cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
sołtys, bardzo fajne :-) po ppd zakupiłam skaner :-P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
cotti napisał/a:
sołtys, bardzo fajne

tylko nie wiem czy po takich komentarzach ktoś się odważy przywieźć slajdy na następne PPD :shock: 8-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
sołtys napisał/a:
tylko nie wiem czy po takich komentarzach ktoś się odważy przywieźć slajdy na następne PPD
Ja się odważę, bo mnie na pokazie jeszcze nie było . :mrgreen:

[ Dodano: 2007-11-05, 20:53 ]
Spinner napisał/a:
Szerokie tez wolaja po 6,95 - rewelka...
tak, ale nie ramkują :evil:
Poza tym temat ramek jest poruszony na którejś z poprzednich zakładek tego wątku, wiem, bo sam tam coś pisałem.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
sołtys, ale ja za każdym razem, kiedy w domu pokazuję moje dzieła, mam takie komentarze, jak na pepede ;-)
nabieram wprawy :-) przywiozę :-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
tref napisał/a:
Spinner napisał/a:
Szerokie tez wolaja po 6,95 - rewelka...
tak, ale nie ramkują


A zakupiles rzutnik? :-P

Pzdr
Spinner
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Spinner napisał/a:
A zakupiles rzutnik?
Oczywiście! Rzutnik mam już od dawna! :mrgreen: Na wiosnę szykuję ścianę jakiegoś bloku na osiedlu, obraz 3x3m ze średniego, mniam,mniam,mniam
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
tref napisał/a:
Rzutnik mam już od dawna!


Hejtuje.... :evilsmile: Jaki? :-P

tref napisał/a:
szykuję ścianę jakiegoś bloku na osiedlu, obraz 3x3m ze średniego, mniam,mniam,mniam


To trzeba miec faktycznie sredni a nie "imitacje"... :evilsmile:

Mam nadzieje, ze to nie poczatek "gigantomanii" gdzie glowna zasada jest:

"Im wiekszy i drozszy mam sprzet tym napewno lepsze fotki robie"? :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Spinner napisał/a:
Hejtuje.... :evilsmile: Jaki? :-P
Rollei 6x6 :mrgreen:
Spinner napisał/a:
To trzeba miec faktycznie sredni a nie "imitacje"... :evilsmile:
Ta moja "imitacja" jest bardzo wygodna do noszenia, nie to co 6x7, czy jakiś 6x9. Zresztą sam wiesz o tym :evilsmile:
A jak będę chciał się zrujnować na sheet'y, to moja szafa na ubrania ma dziurkę od klucza, wielkoformatowy pinehole :-P [Zdaje się, że Dan kiedyś linkował do artykułu o hangarze robiącym za kamerę, otworem były drzwi, czy jakoś tak] :lol:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
A jednak jak radzilem - P11 czy P66? A moze inny jeszcze? No i najwazniejsze - za ile?;-)

Pzdr
Spinner
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
P11, kupiłem jeszcze przed tym, jak z kimkolwiek o tym rozmawiałem. Za ile? Jak na takie sprzęty to tanio :mrgreen: Niestety mam za mały pokój, żeby sobie oglądać slajdy w w dużym powiększeniu, dlatego czekam, aż ktoś zaproponuje mi rzucanie w kinie :-D
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
ło matko tref - to dopiero będzie obszeeerny temat do komentowania na PPD :mrgreen:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
A ja dzisiaj oddałem rolkę Velvii do Rossmana, o którym pisał matb. Zobaczymy co wyjdzie. Tak tylko napisałem, żeby wątek chociaż na chwilę wrócił na właściwe tory ;-) .
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
To teraz zrobię przytyk do Rossmana. Odebrałem rolkę (sensia 200 akurat, ale nieistotne) i się przy skanowaniu okazało, że praktycznie każda klatka jakimiś glutami uciapana jest :evil:
Wygląda to tak - to coś na niebie:


Jakby od foliowania filmu?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
matb napisał/a:
To teraz zrobię przytyk do Rossmana
matb, na wszystkich negatywach, ktore oddalem w ciagu ostatnich miesiecy, mam rysy, palcowanie i inne syfy. Nawet w miejscach, ktore jeszcze niedawno polecalem. Po prostu tragedia. Jedyna rada to skaner z ICE, nad ktorym coraz mocniej sie zastanawiam. Laby maja to gdzies, bo skanery w maszynach maja ICE, wiec na odbitkach tych syfow nie widac.

dz.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Na skanie to nie przeszkadza, bo się zastempelkuje, albo sofwaerowy ICE zapoda. Gorzej, że to slajd i "na ścianie" będzie widać :-P
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
matb napisał/a:
Odebrałem rolkę (sensia 200 akurat, ale nieistotne) i się przy skanowaniu okazało, że praktycznie każda klatka jakimiś glutami uciapana jest :evil:


A kiedy oddawałeś, jeśli można zapytać? Bo ja w tą sobotę, ciągle ufający w jakość Rossmanna (nigdy się jeszcze nie zawiodłem na nich), oddałem w ich ręce siedem rolek Provii.

Pozdrawiam,
Kytutr
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
W zeszłym roku. 28 grudnia chyba.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
No to jest nadzieja, że zdążyli wytrzeźwieć ;)

Off-topicowo (ale w temacie): redakcyjny kolega mojej żony opowiadał kiedyś, jak to drukarze Słowa Polskiego kiedyś popili (oglądali jakiś mecz naszej reprezentacji, nie wiem której) i poprzestawiali kolejność druku stron w gazecie, tak że strony dodatków do grzbietu głównego całkiem się pomieszały :)

Pozdrawiam,
Kytutr
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
O! Ja też miałem na jednym filmie takie rzędy kropeczek :evil: - ale to było jakoś w wakacje 2007. Na ostatnich slajdach z Rossmana też niestety zauważam coraz więcej rysek, a jedna klatka (całe szczęście z nieistotnego początku filmu) była czymś ufajdana tak, że przykleiła się do tej folijki w którą pakują pocięte filmy :!: :evil: . Ale cóż - cenowo nadal nie mają konkurencji i pozostaje się pogodzić z pewnymi niedogodnościami... Gdybym zarabiał zdjęciami, lub miałbym jakąś szczególnie ważną rolke slajdu to pewnie zaniósłbym ją do Oleksego ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Akurat od Oleksego ze trzy lata temu odebrałem slajdy z największa rysą w moim skromnym slajdowym doświadczeniu. Zwróć uwagę na to, co biegnie mniej więcej w 1/4 wysokości zdjęcia.
(Aha - plik cyfrowy powstał poprzez sfotografowanie małpką Optio slajdu rzuconego na ścianę, więc jest trochę paprochów, ale rysa jest na slajdzie (przez kilka klatek), nie na ścianie)


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach