanować. A ramki musieli wkładać łapkami do skanera... No i ból - w jednym labie zazyczyli sobie ponad stówę (!!!) za zeskanowanie 36 klatek w dobrej jakości. W innym na szczęście nie mieli tak odjechanych pomysłów i umówiliśmy się że dam im miesiąc na zeskanowanie i oni w wolnej chwili, przy kawie itd... No i wyszło tanio, ale na przyszłość mam nauczkę - NIE RAMKOWAĆ! :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
JA kiedyś dałem z zaramkowaniem. Ładują w ramki CS. Uwag nie mam, problemów też. Teraz się zrobiłem oszczędny i tę dychę "oszczędzam". Tylko jakoś mi się ciężko zebrać, żeby w końcu pociąć i poramkować, a już kilka rolek czeka ;-) Więc może jednak lepiej zlecić i mieć "z głowy"?
Acha - skanuję sam, więc mi to wafel. W sumi chyba nawet ramkowane lepiej, bo się film nie telepie w tych "holderze".
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
matb, a ja zdecydowanie wolę skanować niezaramkowany :-)
przynajmniej szybciej idzie.

nakupiłam ramek klasycznych (bo klasyczny rzutnik mamy) i w chłodne wieczory zasiadam z rameczkami i podręczną przeglądarką, a szum deszczu za oknem przerywają tylko moje westchnienia na widok tego, co na slajdach zostało utrwalone ;-)

nie przeliczałam kosztów, ale 100 rameczek to koszt ok. 15? i ja nie palcuję filmu (a przynajmniej - bardzo się staram :-D )
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Dobrze wolaja, ostatnio koledze ramkowalem - porzadnie zrobione...

Ja ramkuje po kilka z kliszy... Ale tak wracajac z urlopu "w cieplych krajach" z wieksza iloscia rolek warto chyba dac od razu na ramkowanie bo potem nie ma kiedy usiasc do tego ciecia...

No i moj skaner fajnie skanuje w ramkach... ;-)

Pzdr
Spinner

P.S. Szerokie tez wolaja po 6,95 - rewelka...
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
cotti napisał/a:
nakupiłam ramek klasycznych (bo klasyczny rzutnik mamy) i w chłodne wieczory zasiadam z rameczkami i podręczną przeglądarką, a szum deszczu za oknem przerywają tylko moje westchnienia na widok tego, co na slajdach zostało utrwalone

..... eh, fajne było slajdowisko na PPD, nie? 8-) .....

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach