karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  Nocleg w Barcelonie
Hejo.

Jakie doświadczenia noclegowe z pobytu w Barcelonie :?:
Wraz z żoną planujemy nieśmiało wyjazd na 10 dni w terminie 2-12 sierpień.
Wiadomo, szukamy czegoś w rozsądnej cenie i w miarę dogodnej lokalizacji :-D

Pozdrawiamy
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Ja korzystałem z tego pośrednika, 80m kw. mieszkania na tydzień, 10min spacerkiem od Sagrada Familia wyniosło ok 60 EUR od osoby. Ogólnie to w BCN jest, hm... większość mieszkań wygląda dość... marnie.
 

Voukodlak  Dołączył: 10 Mar 2010
Kompetentny będę za dwa tygodnie. 16 lipca wylatuję do Barcelony na tydzień. Spanie rezerwowaliśmy TU

Pozdrawiam
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Hmm, wygląda na to że pozostanie nam Hospitality Club, bo ceny w hiszpańskich hostelach jak w polskich hotelach :shock:
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Jak będzie ciepło to można spać na plaży... albo zbunkrować się z namiotem gdzieś po drodze na Tibidabo :>

Noclegi to pikuś, tam zestaw lunchowy w promocji kosztuje od 12 EUR w górę. Na szczęście w sklepach jest znacznie taniej.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
W ostateczności namiot :-)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
a ja jadę we wrześniu do Hiszpanii(Barcelony dokładnie) autostopem :D
Mam nadzieję, że to się uda. .
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
YellowLabel napisał/a:
Mam nadzieję, że to się uda. .


Co się ma nie udać, w rekordowe wakacje przejechałem stopem blisko 8tys.km :mrgreen:
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
karmazyniello, pomyśl o pobliskich miasteczkach. Ja swego czasu mieszkałem w Sabadell (akurat położenie mi pasowało), a potem jak już chciałem bardzo oszczędzać to w Cerdanyolli. Dojazd do Barcelony kolejką, tani i bardzo wygodny (klimatyzowaną oczywiście).

Moge ci podac namiary do hostelu w Cerdanyolii, gdzie mieszkałem - ale dopiero w sobotę (zaraz wyjeżdzam na kilka dni do Holandii).
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
andrusz, czekam zatem na info, a w między czasie poszukam jak piszesz, czegoś w okolicy :-D
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
karmazyniello w Cerdanyoli mieszkałem w:

Hostal Xarau
Calle de Santa Ana, 73,
08290 Cerdanyola del Valles,
España
935 805 626‎

Hotel spokojny, bo na uboczu. Ale to małe miasteczko, więc do stacji kolejki bliziutko (idzie się piechotą). Kolejka do Barcelony (na pl. Catalunya) kursuje co 7-10min.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
o widzicie, nawet sam pisałem w tym wątku :)
Może ma ktoś jeszcze jakieś nowe namiary na tani nocleg? Poprzednia eskapada nie wypaliła, ale ta jest praktycznie dopięta. Może być hostel, schronisko, whateva. Byle tanio.
 

me_how  Dołączył: 06 Lis 2010
YellowLabel napisał/a:
o widzicie, nawet sam pisałem w tym wątku :)
Może ma ktoś jeszcze jakieś nowe namiary na tani nocleg? Poprzednia eskapada nie wypaliła, ale ta jest praktycznie dopięta. Może być hostel, schronisko, whateva. Byle tanio.


Ja za kilkanaście dni mam wynajęty pokój w hostelu dla dwóch osób - to Glory Facade Guest House - tanio, a recenzje tego miejsca zachęcają do rezerwacji - może będą mieli wolne terminy. A i lokalizacja nie najgorsza, bo z okna widać Sagradę Familię :-D
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
100-120zł od osoby to jednak niezbyt tanio :)
 

me_how  Dołączył: 06 Lis 2010
YellowLabel napisał/a:
100-120zł od osoby to jednak niezbyt tanio :)


No poniżej 23 euro to ciężko było coś znaleźć na przełom czerwca i lipca jeśli chodzi o hostele, pozostają schroniska ;-)

Być może w pokojach grupowych gdzie śpi się z obcymi... Ale takich nie szukaliśmy z dziewczyną.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
poszukamy po schroniskach :) Jeżeli nie, zostanie nam namiot.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Będąc nie tak dawno w Barcelonie nocowałem w mieszkaniu, w którym są wynajmowane pokoje turystom. Przyjemność ta kosztowała mnie chyba 25E/osoba/noc. A może 20E?
Z plusów: położenie, umożliwiające poruszanie się piechotą po centrum - czyli w śródmieściu. W pełni wyposażona kuchnia do dyspozycji. Cena dość atrakcyjna. Sympatyczny gospodarz (z którym jednak nie miałem zbyt wiele do czynienia, oprócz powitania i pożegnania ;-) ).
Z minusów... Może łazienka wspólna? Ale dodatkowo jest toaleta "ekstra"? Nie zaszkodziłoby mieszkaniu odświeżenie (ale tragedii nie ma). Nie wiadomo z kim przyjdzie współdzielić mieszkanie, może być OK, ale wyobrażam sobie, że czasem upierdliwe towarzystwo mogłoby uprzykrzać pobyt. Sprzęty audio-wideo będące na wyposażeniu raczej w stanie zbliżającym się do agonii.
W sumie wiele w tym mieszkaniu czasu nie spędzałem, bo po co siedzieć w chałupie, skoro Barca taka interesująca? ;-)
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
W zeszłym roku znalazłem mieszkanie dla grupy z którą byłem w BCN, za które zapłaciliśmy finalnie 17.20 EUR za noc (6 osób, 7 nocy), a mieszkanie było 10 minut spacerem od Parc Guel, a może ze 25 od Sagrada Familia. W środku było 4 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia, taras. Może nie olśniewało nowoczesnością, ale nie było też obrzydliwe. Na zdjęciach wyglądało super.
 
An_wrocławianka  Dołączyła: 25 Paź 2010
W sprawie noclegu nie pomogę bo nocowałam u przyjaciół, ale chciałam polecić zwiedzanie Barcelony na rowerze. Super sprawa.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach